Sezona 2007/2008, tekmovanje DP Dečki 07/08

PODATKI O TEKMOVANJU


Državni prvak za sezono 2007 / 08

HDK M A R I B O R


Končni vrstni red:

1. Maribor
2. mladi Jesenice
3. Bled
4. Toja Olimpija
5. Celje
6. Triglav


LESTVICA TEKMOVANJA


1. (redni del)
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1MARIBOR20170003124616318420,51%87,80%51
2mladi JESENICE20160004136855165819,30%88,41%48
3MK BLED20112007119992025816,05%86,17%37
4TOJA OLIMPIJA2070011291114-2342310,00%81,40%22
5CELJE1840011367111-4419710,19%85,92%13
6TRIGLAV1801011645112-6723810,64%85,71%3


OBRAZLOŽITEV: Ekipe so razvrščene po večjem številu točk (PTS), večjem številu točk iz medsebojnih tekem, večji pozitivni razliki oz. nižji negativni razliki med danimi in prejetimi zadetki iz medsebojnih tekem, boljši skupni razliki v zadetkih z vsemi nasprotniki ter večjem številu doseženih zadetkov proti vsem nasprotnikom.

LEGENDA: GP - število odigranih tekem (games played), W - število zmag (win), W* - število zmag po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout win), T - število izenačenih izidov (tie), L* - število porazov po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout loose), L - število porazov (loose), GF - število doseženih zadetkov (goals for), GA - število prejetih zadetkov (goals against), ± - razlika v zadetkih, PIM - število kazenskih minut (penalties in minutes), PPP - odstotek, kolikokrat je ekipa izkoristila prednost igralca več (power-play percentage), PKP - odstotek, kolikokrat je ekipa ubranila številčno premoč nasprotnika (penalty-killing percentage), PTS - število točk (points)



ZADNJI REZULTATI


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
16.03.200816:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)MK BLED8 - 3
[zapisnik]
TRIGLAV
16.03.200815:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)mladi JESENICE7 - 5
[zapisnik]
MARIBOR
16.03.200811:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)TOJA OLIMPIJA9 - 2
[zapisnik]
CELJE
13.03.200817:45Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)CELJE6 - 8
[zapisnik]
mladi JESENICE
09.03.200816:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)TRIGLAV0 - 5
[zapisnik]
TOJA OLIMPIJA
09.03.200811:45Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)MARIBOR1 - 7
[zapisnik]
MK BLED
10.02.200818:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)mladi JESENICE6 - 3
[zapisnik]
TRIGLAV
10.02.200813:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)MK BLED5 - 12
[zapisnik]
TOJA OLIMPIJA
10.02.200811:15Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)MARIBOR11 - 3
[zapisnik]
CELJE
06.02.200818:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)MARIBOR12 - 3
[zapisnik]
TOJA OLIMPIJA

Celoten razpored tekem >









  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled