Sezona 2013/2014, tekmovanje DP Kadeti 13/14

RAZPORED TEKEM


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
27.03.201418:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOfinaleHk Slavija Junior6 : 5
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
25.03.201417:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOfinaleHD mladi Jesenice2 : 4
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
22.03.201416:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOfinaleHk Slavija Junior7 : 3
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
22.03.201412:00Dvorana Celje - Celje - SLOrazvrstitevHk Celje8 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
21.03.201416:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOrazvrstitevHk Triglav1 : 2
[zapisnik]
Hk Celje
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
20.03.201417:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOfinaleHD mladi Jesenice6 : 3
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
18.03.201418:30Dvorana Celje - Celje - SLOpolfinaleHk Celje4 : 5
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
13.03.201418:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOpolfinaleHk Triglav0 : 6
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
13.03.201417:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOpolfinaleHk Slavija Junior3 : 2
[zapisnik]
Hk Celje
11.03.201418:30Dvorana Celje - Celje - SLOpolfinaleHk Celje6 : 4
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
10.03.201417:45Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOpolfinaleHD mladi Jesenice3 : 0
[zapisnik]
Hk Triglav
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
08.03.201418:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOčetrtfinaleHk Triglav4 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
04.03.201418:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOčetrtfinaleHk Olimpija1 : 9
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
04.03.201416:30Dvorana Bled - Bled - SLOčetrtfinaleHk MK Bled2 : 5
[zapisnik]
Hk Triglav
01.03.201414:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOčetrtfinaleHk Slavija Junior5 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
01.03.201412:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOčetrtfinaleHk Triglav3 : 4
[zapisnik]
Hk MK Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
25.02.201418:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija5 : 7
[zapisnik]
Hk Triglav
22.02.201416:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija4 : 3
[zapisnik]
Team Zagreb
22.02.201411:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice2 : 4
[zapisnik]
Hk Celje
22.02.201411:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav4 : 5
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
15.02.201414:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija3 : 6
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
15.02.201411:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice6 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
14.02.201417:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb4 : 6
[zapisnik]
Hk Celje
11.02.201418:30Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje3 : 5
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
11.02.201417:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb6 : 8
[zapisnik]
Hk MK Bled
09.02.201412:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav3 : 10
[zapisnik]
Hk Celje
01.02.201414:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior2 : 3
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
01.02.201414:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled1 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
01.02.201412:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje10 : 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
28.01.201418:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija2 : 3
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
28.01.201416:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav5 : 2
[zapisnik]
Team Zagreb
28.01.201416:20Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled4 : 7
[zapisnik]
Hk Celje
25.01.201418:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav2 : 8
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
25.01.201414:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior6 : 3
[zapisnik]
Team Zagreb
25.01.201414:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled5 : 10
[zapisnik]
Hk Olimpija
21.01.201418:30Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje3 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
18.01.201414:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior6 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
18.01.201412:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb0 : 6
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
11.01.201418:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice5 : 3
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
11.01.201417:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija3 : 7
[zapisnik]
Hk Celje
10.01.201417:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled3 : 5
[zapisnik]
Hk Triglav
07.01.201418:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija5 : 12
[zapisnik]
Hk MK Bled
07.01.201417:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb2 : 3
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
07.01.201416:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice5 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
04.01.201416:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija4 : 7
[zapisnik]
Team Zagreb
04.01.201414:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior9 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
04.01.201412:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje3 : 6
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
28.12.201318:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled2 : 5
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
28.12.201314:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior7 : 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
28.12.201312:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje5 : 3
[zapisnik]
Team Zagreb
14.12.201314:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav4 : 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
14.12.201312:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled5 : 2
[zapisnik]
Team Zagreb
13.12.201318:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior6 : 3
[zapisnik]
Hk Celje
07.12.201317:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb7 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
07.12.201312:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje8 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
07.12.201311:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice3 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
03.12.201317:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice3 : 2
[zapisnik]
Team Zagreb
03.12.201316:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled5 : 4
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
03.12.201316:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav8 : 6
[zapisnik]
Hk Celje
30.11.201317:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb5 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
30.11.201314:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav3 : 5
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
30.11.201311:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice4 : 0
[zapisnik]
Hk Celje
23.11.201314:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior1 : 4
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
23.11.201312:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav3 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
23.11.201312:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje9 : 5
[zapisnik]
Hk Olimpija
19.11.201317:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior3 : 5
[zapisnik]
Team Zagreb
19.11.201316:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled6 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
19.11.201316:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav2 : 4
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
16.11.201318:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice4 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
16.11.201315:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija3 : 7
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
16.11.201310:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb3 : 5
[zapisnik]
Hk Celje
02.11.201315:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice1 : 2
[zapisnik]
Team Zagreb
02.11.201314:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior9 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
02.11.201312:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje5 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
29.10.201319:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb0 : 4
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
29.10.201316:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled2 : 7
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
26.10.201316:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled4 : 5
[zapisnik]
Hk Celje
24.10.201317:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice3 : 1
[zapisnik]
Hk Olimpija
23.10.201318:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav0 : 1
[zapisnik]
Team Zagreb
19.10.201317:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija2 : 5
[zapisnik]
Hk Triglav
19.10.201313:45Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb3 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
19.10.201312:15Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje1 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
15.10.201318:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija6 : 9
[zapisnik]
Hk Celje
15.10.201316:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice3 : 0
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
15.10.201316:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Hk Triglav6 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
12.10.201317:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb6 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
12.10.201317:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior1 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
12.10.201312:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje2 : 8
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
05.10.201317:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb4 : 5
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
05.10.201316:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija1 : 5
[zapisnik]
Hk MK Bled
05.10.201311:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice3 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
28.09.201317:45Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb4 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
28.09.201316:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija0 : 4
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
28.09.201312:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje9 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
25.09.201318:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior4 : 0
[zapisnik]
Hk Olimpija
24.09.201318:30Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje7 : 1
[zapisnik]
Team Zagreb
24.09.201317:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled3 : 4
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
21.09.201318:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior4 : 5
[zapisnik]
Hk Celje
21.09.201316:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav6 : 1
[zapisnik]
Hk Olimpija
21.09.201314:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled4 : 1
[zapisnik]
Team Zagreb








  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled