Sezona 2009/2010, tekmovanje 2010 W.C. U 20 - Div I Gr A

LESTVICA TEKMOVANJA


1. (redni del)
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1NEMČIJA550000273248812,12%94,87%15
2DANSKA5400012191210223,68%87,80%12
3SLOVENIJA521002812-4833,13%93,10%8
4UKRAJINA5100131523-88410,81%81,08%4
5JAPONSKA510004926-179213,89%82,93%3
6FRANCIJA510004916-7948,33%89,19%3


OBRAZLOŽITEV: Ekipe so razvrščene po večjem številu točk (PTS), večjem številu točk iz medsebojnih tekem, večji pozitivni razliki oz. nižji negativni razliki med danimi in prejetimi zadetki iz medsebojnih tekem, boljši skupni razliki v zadetkih z vsemi nasprotniki ter večjem številu doseženih zadetkov proti vsem nasprotnikom.

LEGENDA: GP - število odigranih tekem (games played), W - število zmag (win), W* - število zmag po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout win), T - število izenačenih izidov (tie), L* - število porazov po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout loose), L - število porazov (loose), GF - število doseženih zadetkov (goals for), GA - število prejetih zadetkov (goals against), ± - razlika v zadetkih, PIM - število kazenskih minut (penalties in minutes), PPP - odstotek, kolikokrat je ekipa izkoristila prednost igralca več (power-play percentage), PKP - odstotek, kolikokrat je ekipa ubranila številčno premoč nasprotnika (penalty-killing percentage), PTS - število točk (points)



ZADNJI REZULTATI


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
20.12.200920:00Palais des Sports - Megeve - FRA1. (redni del)FRANCIJA1 - 2
[zapisnik]
SLOVENIJA
20.12.200916:00Palais des Sports - Megeve - FRA1. (redni del)NEMČIJA4 - 0
[zapisnik]
DANSKA
20.12.200914:30Saint Gervais Arena - Saint Gervais - FRA1. (redni del)UKRAJINA6 - 2
[zapisnik]
JAPONSKA
19.12.200920:00Palais des Sports - Megeve - FRA1. (redni del)DANSKA6 - 2
[zapisnik]
JAPONSKA
19.12.200920:00Saint Gervais Arena - Saint Gervais - FRA1. (redni del)SLOVENIJA2 - 1
[zapisnik]
UKRAJINA
18.12.200920:00Palais des Sports - Megeve - FRA1. (redni del)FRANCIJA1 - 2
[zapisnik]
NEMČIJA
17.12.200920:00Palais des Sports - Megeve - FRA1. (redni del)DANSKA5 - 0
[zapisnik]
FRANCIJA
17.12.200920:00Saint Gervais Arena - Saint Gervais - FRA1. (redni del)NEMČIJA6 - 2
[zapisnik]
UKRAJINA
17.12.200914:30Palais des Sports - Megeve - FRA1. (redni del)JAPONSKA1 - 4
[zapisnik]
SLOVENIJA
16.12.200918:00Saint Gervais Arena - Saint Gervais - FRA1. (redni del)DANSKA7 - 3
[zapisnik]
UKRAJINA

Celoten razpored tekem >









  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled