Sezona 2007/2008, tekmovanje DP Kadeti 07/08

PODATKI O TEKMOVANJU


Državni prvak za sezono 2007/08 je:

HD m l a d i J E S E N I C E


KONČNI VRSTNI RED

1. mladi Jesenice
2. Maribor
3. Triglav
4. Toja Olimpija
5. Alfa
6. Celje


LESTVICA TEKMOVANJA


1. (redni del)
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1MARIBOR191610021624611624922,00%87,80%50
2mladi JESENICE20150014158619738318,33%90,97%46
3TRIGLAV1811001695692638316,88%91,47%34
4TOJA OLIMPIJA2090001190100-104959,17%83,57%27
5ALFA1941011354120-664237,69%83,19%15
6CELJE2001001941204-1633237,02%76,19%2


OBRAZLOŽITEV: Ekipe so razvrščene po večjem številu točk (PTS), večjem številu točk iz medsebojnih tekem, večji pozitivni razliki oz. nižji negativni razliki med danimi in prejetimi zadetki iz medsebojnih tekem, boljši skupni razliki v zadetkih z vsemi nasprotniki ter večjem številu doseženih zadetkov proti vsem nasprotnikom.

LEGENDA: GP - število odigranih tekem (games played), W - število zmag (win), W* - število zmag po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout win), T - število izenačenih izidov (tie), L* - število porazov po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout loose), L - število porazov (loose), GF - število doseženih zadetkov (goals for), GA - število prejetih zadetkov (goals against), ± - razlika v zadetkih, PIM - število kazenskih minut (penalties in minutes), PPP - odstotek, kolikokrat je ekipa izkoristila prednost igralca več (power-play percentage), PKP - odstotek, kolikokrat je ekipa ubranila številčno premoč nasprotnika (penalty-killing percentage), PTS - število točk (points)



ZADNJI REZULTATI


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
15.03.200818:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOfinaleMARIBOR2 - 3
[zapisnik]
mladi JESENICE
12.03.200818:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOfinalemladi JESENICE4 - 3
[zapisnik]
MARIBOR
08.03.200818:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOfinaleMARIBOR2 - 1
[zapisnik]
mladi JESENICE
05.03.200818:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOfinalemladi JESENICE2 - 0
[zapisnik]
MARIBOR
03.03.200818:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOfinaleMARIBOR3 - 2
[zapisnik]
mladi JESENICE
27.02.200815:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOpolfinaleTRIGLAV2 - 4
[zapisnik]
mladi JESENICE
25.02.200817:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOpolfinaleTOJA OLIMPIJA3 - 8
[zapisnik]
MARIBOR
23.02.200812:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOpolfinalemladi JESENICE4 - 3
[zapisnik]
TRIGLAV
23.02.200812:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOpolfinaleMARIBOR8 - 0
[zapisnik]
TOJA OLIMPIJA
16.02.200817:00Dvorana Celje - Celje - SLOčetrtfinaleCELJE4 - 6
[zapisnik]
TRIGLAV

Celoten razpored tekem >









  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled