Sezona 2011/2012, tekmovanje 2012 IIHF W.C. - Div. I Sk. A

LESTVICA TEKMOVANJA


1. (redni del)
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1Slovenija55000017989016,22%92,50%15
2Avstrija530011241685224,24%84,62%10
3Madžarska5200031518-310410,26%83,33%6
4Japonska5110121314-1837,14%82,76%6
5Velika Britanija5110031422-89110,71%87,88%5
6Ukrajina5010131216-4589,68%87,50%3


OBRAZLOŽITEV: Ekipe so razvrščene po večjem številu točk (PTS), večjem številu točk iz medsebojnih tekem, večji pozitivni razliki oz. nižji negativni razliki med danimi in prejetimi zadetki iz medsebojnih tekem, boljši skupni razliki v zadetkih z vsemi nasprotniki ter večjem številu doseženih zadetkov proti vsem nasprotnikom.

LEGENDA: GP - število odigranih tekem (games played), W - število zmag (win), W* - število zmag po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout win), T - število izenačenih izidov (tie), L* - število porazov po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout loose), L - število porazov (loose), GF - število doseženih zadetkov (goals for), GA - število prejetih zadetkov (goals against), ± - razlika v zadetkih, PIM - število kazenskih minut (penalties in minutes), PPP - odstotek, kolikokrat je ekipa izkoristila prednost igralca več (power-play percentage), PKP - odstotek, kolikokrat je ekipa ubranila številčno premoč nasprotnika (penalty-killing percentage), PTS - število točk (points)



ZADNJI REZULTATI


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
21.04.201220:00Arena Stožice - Ljubljana - SLO1. (redni del)Avstrija2 - 3
[zapisnik]
Slovenija
21.04.201216:30Arena Stožice - Ljubljana - SLO1. (redni del)Madžarska4 - 5
[zapisnik]
Velika Britanija
21.04.201213:00Arena Stožice - Ljubljana - SLO1. (redni del)Japonska1 - 2
[zapisnik]
Ukrajina
19.04.201220:00Arena Stožice - Ljubljana - SLO1. (redni del)Slovenija3 - 2
[zapisnik]
Ukrajina
19.04.201216:30Arena Stožice - Ljubljana - SLO1. (redni del)Madžarska2 - 7
[zapisnik]
Avstrija
19.04.201213:00Arena Stožice - Ljubljana - SLO1. (redni del)Velika Britanija0 - 5
[zapisnik]
Japonska
18.04.201220:00Arena Stožice - Ljubljana - SLO1. (redni del)Slovenija4 - 1
[zapisnik]
Madžarska
18.04.201216:30Arena Stožice - Ljubljana - SLO1. (redni del)Avstrija3 - 4
[zapisnik]
Japonska
18.04.201213:00Arena Stožice - Ljubljana - SLO1. (redni del)Ukrajina3 - 4
[zapisnik]
Velika Britanija
16.04.201220:00Arena Stožice - Ljubljana - SLO1. (redni del)Slovenija4 - 2
[zapisnik]
Japonska

Celoten razpored tekem >









  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled