Sezona 2011/2012, tekmovanje DP Mlajši dečki 11/12

LESTVICA TEKMOVANJA


1. (redni del)
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1HD Mladi Jesenice141400001261611010026,83%88,89%42
2Hk MK Bled1410001311051598838,89%88,64%31
3Hk Olimpija14710245849911818,42%83,33%25
4Hk Triglav14800066354911023,40%74,55%24
5Hk Slavija Junior14620066467-39318,75%79,41%22
6HDK Maribor145100877107-308030,51%68,57%17
7HDD Bled142001113785-4812815,09%76,27%7
8Hk Celje1400001418124-1061065,66%66,67%0


Skupina A
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1HD Mladi Jesenice6510004114272424,00%75,00%17
2Hk MK Bled621021252505217,65%71,43%10
3Hk Triglav6210031925-62026,67%90,00%8
4Hk Olimpija6000151839-216614,29%82,14%1


Skupina B
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1Hk Slavija Junior65001041122910530,30%96,00%16
2HDK Maribor6400023743-65027,27%68,00%12
3Hk Celje621003272707423,53%86,36%8
4HDD Bled6000061437-23840,00%52,94%0


OBRAZLOŽITEV: Ekipe so razvrščene po večjem številu točk (PTS), večjem številu točk iz medsebojnih tekem, večji pozitivni razliki oz. nižji negativni razliki med danimi in prejetimi zadetki iz medsebojnih tekem, boljši skupni razliki v zadetkih z vsemi nasprotniki ter večjem številu doseženih zadetkov proti vsem nasprotnikom.

LEGENDA: GP - število odigranih tekem (games played), W - število zmag (win), W* - število zmag po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout win), T - število izenačenih izidov (tie), L* - število porazov po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout loose), L - število porazov (loose), GF - število doseženih zadetkov (goals for), GA - število prejetih zadetkov (goals against), ± - razlika v zadetkih, PIM - število kazenskih minut (penalties in minutes), PPP - odstotek, kolikokrat je ekipa izkoristila prednost igralca več (power-play percentage), PKP - odstotek, kolikokrat je ekipa ubranila številčno premoč nasprotnika (penalty-killing percentage), PTS - število točk (points)



ZADNJI REZULTATI


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
14.03.201218:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOSkupina BHDK Maribor11 - 8
[zapisnik]
Hk Celje
10.03.201215:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOSkupina BHk Slavija Junior7 - 0
[zapisnik]
HDD Bled
10.03.201214:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOSkupina AHk Triglav4 - 8
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
08.03.201216:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOSkupina AHk MK Bled6 - 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
07.03.201216:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOSkupina AHk Triglav3 - 5
[zapisnik]
Hk MK Bled
03.03.201217:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOSkupina AHD Mladi Jesenice4 - 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
03.03.201215:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOSkupina BHk Slavija Junior12 - 4
[zapisnik]
HDK Maribor
03.03.201214:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOSkupina AHk Olimpija2 - 4
[zapisnik]
Hk Triglav
03.03.201212:00Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina BHDD Bled1 - 7
[zapisnik]
Hk Celje
18.02.201214:30Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina AHk MK Bled1 - 2
[zapisnik]
Hk Triglav

Celoten razpored tekem >









  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled