Sezona 2015/2016, tekmovanje DP Kadeti U-16 15/16

LESTVICA TEKMOVANJA


1. (redni del)
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1Hk Triglav181700011413910218423,33%91,95%51
2Hk Crvena Zvezda18130023110446643414,29%90,20%41
3HD mladi Jesenice18112005116595721523,94%83,75%37
4Hk Slavija Junior1811002585493618417,35%85,96%35
5Hk Olimpija18920076258412215,63%88,52%31
6Hk MK Bled189100889781110222,11%86,27%29
7KHL Medveščak1840031165121-5631317,72%78,65%15
8HDK Maribor184000145886-2828313,79%78,57%12
9KHL Mladost1831001441147-1061629,09%69,74%11
10KHL Zagreb1821001538124-862945,56%82,76%8


OBRAZLOŽITEV: Ekipe so razvrščene po večjem številu točk (PTS), večjem številu točk iz medsebojnih tekem, večji pozitivni razliki oz. nižji negativni razliki med danimi in prejetimi zadetki iz medsebojnih tekem, boljši skupni razliki v zadetkih z vsemi nasprotniki ter večjem številu doseženih zadetkov proti vsem nasprotnikom.

LEGENDA: GP - število odigranih tekem (games played), W - število zmag (win), W* - število zmag po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout win), T - število izenačenih izidov (tie), L* - število porazov po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout loose), L - število porazov (loose), GF - število doseženih zadetkov (goals for), GA - število prejetih zadetkov (goals against), ± - razlika v zadetkih, PIM - število kazenskih minut (penalties in minutes), PPP - odstotek, kolikokrat je ekipa izkoristila prednost igralca več (power-play percentage), PKP - odstotek, kolikokrat je ekipa ubranila številčno premoč nasprotnika (penalty-killing percentage), PTS - število točk (points)



ZADNJI REZULTATI


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
04.04.201616:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOrazvrstitevHD mladi Jesenice4 - 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
15.03.201618:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOfinaleHk Triglav2 - 1
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
11.03.201618:00Dvorana Bled - Bled - SLOrazvrstitevHk MK Bled5 - 1
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
11.03.201618:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOfinaleHk Slavija Junior5 - 3
[zapisnik]
Hk Triglav
08.03.201616:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOfinaleHk Triglav4 - 3
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
08.03.201616:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOrazvrstitevHD mladi Jesenice6 - 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
05.03.201616:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOrazvrstitevHk Olimpija4 - 1
[zapisnik]
HDK Maribor
04.03.201615:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOpolfinaleHD mladi Jesenice1 - 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
01.03.201618:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOrazvrstitevHDK Maribor3 - 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
01.03.201618:00Dvorana Bled - Bled - SLOpolfinaleHk MK Bled1 - 7
[zapisnik]
Hk Triglav

Celoten razpored tekem >









  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled