Sezona 2015/2016, tekmovanje 2016 IIHF W.C. U 18 Div I Sk.B

LESTVICA TEKMOVANJA


1. (redni del)
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1Madžarska5500002811174817,39%79,17%15
2Japonska5400011394545,88%88,89%12
3Ukrajina5300021715216110,00%90,70%9
4Slovenija520003191728524,14%88,00%6
5Italija5100041220-87615,63%94,74%3
6Korea5000051027-17892,94%81,25%0


OBRAZLOŽITEV: Ekipe so razvrščene po večjem številu točk (PTS), večjem številu točk iz medsebojnih tekem, večji pozitivni razliki oz. nižji negativni razliki med danimi in prejetimi zadetki iz medsebojnih tekem, boljši skupni razliki v zadetkih z vsemi nasprotniki ter večjem številu doseženih zadetkov proti vsem nasprotnikom.

LEGENDA: GP - število odigranih tekem (games played), W - število zmag (win), W* - število zmag po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout win), T - število izenačenih izidov (tie), L* - število porazov po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout loose), L - število porazov (loose), GF - število doseženih zadetkov (goals for), GA - število prejetih zadetkov (goals against), ± - razlika v zadetkih, PIM - število kazenskih minut (penalties in minutes), PPP - odstotek, kolikokrat je ekipa izkoristila prednost igralca več (power-play percentage), PKP - odstotek, kolikokrat je ekipa ubranila številčno premoč nasprotnika (penalty-killing percentage), PTS - število točk (points)



ZADNJI REZULTATI


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
24.04.201620:30Stadio Odegar - Asiago - ITA1. (redni del)Italija5 - 2
[zapisnik]
Korea
24.04.201617:00Stadio Odegar - Asiago - ITA1. (redni del)Madžarska5 - 4
[zapisnik]
Slovenija
24.04.201613:30Stadio Odegar - Asiago - ITA1. (redni del)Japonska3 - 2
[zapisnik]
Ukrajina
22.04.201620:30Stadio Odegar - Asiago - ITA1. (redni del)Ukrajina4 - 2
[zapisnik]
Italija
22.04.201617:00Stadio Odegar - Asiago - ITA1. (redni del)Japonska2 - 4
[zapisnik]
Madžarska
22.04.201613:30Stadio Odegar - Asiago - ITA1. (redni del)Slovenija9 - 3
[zapisnik]
Korea
21.04.201620:30Stadio Odegar - Asiago - ITA1. (redni del)Madžarska7 - 1
[zapisnik]
Italija
21.04.201617:00Stadio Odegar - Asiago - ITA1. (redni del)Korea3 - 6
[zapisnik]
Ukrajina
21.04.201613:30Stadio Odegar - Asiago - ITA1. (redni del)Slovenija1 - 4
[zapisnik]
Japonska
19.04.201620:30Stadio Odegar - Asiago - ITA1. (redni del)Slovenija4 - 2
[zapisnik]
Italija

Celoten razpored tekem >









  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Toyota

    Toyota
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • iTAK Sport

    iTAK Šport - hokejska oprema, navijaški artikli za hokej
  • Warrior

    Warrior
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled