Sezona 2009/2010, tekmovanje DP Mladinci 09/10

RAZPORED TEKEM


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
07.03.201018:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOfinaleHD Mladi Jesenice5 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
05.03.201019:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOfinaleHk Olimpija0 : 6
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
02.03.201019:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOrazvrstitevHDK Maribor2 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
02.03.201018:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOfinaleHD Mladi Jesenice1 : 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
28.02.201018:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOfinaleHk Olimpija1 : 5
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
28.02.201013:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOrazvrstitevHk Triglav1 : 4
[zapisnik]
HDK Maribor
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
26.02.201018:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOfinaleHD Mladi Jesenice2 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
26.02.201016:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOrazvrstitevHDK Maribor2 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
21.02.201019:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOpolfinaleHDK Maribor0 : 4
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
21.02.201013:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOpolfinaleHk Triglav0 : 6
[zapisnik]
Hk Olimpija
18.02.201018:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOpolfinaleHD Mladi Jesenice5 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
18.02.201015:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOpolfinaleHk Olimpija10 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
02.02.201019:00Dvorana Bled - Bled - SLOčetrtfinaleHk MK Bled0 : 4
[zapisnik]
HDK Maribor
02.02.201018:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOčetrtfinaleHk Triglav4 : 2
[zapisnik]
Hk Celje
02.02.201015:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOčetrtfinaleHk Olimpija4 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
31.01.201019:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOčetrtfinaleHDK Maribor3 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
31.01.201018:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOčetrtfinaleHk Slavija Junior3 : 9
[zapisnik]
Hk Olimpija
31.01.201017:15Dvorana Celje - Celje - SLOčetrtfinaleHk Celje1 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
25.01.201018:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice8 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
24.01.201018:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior4 : 6
[zapisnik]
Hk Celje
24.01.201015:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav6 : 1
[zapisnik]
KHL Zagreb
24.01.201014:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled6 : 5
[zapisnik]
HDK Maribor
21.01.201018:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice22 : 0
[zapisnik]
KHL Zagreb
19.01.201017:45Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor10 : 0
[zapisnik]
KHL Zagreb
17.01.201019:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor6 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
17.01.201014:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija15 : 0
[zapisnik]
KHL Zagreb
17.01.201014:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled5 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
17.01.2010 Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje0 : 5
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
14.01.201019:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija4 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
14.01.201018:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje0 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
12.01.201017:45Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor5 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
10.01.201018:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice7 : 4
[zapisnik]
HDK Maribor
10.01.201017:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior2 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
10.01.201017:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija11 : 5
[zapisnik]
Hk Celje
10.01.201014:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled4 : 2
[zapisnik]
KHL Zagreb
07.01.201019:45Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor3 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
07.01.201018:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje13 : 1
[zapisnik]
KHL Zagreb
07.01.201018:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav1 : 4
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
07.01.201017:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk MK Bled5 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
03.01.201018:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija14 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
03.01.201018:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice8 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
03.01.201017:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior4 : 1
[zapisnik]
KHL Zagreb
03.01.201012:15Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje6 : 5
[zapisnik]
HDK Maribor
27.12.200917:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior0 : 6
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
27.12.200915:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav3 : 2
[zapisnik]
Hk Celje
27.12.200914:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled4 : 12
[zapisnik]
Hk Olimpija
22.12.200918:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav11 : 1
[zapisnik]
KHL Zagreb
22.12.200915:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija13 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
21.12.200919:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior4 : 3
[zapisnik]
Hk Celje
04.12.200918:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor3 : 2
[zapisnik]
Hk Celje
03.12.200918:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav3 : 0
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
02.12.200918:15Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje7 : 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
01.12.200919:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled6 : 1
[zapisnik]
KHL Zagreb
01.12.200918:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav3 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
01.12.200918:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior1 : 5
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
30.11.200918:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice10 : 3
[zapisnik]
Hk Celje
29.11.200919:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor7 : 1
[zapisnik]
KHL Zagreb
29.11.200918:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija4 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
29.11.200913:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled2 : 4
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
26.11.200918:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice6 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
22.11.200918:45Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)Hk Olimpija9 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
22.11.200917:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior8 : 2
[zapisnik]
KHL Zagreb
22.11.200915:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav1 : 6
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
22.11.200912:15Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje6 : 4
[zapisnik]
Hk MK Bled
19.11.200918:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled1 : 8
[zapisnik]
Hk Triglav
19.11.200917:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija11 : 1
[zapisnik]
KHL Zagreb
17.11.200918:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice14 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
15.11.200919:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor4 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
15.11.200918:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija0 : 5
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
15.11.200912:15Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje4 : 1
[zapisnik]
KHL Zagreb
10.11.200919:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior1 : 5
[zapisnik]
HDK Maribor
10.11.200918:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija7 : 8
[zapisnik]
Hk MK Bled
10.11.200918:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje8 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
10.11.200918:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice19 : 0
[zapisnik]
KHL Zagreb
03.11.200917:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav7 : 0
[zapisnik]
KHL Zagreb
01.11.200918:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled4 : 12
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
01.11.200918:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje2 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
01.11.200917:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior4 : 5
[zapisnik]
Hk Olimpija
29.10.200919:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija10 : 7
[zapisnik]
Hk Celje
29.10.200919:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor3 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
29.10.200918:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled6 : 3
[zapisnik]
KHL Zagreb
29.10.200918:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice12 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
25.10.200919:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor5 : 3
[zapisnik]
KHL Zagreb
25.10.200917:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior2 : 8
[zapisnik]
Hk MK Bled
25.10.200912:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav7 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
25.10.200912:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje2 : 9
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
19.10.200918:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice9 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
18.10.200919:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor2 : 9
[zapisnik]
Hk Olimpija
18.10.200917:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)KHL Zagreb1 : 6
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
18.10.200915:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled5 : 8
[zapisnik]
Hk Celje
11.10.200919:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor2 : 4
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
11.10.200917:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija24 : 0
[zapisnik]
KHL Zagreb
11.10.200912:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje10 : 3
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
11.10.200911:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav2 : 5
[zapisnik]
Hk MK Bled
05.10.200918:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice4 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
04.10.200917:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior5 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
04.10.200915:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled5 : 4
[zapisnik]
HDK Maribor
04.10.200914:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)KHL Zagreb1 : 8
[zapisnik]
Hk Celje
27.09.200919:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor4 : 3
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
27.09.200915:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled2 : 8
[zapisnik]
Hk Olimpija
27.09.200913:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice15 : 1
[zapisnik]
KHL Zagreb
27.09.200911:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav5 : 0
[zapisnik]
Hk Celje








  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Toyota

    Toyota
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • iTAK Sport

    iTAK Šport - hokejska oprema, navijaški artikli za hokej
  • Warrior

    Warrior
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled