Sezona 2008/2009, tekmovanje DP Mlajši dečki 08/09

PODATKI O TEKMOVANJU


Državni prvak v sezoni 2008/2009 je:

HS T o j a O L I M P I J A


LESTVICA TEKMOVANJA


1. (redni del)
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1Toja OLIMPIJA282800002895423529234,04%86,26%84
2mladi JESENICE282300052566019618827,42%87,23%69
3MARIBOR282000082016413717423,96%93,10%60
4MK BLED2816000121631006321820,72%86,87%48
5CELJE281100017139148-916818,42%82,14%33
6SLAVIJA Junior2880011994168-7426611,27%80,51%25
7TRIGLAV2851002294204-11024612,50%66,67%17
8HDD BLED280000288446-4381901,49%62,35%0


OBRAZLOŽITEV: Ekipe so razvrščene po večjem številu točk (PTS), večjem številu točk iz medsebojnih tekem, večji pozitivni razliki oz. nižji negativni razliki med danimi in prejetimi zadetki iz medsebojnih tekem, boljši skupni razliki v zadetkih z vsemi nasprotniki ter večjem številu doseženih zadetkov proti vsem nasprotnikom.

LEGENDA: GP - število odigranih tekem (games played), W - število zmag (win), W* - število zmag po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout win), T - število izenačenih izidov (tie), L* - število porazov po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout loose), L - število porazov (loose), GF - število doseženih zadetkov (goals for), GA - število prejetih zadetkov (goals against), ± - razlika v zadetkih, PIM - število kazenskih minut (penalties in minutes), PPP - odstotek, kolikokrat je ekipa izkoristila prednost igralca več (power-play percentage), PKP - odstotek, kolikokrat je ekipa ubranila številčno premoč nasprotnika (penalty-killing percentage), PTS - število točk (points)



ZADNJI REZULTATI


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
01.04.200916:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)MK BLED4 - 0
[zapisnik]
TRIGLAV
28.03.200914:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)SLAVIJA Junior10 - 1
[zapisnik]
CELJE
26.03.200916:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD BLED0 - 4
[zapisnik]
SLAVIJA Junior
25.03.200917:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Toja OLIMPIJA24 - 0
[zapisnik]
HDD BLED
21.03.200918:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)TRIGLAV2 - 10
[zapisnik]
mladi JESENICE
21.03.200917:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)CELJE10 - 3
[zapisnik]
MK BLED
18.03.200918:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)TRIGLAV6 - 10
[zapisnik]
CELJE
14.03.200918:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)SLAVIJA Junior3 - 4
[zapisnik]
MK BLED
14.03.200911:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD BLED0 - 17
[zapisnik]
MARIBOR
14.03.200911:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)mladi JESENICE8 - 2
[zapisnik]
CELJE

Celoten razpored tekem >









  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Toyota

    Toyota
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • iTAK Sport

    iTAK Šport - hokejska oprema, navijaški artikli za hokej
  • Warrior

    Warrior
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled