Sezona 2010/2011, tekmovanje DP Mlajši dečki 10/11

RAZPORED TEKEM


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
19.03.201111:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOSkupina AHk Triglav3 : 2
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
17.03.201117:15Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina BHDD Bled2 : 5
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
12.03.201118:30Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina AHk MK Bled3 : 2
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
12.03.201117:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOSkupina AHk Olimpija6 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
12.03.201117:00Dvorana Celje - Celje - SLOSkupina BHk Slavija Junior10 : 3
[zapisnik]
Hk Celje
12.03.2011 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOSkupina BHDK Maribor5 : 0
[zapisnik]
HDD Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
05.03.201112:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOSkupina AHD Mladi Jesenice7 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
05.03.201112:00Dvorana Celje - Celje - SLOSkupina BHk Celje3 : 6
[zapisnik]
HDD Bled
05.03.201110:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOSkupina BHk Slavija Junior9 : 0
[zapisnik]
HDK Maribor
02.03.201118:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOSkupina BHDK Maribor22 : 5
[zapisnik]
Hk Celje
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
02.03.201116:15Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina AHk MK Bled7 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
26.02.201116:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOSkupina AHD Mladi Jesenice16 : 1
[zapisnik]
Hk Olimpija
26.02.201110:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOSkupina AHk Triglav5 : 7
[zapisnik]
Hk MK Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
19.02.201110:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOSkupina BHDK Maribor8 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
12.02.201114:45Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina BHDD Bled3 : 8
[zapisnik]
HDK Maribor
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
12.02.201114:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOSkupina AHD Mladi Jesenice1 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
12.02.201112:00Dvorana Celje - Celje - SLOSkupina BHk Celje5 : 17
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
11.02.201116:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOSkupina AHk Triglav0 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
05.02.201114:30Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina BHDD Bled11 : 0
[zapisnik]
Hk Celje
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
05.02.201114:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOSkupina AHk Olimpija3 : 9
[zapisnik]
Hk MK Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
29.01.201117:00Dvorana Celje - Celje - SLOSkupina BHk Celje2 : 19
[zapisnik]
HDK Maribor
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
29.01.201114:45Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina AHk MK Bled7 : 0
[zapisnik]
Hk Triglav
29.01.201114:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOSkupina AHk Olimpija1 : 8
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
29.01.201110:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOSkupina BHk Slavija Junior4 : 3
[zapisnik]
HDD Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
25.01.201116:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled18 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
22.01.201114:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior11 : 2
[zapisnik]
Hk Celje
22.01.201111:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled5 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
22.01.201111:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav0 : 10
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
22.01.201110:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor8 : 1
[zapisnik]
HDD Bled
15.01.201117:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice6 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
15.01.201114:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija7 : 4
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
15.01.201111:45Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje2 : 9
[zapisnik]
HDK Maribor
15.01.201111:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled3 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
12.01.201115:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled1 : 19
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
11.01.201117:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor6 : 4
[zapisnik]
Hk MK Bled
08.01.201114:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled5 : 3
[zapisnik]
Hk Celje
08.01.201114:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior3 : 8
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
08.01.201111:45Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor8 : 6
[zapisnik]
Hk Olimpija
08.01.201111:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav5 : 4
[zapisnik]
Hk MK Bled
22.12.201015:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled6 : 2
[zapisnik]
HDD Bled
18.12.201017:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje2 : 7
[zapisnik]
Hk Triglav
18.12.201015:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija7 : 1
[zapisnik]
HDD Bled
18.12.2010 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice5 : 0
[zapisnik]
HDK Maribor
15.12.201017:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior8 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
11.12.201017:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje1 : 13
[zapisnik]
Hk Olimpija
11.12.201012:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav6 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
08.12.201018:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija1 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
04.12.201012:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice10 : 2
[zapisnik]
Hk Celje
04.12.201011:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav3 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
27.11.201017:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje3 : 13
[zapisnik]
Hk MK Bled
27.11.201014:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija1 : 9
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
27.11.201012:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled2 : 6
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
27.11.201011:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav12 : 6
[zapisnik]
HDK Maribor
23.11.201018:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje2 : 6
[zapisnik]
HDD Bled
20.11.201017:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje1 : 14
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
20.11.201011:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor9 : 1
[zapisnik]
HDD Bled
18.11.201017:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice9 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
13.11.201014:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior3 : 7
[zapisnik]
Hk Olimpija
13.11.201012:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled4 : 8
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
13.11.201012:45Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor14 : 2
[zapisnik]
Hk Celje
13.11.201011:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav6 : 3
[zapisnik]
HDD Bled
10.11.201016:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav10 : 5
[zapisnik]
Hk Celje
06.11.201018:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija11 : 4
[zapisnik]
HDK Maribor
06.11.201014:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled4 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
06.11.201012:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice4 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
30.10.201012:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled4 : 6
[zapisnik]
Hk Olimpija
30.10.201012:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor1 : 13
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
30.10.201010:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior7 : 5
[zapisnik]
Hk MK Bled
23.10.201015:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija18 : 0
[zapisnik]
Hk Celje
23.10.201014:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior2 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
23.10.201013:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled4 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
23.10.201012:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice8 : 0
[zapisnik]
HDD Bled
16.10.201015:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija1 : 9
[zapisnik]
Hk Triglav
16.10.201012:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled2 : 8
[zapisnik]
Hk MK Bled
16.10.201011:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor2 : 0
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
16.10.201010:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje1 : 16
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
09.10.201012:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice10 : 0
[zapisnik]
Hk Olimpija
09.10.201011:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled26 : 1
[zapisnik]
Hk Celje
09.10.201011:45Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor4 : 8
[zapisnik]
Hk Triglav
09.10.201010:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior6 : 1
[zapisnik]
HDD Bled