Sezona 2013/2014, tekmovanje 2014 IIHF W.C. U18 Div. I Sk. B

LESTVICA TEKMOVANJA


1. (redni del)
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1Madžarska5500003510258429,27%94,59%15
2Avstrija5300021510510021,21%80,00%9
3Slovenija5300021516-14821,88%68,42%9
4Japonska530002222024021,74%75,00%9
5Ukrajina5100041516-17423,08%78,38%3
6Poljska500005535-3014113,64%65,12%0


OBRAZLOŽITEV: Ekipe so razvrščene po večjem številu točk (PTS), večjem številu točk iz medsebojnih tekem, večji pozitivni razliki oz. nižji negativni razliki med danimi in prejetimi zadetki iz medsebojnih tekem, boljši skupni razliki v zadetkih z vsemi nasprotniki ter večjem številu doseženih zadetkov proti vsem nasprotnikom.

LEGENDA: GP - število odigranih tekem (games played), W - število zmag (win), W* - število zmag po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout win), T - število izenačenih izidov (tie), L* - število porazov po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout loose), L - število porazov (loose), GF - število doseženih zadetkov (goals for), GA - število prejetih zadetkov (goals against), ± - razlika v zadetkih, PIM - število kazenskih minut (penalties in minutes), PPP - odstotek, kolikokrat je ekipa izkoristila prednost igralca več (power-play percentage), PKP - odstotek, kolikokrat je ekipa ubranila številčno premoč nasprotnika (penalty-killing percentage), PTS - število točk (points)



ZADNJI REZULTATI


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
19.04.201420:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Avstrija6 - 0
[zapisnik]
Poljska
19.04.201416:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Ukrajina3 - 4
[zapisnik]
Madžarska
19.04.201413:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Slovenija4 - 5
[zapisnik]
Japonska
17.04.201420:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Avstrija0 - 1
[zapisnik]
Slovenija
17.04.201416:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Japonska4 - 8
[zapisnik]
Madžarska
17.04.201413:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Poljska0 - 6
[zapisnik]
Ukrajina
16.04.201420:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Japonska1 - 4
[zapisnik]
Avstrija
16.04.201416:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Madžarska11 - 0
[zapisnik]
Poljska
16.04.201413:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Slovenija5 - 2
[zapisnik]
Ukrajina
14.04.201420:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Japonska4 - 2
[zapisnik]
Ukrajina

Celoten razpored tekem >









  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Toyota

    Toyota
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • iTAK Sport

    iTAK Šport - hokejska oprema, navijaški artikli za hokej
  • Warrior

    Warrior
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled