Sezona 2008/2009, tekmovanje DP Mlajši dečki 08/09

RAZPORED TEKEM


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
01.04.200916:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)MK BLED4 : 0
[zapisnik]
TRIGLAV
28.03.200914:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)SLAVIJA Junior10 : 1
[zapisnik]
CELJE
26.03.200916:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD BLED0 : 4
[zapisnik]
SLAVIJA Junior
25.03.200917:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Toja OLIMPIJA24 : 0
[zapisnik]
HDD BLED
21.03.200918:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)TRIGLAV2 : 10
[zapisnik]
mladi JESENICE
21.03.200917:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)CELJE10 : 3
[zapisnik]
MK BLED
18.03.200918:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)TRIGLAV6 : 10
[zapisnik]
CELJE
14.03.200918:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)SLAVIJA Junior3 : 4
[zapisnik]
MK BLED
14.03.200911:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD BLED0 : 17
[zapisnik]
MARIBOR
14.03.200911:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)mladi JESENICE8 : 2
[zapisnik]
CELJE
10.03.200918:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)CELJE7 : 0
[zapisnik]
SLAVIJA Junior
07.03.200918:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)MK BLED1 : 6
[zapisnik]
mladi JESENICE
07.03.200917:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)CELJE5 : 14
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
07.03.200913:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)TRIGLAV8 : 2
[zapisnik]
HDD BLED
06.03.200917:15Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)MARIBOR7 : 1
[zapisnik]
SLAVIJA Junior
05.03.200917:45Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)CELJE2 : 8
[zapisnik]
MARIBOR
03.03.200918:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Toja OLIMPIJA15 : 1
[zapisnik]
TRIGLAV
28.02.200915:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)SLAVIJA Junior2 : 8
[zapisnik]
mladi JESENICE
28.02.200912:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)MARIBOR7 : 0
[zapisnik]
TRIGLAV
28.02.200912:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD BLED0 : 8
[zapisnik]
CELJE
28.02.200912:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Toja OLIMPIJA7 : 4
[zapisnik]
MK BLED
22.02.200911:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)mladi JESENICE2 : 1
[zapisnik]
MARIBOR
21.02.200911:45Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)MARIBOR1 : 4
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
14.02.200912:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)TRIGLAV2 : 4
[zapisnik]
SLAVIJA Junior
14.02.200911:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)MK BLED25 : 1
[zapisnik]
HDD BLED
14.02.200909:45Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)mladi JESENICE4 : 7
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
12.02.200918:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)CELJE3 : 6
[zapisnik]
MARIBOR
10.02.200919:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)SLAVIJA Junior0 : 7
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
10.02.200916:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)MARIBOR6 : 1
[zapisnik]
MK BLED
10.02.200916:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD BLED0 : 19
[zapisnik]
mladi JESENICE
07.02.200912:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)MARIBOR5 : 1
[zapisnik]
mladi JESENICE
07.02.200912:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD BLED1 : 12
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
04.02.200916:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)TRIGLAV1 : 8
[zapisnik]
MK BLED
31.01.200915:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)SLAVIJA Junior10 : 1
[zapisnik]
HDD BLED
31.01.200912:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)MK BLED4 : 1
[zapisnik]
CELJE
31.01.200912:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)mladi JESENICE9 : 2
[zapisnik]
TRIGLAV
31.01.200912:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Toja OLIMPIJA5 : 2
[zapisnik]
MARIBOR
24.01.200917:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)CELJE2 : 6
[zapisnik]
mladi JESENICE
24.01.200914:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)MK BLED5 : 1
[zapisnik]
SLAVIJA Junior
24.01.200914:15Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)MARIBOR19 : 0
[zapisnik]
HDD BLED
24.01.200910:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)TRIGLAV2 : 15
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
17.01.200915:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)SLAVIJA Junior1 : 8
[zapisnik]
MARIBOR
17.01.200914:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD BLED0 : 5
[zapisnik]
TRIGLAV
17.01.200913:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Toja OLIMPIJA13 : 3
[zapisnik]
CELJE
17.01.200912:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)mladi JESENICE11 : 0
[zapisnik]
MK BLED
13.01.200918:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)CELJE15 : 0
[zapisnik]
HDD BLED
10.01.200914:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)MK BLED3 : 5
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
10.01.200912:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)TRIGLAV3 : 10
[zapisnik]
MARIBOR
10.01.200912:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)mladi JESENICE7 : 0
[zapisnik]
SLAVIJA Junior
03.01.200916:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)SLAVIJA Junior3 : 4
[zapisnik]
TRIGLAV
03.01.200914:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)MARIBOR4 : 3
[zapisnik]
CELJE
03.01.200913:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Toja OLIMPIJA4 : 1
[zapisnik]
mladi JESENICE
03.01.200911:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD BLED0 : 9
[zapisnik]
MK BLED
27.12.200814:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)MK BLED0 : 2
[zapisnik]
MARIBOR
27.12.200813:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)CELJE4 : 1
[zapisnik]
TRIGLAV
27.12.200812:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)mladi JESENICE16 : 0
[zapisnik]
HDD BLED
22.12.200819:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Toja OLIMPIJA12 : 0
[zapisnik]
SLAVIJA Junior
20.12.200818:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)MK BLED4 : 2
[zapisnik]
TRIGLAV
20.12.200812:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)mladi JESENICE5 : 3
[zapisnik]
MARIBOR
20.12.200812:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Toja OLIMPIJA24 : 0
[zapisnik]
HDD BLED
20.12.200810:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)SLAVIJA Junior4 : 3
[zapisnik]
CELJE
17.12.200816:30Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)CELJE2 : 4
[zapisnik]
MK BLED
17.12.200816:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)TRIGLAV2 : 11
[zapisnik]
mladi JESENICE
17.12.200816:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD BLED1 : 11
[zapisnik]
SLAVIJA Junior
17.12.200816:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)MARIBOR3 : 10
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
13.12.200814:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)SLAVIJA Junior1 : 13
[zapisnik]
MK BLED
13.12.200813:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD BLED1 : 24
[zapisnik]
MARIBOR
13.12.200813:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Toja OLIMPIJA11 : 2
[zapisnik]
TRIGLAV
13.12.200811:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)mladi JESENICE13 : 3
[zapisnik]
CELJE
06.12.200816:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)MARIBOR7 : 0
[zapisnik]
SLAVIJA Junior
06.12.200812:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)CELJE2 : 7
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
06.12.200811:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)TRIGLAV15 : 0
[zapisnik]
HDD BLED
03.12.200815:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)MK BLED2 : 6
[zapisnik]
mladi JESENICE
29.11.200817:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)CELJE6 : 0
[zapisnik]
HDD BLED
29.11.200814:15Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)MARIBOR6 : 0
[zapisnik]
TRIGLAV
29.11.200814:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)SLAVIJA Junior2 : 10
[zapisnik]
mladi JESENICE
29.11.200813:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Toja OLIMPIJA8 : 1
[zapisnik]
MK BLED
27.11.200818:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)TRIGLAV7 : 4
[zapisnik]
SLAVIJA Junior
26.11.200816:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)MK BLED14 : 1
[zapisnik]
HDD BLED
26.11.200815:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)mladi JESENICE1 : 5
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
22.11.200813:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)SLAVIJA Junior1 : 12
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
22.11.200812:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)TRIGLAV3 : 4
[zapisnik]
CELJE
22.11.200811:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)MARIBOR0 : 2
[zapisnik]
MK BLED
15.11.200817:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)CELJE4 : 3
[zapisnik]
SLAVIJA Junior
15.11.200814:15Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)MARIBOR2 : 5
[zapisnik]
mladi JESENICE
15.11.200811:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD BLED0 : 15
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
15.11.200811:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)TRIGLAV1 : 7
[zapisnik]
MK BLED
12.11.200818:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD BLED0 : 18
[zapisnik]
mladi JESENICE
08.11.200813:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Toja OLIMPIJA8 : 5
[zapisnik]
MARIBOR
08.11.200812:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)mladi JESENICE15 : 4
[zapisnik]
TRIGLAV
08.11.200811:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)MK BLED5 : 3
[zapisnik]
CELJE
08.11.200811:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)SLAVIJA Junior12 : 0
[zapisnik]
HDD BLED
31.10.200818:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)MK BLED4 : 3
[zapisnik]
SLAVIJA Junior
31.10.200815:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)TRIGLAV2 : 12
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
31.10.200814:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)MARIBOR19 : 0
[zapisnik]
HDD BLED
31.10.200813:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)CELJE1 : 9
[zapisnik]
mladi JESENICE
25.10.200815:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Toja OLIMPIJA7 : 4
[zapisnik]
CELJE
25.10.200813:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)SLAVIJA Junior2 : 8
[zapisnik]
MARIBOR
25.10.200812:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)mladi JESENICE5 : 2
[zapisnik]
MK BLED
25.10.200811:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD BLED0 : 11
[zapisnik]
TRIGLAV
18.10.200818:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD BLED0 : 21
[zapisnik]
CELJE
18.10.200815:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)mladi JESENICE12 : 0
[zapisnik]
SLAVIJA Junior
18.10.200813:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)MK BLED1 : 8
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
18.10.200811:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)TRIGLAV2 : 9
[zapisnik]
MARIBOR
11.10.200814:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD BLED0 : 31
[zapisnik]
MK BLED
11.10.200812:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)SLAVIJA Junior11 : 2
[zapisnik]
TRIGLAV
11.10.200812:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Toja OLIMPIJA6 : 4
[zapisnik]
mladi JESENICE
11.10.200811:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)MARIBOR6 : 1
[zapisnik]
CELJE
04.10.200817:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)CELJE9 : 4
[zapisnik]
TRIGLAV
04.10.200813:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Toja OLIMPIJA12 : 1
[zapisnik]
SLAVIJA Junior
04.10.200812:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)MK BLED2 : 6
[zapisnik]
MARIBOR
04.10.200810:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)mladi JESENICE34 : 0
[zapisnik]
HDD BLED








  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled