Sezona 2013/2014, tekmovanje EBJL U18 13/14

RAZPORED TEKEM


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
02.04.201418:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOrazvrstitevHk Olimpija2 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
02.04.201418:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOfinaleHDK Maribor3 : 4
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
30.03.201418:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOfinaleHD mladi Jesenice6 : 5
[zapisnik]
HDK Maribor
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
30.03.201416:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOrazvrstitevHk Triglav3 : 1
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
28.03.201418:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOpolfinaleHk Olimpija4 : 3
[zapisnik]
HDK Maribor
28.03.201418:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOpolfinaleHk Triglav2 : 5
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
26.03.201419:45Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOpolfinaleHD mladi Jesenice0 : 0
[zapisnik]
Hk Triglav
26.03.201418:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOpolfinaleHDK Maribor6 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
24.03.201417:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOčetrtfinaleHDK Maribor6 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
23.03.201418:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOSkupina CHD mladi Jesenice6 : 1
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz99ers
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
23.03.201416:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUNSkupina AHk Olimpija1 : 10
[zapisnik]
MAC Budimpešta
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
23.03.201415:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOSkupina CHk Triglav4 : 3
[zapisnik]
Vienna Capitals Junior
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
23.03.201413:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUNSkupina AEC LA Stars 12 : 7
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
23.03.201411:45Dvorana Bled - Bled - SLOčetrtfinaleHk MK Bled3 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
22.03.201419:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUNSkupina ASapa Fehervar AV194 : 1
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
22.03.201418:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOSkupina CVienna Capitals Junior2 : 6
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz99ers
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
22.03.201416:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUNSkupina AMAC Budimpešta4 : 2
[zapisnik]
EC LA Stars 1
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
22.03.201412:55Klenk Dome - St. Pölten - AUTrazvrstitevEHC Black Wings Linz4 : 3
[zapisnik]
EC KAC
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
21.03.201419:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUNSkupina AHk Olimpija1 : 3
[zapisnik]
EC LA Stars 1
21.03.201416:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUNSkupina AMAC Budimpešta2 : 5
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
19.03.201418:45Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUTrazvrstitevEC KAC3 : 5
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
16.03.201417:45Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOčetrtfinaleHD mladi Jesenice8 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
16.03.201414:00Donauparkhalle - Linz - AUTSkupina BHk Triglav0 : 3
[zapisnik]
EC KAC
16.03.201411:00Donauparkhalle - Linz - AUTSkupina BEHC Black Wings Linz4 : 6
[zapisnik]
EC VSV
15.03.201416:15Donauparkhalle - Linz - AUTSkupina BEC VSV2 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
15.03.201415:30Klenk Dome - St. Pölten - AUTSkupina DHC Orli Znojmo7 : 8
[zapisnik]
Hk MK Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
15.03.201413:15Donauparkhalle - Linz - AUTSkupina BEC KAC4 : 2
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
15.03.201411:30Klenk Dome - St. Pölten - AUTSkupina DEC LA Stars 25 : 4
[zapisnik]
JSE Miskolci Jegesmedvek
14.03.201419:30Klenk Dome - St. Pölten - AUTSkupina DHk MK Bled5 : 0
[zapisnik]
JSE Miskolci Jegesmedvek
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
14.03.201418:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOčetrtfinaleHk Slavija Junior0 : 7
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
14.03.201415:30Klenk Dome - St. Pölten - AUTSkupina DHC Orli Znojmo15 : 2
[zapisnik]
EC LA Stars 2
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
14.03.201415:00Donauparkhalle - Linz - AUTSkupina BHk Triglav3 : 2
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
14.03.201412:05Donauparkhalle - Linz - AUTSkupina BEC KAC6 : 3
[zapisnik]
EC VSV
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
09.03.201418:00Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)EC LA Stars 22 : 8
[zapisnik]
EC KAC
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
09.03.201417:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOSkupina GHDK Maribor1 : 6
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
09.03.201414:45Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta5 : 0
[zapisnik]
KHL Medveščak
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
09.03.201413:45Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina GHk MK Bled6 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
09.03.201413:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOSkupina GHD mladi Jesenice5 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
08.03.201419:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz99ers5 : 3
[zapisnik]
JSE Miskolci Jegesmedvek
08.03.201417:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)Vienna Capitals Junior3 : 2
[zapisnik]
KHL Medveščak
08.03.201414:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV194 : 3
[zapisnik]
EC LA Stars 1
07.03.201419:30Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)EC LA Stars 24 : 2
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
07.03.201417:45Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina GHk MK Bled6 : 7
[zapisnik]
HDK Maribor
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
05.03.201419:45Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC1 : 0
[zapisnik]
EC VSV
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
02.03.201417:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOSkupina GHk Triglav3 : 4
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
02.03.201417:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOSkupina GHk Slavija Junior6 : 9
[zapisnik]
HDK Maribor
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
02.03.201417:00Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)EC LA Stars 22 : 6
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz99ers
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
02.03.201416:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOSkupina GHk Olimpija5 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
02.03.201412:00Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)EC LA Stars 11 : 0
[zapisnik]
MAC Budimpešta
01.03.201420:00Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)EC LA Stars 20 : 5
[zapisnik]
MAC Budimpešta
01.03.201417:00Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)EC LA Stars 14 : 3
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz99ers
01.03.201415:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC3 : 0
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
01.03.201414:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak7 : 5
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
01.03.201412:55Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz2 : 1
[zapisnik]
EC VSV
01.03.201412:00Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)JSE Miskolci Jegesmedvek1 : 6
[zapisnik]
Vienna Capitals Junior
23.02.201417:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)Vienna Capitals Junior3 : 7
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
23.02.201417:10Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV4 : 0
[zapisnik]
KHL Medveščak
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
23.02.201417:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOSkupina GHD mladi Jesenice3 : 5
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
23.02.201413:30Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)EC LA Stars 21 : 15
[zapisnik]
EC KAC
23.02.201413:30Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)EC LA Stars 11 : 2
[zapisnik]
MAC Budimpešta
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
23.02.201413:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOSkupina GHk Triglav9 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
22.02.201415:15Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo5 : 6
[zapisnik]
EC KAC
22.02.201414:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV199 : 1
[zapisnik]
EC LA Stars 2
22.02.201414:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak5 : 1
[zapisnik]
JSE Miskolci Jegesmedvek
22.02.201413:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz99ers3 : 7
[zapisnik]
EC VSV
22.02.201412:20Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta4 : 1
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
18.02.201416:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOSkupina GHk Triglav6 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
16.02.201417:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOSkupina GHk Olimpija0 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
16.02.201417:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOSkupina GHk Slavija Junior3 : 5
[zapisnik]
Hk MK Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
16.02.201416:25Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta5 : 1
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz99ers
16.02.201412:15Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo4 : 6
[zapisnik]
EC LA Stars 1
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
16.02.201411:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOSkupina GHDK Maribor5 : 8
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
16.02.201410:55Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz8 : 0
[zapisnik]
EC LA Stars 2
15.02.201417:30Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)EC LA Stars 17 : 1
[zapisnik]
EC LA Stars 2
15.02.201416:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta7 : 0
[zapisnik]
JSE Miskolci Jegesmedvek
15.02.201416:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz99ers3 : 6
[zapisnik]
Vienna Capitals Junior
15.02.201415:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC9 : 1
[zapisnik]
KHL Medveščak
15.02.201414:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV195 : 1
[zapisnik]
EC VSV
15.02.201412:55Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz8 : 4
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
03.02.201415:00Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)JSE Miskolci Jegesmedvek3 : 6
[zapisnik]
KHL Medveščak
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
02.02.201418:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOSkupina GHk Olimpija12 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
02.02.201417:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOSkupina GHD mladi Jesenice5 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
02.02.201416:10Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta2 : 4
[zapisnik]
KHL Medveščak
02.02.201412:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo3 : 2
[zapisnik]
Vienna Capitals Junior
01.02.201419:00Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)JSE Miskolci Jegesmedvek4 : 9
[zapisnik]
EC VSV
01.02.201414:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)Vienna Capitals Junior3 : 2
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
01.02.201413:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC2 : 3
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
31.01.201417:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz99ers4 : 6
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
27.01.201418:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOSkupina GHD mladi Jesenice2 : 3
[zapisnik]
HDK Maribor
26.01.201418:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOSkupina GHD mladi Jesenice2 : 5
[zapisnik]
Hk Olimpija
26.01.201417:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOSkupina GHk Slavija Junior0 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
26.01.201414:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo4 : 9
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
26.01.201414:00Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina GHk MK Bled8 : 5
[zapisnik]
HDK Maribor
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
26.01.201413:30Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)EC LA Stars 18 : 1
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz99ers
26.01.201413:30Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz0 : 3
[zapisnik]
MAC Budimpešta
26.01.201411:20Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV4 : 3
[zapisnik]
Vienna Capitals Junior
25.01.201419:00Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)JSE Miskolci Jegesmedvek4 : 3
[zapisnik]
EC LA Stars 2
25.01.201415:45Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz2 : 5
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
25.01.201415:40Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV4 : 3
[zapisnik]
KHL Medveščak
25.01.201415:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz99ers1 : 7
[zapisnik]
EC KAC
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
23.01.201418:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOSkupina GHk Triglav5 : 3
[zapisnik]
HDK Maribor
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
23.01.201417:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV194 : 1
[zapisnik]
KHL Medveščak
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
22.01.201418:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOSkupina GHk Slavija Junior3 : 6
[zapisnik]
HDK Maribor
19.01.201418:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOSkupina GHD mladi Jesenice9 : 0
[zapisnik]
Hk MK Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
19.01.201417:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz99ers7 : 2
[zapisnik]
EC LA Stars 2
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
19.01.201417:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOSkupina GHk Olimpija11 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
19.01.201413:25Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV1 : 4
[zapisnik]
MAC Budimpešta
18.01.201417:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak5 : 2
[zapisnik]
EC LA Stars 2
18.01.201415:45Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz99ers2 : 9
[zapisnik]
EC VSV
18.01.201415:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC3 : 4
[zapisnik]
EC LA Stars 1
18.01.201414:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV196 : 2
[zapisnik]
Vienna Capitals Junior
18.01.201412:55Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz7 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
16.01.201415:45Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina GHk MK Bled1 : 6
[zapisnik]
Hk Olimpija
15.01.201418:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOSkupina GHk Slavija Junior5 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
15.01.201418:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV1910 : 1
[zapisnik]
EC LA Stars 2
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
14.01.201418:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOSkupina GHDK Maribor2 : 5
[zapisnik]
Hk Triglav
12.01.201418:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOSkupina GHD mladi Jesenice9 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
12.01.201417:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOSkupina GHDK Maribor1 : 6
[zapisnik]
Hk Olimpija
12.01.201416:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOSkupina GHk Triglav4 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
12.01.201415:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo3 : 5
[zapisnik]
EC VSV
12.01.201413:45Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz99ers3 : 5
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
12.01.201413:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)Vienna Capitals Junior1 : 6
[zapisnik]
EC KAC
12.01.201412:00Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)JSE Miskolci Jegesmedvek0 : 6
[zapisnik]
EC LA Stars 1
11.01.201419:00Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)JSE Miskolci Jegesmedvek3 : 1
[zapisnik]
EC LA Stars 2
11.01.201418:00Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta3 : 2
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
11.01.201417:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)Vienna Capitals Junior8 : 4
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz99ers
11.01.201417:00Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)EC LA Stars 12 : 1
[zapisnik]
EC VSV
11.01.201414:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak3 : 9
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
08.01.201419:40Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV3 : 4
[zapisnik]
EC KAC
07.01.201418:40Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV196 : 3
[zapisnik]
MAC Budimpešta
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
05.01.201419:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOSkupina GHk Olimpija0 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
05.01.201413:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV192 : 5
[zapisnik]
EC KAC
05.01.201413:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak2 : 3
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
05.01.201412:00Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)JSE Miskolci Jegesmedvek4 : 5
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
04.01.201419:00Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)JSE Miskolci Jegesmedvek1 : 4
[zapisnik]
EC KAC
04.01.201417:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)Vienna Capitals Junior2 : 1
[zapisnik]
EC VSV
04.01.201417:00Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta11 : 2
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
04.01.201413:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak4 : 3
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
29.12.201312:30Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz3 : 2
[zapisnik]
JSE Miskolci Jegesmedvek
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
29.12.201311:30Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina GHk MK Bled5 : 6
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
28.12.201315:00Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo8 : 0
[zapisnik]
JSE Miskolci Jegesmedvek
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
23.12.201318:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOSkupina GHD mladi Jesenice2 : 0
[zapisnik]
Hk Triglav
22.12.201317:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOSkupina GHk Olimpija5 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
15.12.201320:00Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)EC LA Stars 13 : 2
[zapisnik]
JSE Miskolci Jegesmedvek
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
15.12.201318:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOSkupina GHD mladi Jesenice2 : 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
15.12.201316:30Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)EC LA Stars 22 : 4
[zapisnik]
JSE Miskolci Jegesmedvek
15.12.201315:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta8 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
15.12.201314:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOSkupina GHk Triglav3 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
15.12.201313:30Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina GHk MK Bled1 : 4
[zapisnik]
HDK Maribor
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
14.12.201317:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)Vienna Capitals Junior6 : 1
[zapisnik]
EC LA Stars 2
14.12.201316:10Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV2 : 9
[zapisnik]
EC LA Stars 1
14.12.201313:00Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta2 : 1
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
12.12.201319:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz3 : 2
[zapisnik]
Vienna Capitals Junior
11.12.201319:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC5 : 4
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz99ers
08.12.201318:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV197 : 0
[zapisnik]
JSE Miskolci Jegesmedvek
08.12.201316:30Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)EC LA Stars 11 : 4
[zapisnik]
Vienna Capitals Junior
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
08.12.201315:45Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina GHk MK Bled2 : 4
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
08.12.201314:40Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV1 : 6
[zapisnik]
MAC Budimpešta
08.12.201313:30Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)EC LA Stars 21 : 7
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz99ers
07.12.201318:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz99ers3 : 4
[zapisnik]
KHL Medveščak
07.12.201317:40Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV5 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
07.12.201315:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC6 : 2
[zapisnik]
MAC Budimpešta
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
01.12.201319:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOSkupina GHk Olimpija4 : 0
[zapisnik]
HDK Maribor
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
01.12.201317:50Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)Vienna Capitals Junior2 : 3
[zapisnik]
MAC Budimpešta
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
01.12.201316:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOSkupina GHk Triglav1 : 0
[zapisnik]
Hk MK Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
01.12.201316:45Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak5 : 2
[zapisnik]
EC LA Stars 1
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
01.12.201313:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOSkupina GHk Slavija Junior4 : 7
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
01.12.201313:30Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)EC LA Stars 22 : 6
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
01.12.201312:00Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)JSE Miskolci Jegesmedvek2 : 4
[zapisnik]
EC KAC
30.11.201317:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta4 : 3
[zapisnik]
EC KAC
30.11.201317:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)Vienna Capitals Junior2 : 3
[zapisnik]
EC LA Stars 1
30.11.201317:00Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)EC LA Stars 25 : 4
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
30.11.201316:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV194 : 1
[zapisnik]
EC VSV
30.11.201316:00Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo6 : 5
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz99ers
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
24.11.201318:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOSkupina GHD mladi Jesenice11 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
24.11.201317:00Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo1 : 6
[zapisnik]
Vienna Capitals Junior
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
24.11.201316:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOSkupina GHk Triglav2 : 5
[zapisnik]
Hk Olimpija
24.11.201313:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOSkupina GHk Slavija Junior2 : 9
[zapisnik]
Hk MK Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
24.11.201313:45Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz7 : 3
[zapisnik]
JSE Miskolci Jegesmedvek
24.11.201313:40Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV5 : 0
[zapisnik]
EC LA Stars 2
24.11.201313:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz99ers0 : 7
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
23.11.201317:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo4 : 6
[zapisnik]
EC LA Stars 1
23.11.201317:00Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)EC LA Stars 21 : 5
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
23.11.201316:45Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV2 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
23.11.201316:05Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta7 : 2
[zapisnik]
JSE Miskolci Jegesmedvek
23.11.201315:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC8 : 4
[zapisnik]
KHL Medveščak
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
17.11.201317:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOSkupina GHDK Maribor6 : 3
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
17.11.201316:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOSkupina GHk Triglav2 : 1
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
17.11.201313:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak6 : 5
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
17.11.201312:00Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta7 : 3
[zapisnik]
EC LA Stars 2
17.11.201312:00Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)JSE Miskolci Jegesmedvek2 : 9
[zapisnik]
EC LA Stars 1
17.11.201310:55Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz3 : 0
[zapisnik]
EC VSV
16.11.201316:45Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak2 : 3
[zapisnik]
Vienna Capitals Junior
16.11.201316:00Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta3 : 1
[zapisnik]
EC LA Stars 1
16.11.201313:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC5 : 4
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
16.11.201312:55Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz4 : 2
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz99ers
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
13.11.201319:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOSkupina GHk Olimpija3 : 2
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
13.11.201318:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOSkupina GHk Triglav5 : 0
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
12.11.201318:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOSkupina GHDK Maribor0 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
10.11.201315:45Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina GHk MK Bled3 : 4
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
03.11.201318:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV197 : 2
[zapisnik]
Vienna Capitals Junior
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
03.11.201316:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOSkupina GHk Triglav5 : 0
[zapisnik]
HDK Maribor
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
03.11.201311:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz2 : 1
[zapisnik]
EC KAC
03.11.201310:30Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)EC LA Stars 20 : 9
[zapisnik]
EC VSV
02.11.201317:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)Vienna Capitals Junior2 : 4
[zapisnik]
MAC Budimpešta
02.11.201315:15Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)JSE Miskolci Jegesmedvek1 : 9
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
02.11.201314:30Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)EC LA Stars 14 : 1
[zapisnik]
EC VSV
02.11.201312:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo5 : 7
[zapisnik]
EC KAC
02.11.201312:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak5 : 3
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz99ers
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
30.10.201318:45Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina GHk MK Bled3 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
30.10.201317:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOSkupina GHk Slavija Junior3 : 5
[zapisnik]
Hk Olimpija
27.10.201318:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOSkupina GHD mladi Jesenice11 : 0
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
27.10.201318:00Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)EC LA Stars 21 : 6
[zapisnik]
EC LA Stars 1
27.10.201317:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)Vienna Capitals Junior1 : 3
[zapisnik]
KHL Medveščak
27.10.201313:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC5 : 3
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
27.10.201313:15Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo5 : 1
[zapisnik]
JSE Miskolci Jegesmedvek
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
27.10.201311:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOSkupina GHDK Maribor0 : 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
26.10.201318:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz99ers6 : 4
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
26.10.201317:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)Vienna Capitals Junior4 : 1
[zapisnik]
JSE Miskolci Jegesmedvek
26.10.201317:30Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)EC LA Stars 14 : 1
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
26.10.201315:25Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV3 : 1
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
26.10.201312:45Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC12 : 2
[zapisnik]
EC LA Stars 2
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
23.10.201318:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOSkupina GHDK Maribor3 : 5
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
21.10.201318:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOSkupina GHD mladi Jesenice4 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
20.10.201317:10Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV4 : 3
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz99ers
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
20.10.201317:00Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina GHk MK Bled4 : 5
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
20.10.201316:10Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV192 : 3
[zapisnik]
EC LA Stars 1
20.10.201313:45Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)EC LA Stars 21 : 9
[zapisnik]
MAC Budimpešta
20.10.201312:00Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)JSE Miskolci Jegesmedvek0 : 4
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
20.10.201311:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOSkupina GHk Olimpija4 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
19.10.201319:30Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)EC LA Stars 16 : 3
[zapisnik]
KHL Medveščak
19.10.201317:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo1 : 6
[zapisnik]
MAC Budimpešta
19.10.201315:10Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)Vienna Capitals Junior0 : 5
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
19.10.201314:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC4 : 1
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz99ers
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
13.10.201318:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOSkupina GHD mladi Jesenice1 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
13.10.201316:45Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo3 : 8
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
13.10.201316:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOSkupina GHk Olimpija7 : 0
[zapisnik]
Hk MK Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
13.10.201314:50Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)JSE Miskolci Jegesmedvek2 : 1
[zapisnik]
Vienna Capitals Junior
13.10.201313:00Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta6 : 3
[zapisnik]
EC KAC
13.10.201312:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak3 : 4
[zapisnik]
EC VSV
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
13.10.201311:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOSkupina GHDK Maribor3 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
13.10.201311:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz3 : 1
[zapisnik]
EC LA Stars 1
12.10.201320:00Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)EC LA Stars 22 : 11
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
12.10.201317:00Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)EC LA Stars 14 : 2
[zapisnik]
EC KAC
12.10.201313:30Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta1 : 3
[zapisnik]
Vienna Capitals Junior
12.10.201312:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak7 : 4
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz99ers
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
06.10.201319:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOSkupina GHk Olimpija3 : 4
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
06.10.201318:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV193 : 4
[zapisnik]
MAC Budimpešta
06.10.201317:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)Vienna Capitals Junior4 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
06.10.201317:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC1 : 3
[zapisnik]
EC VSV
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
06.10.201317:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOSkupina GHk Slavija Junior0 : 7
[zapisnik]
Hk Triglav
06.10.201317:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOSkupina GHDK Maribor0 : 6
[zapisnik]
Hk MK Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
06.10.201312:45Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz99ers7 : 1
[zapisnik]
JSE Miskolci Jegesmedvek
06.10.201311:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz1 : 4
[zapisnik]
KHL Medveščak
05.10.201317:45Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz99ers1 : 4
[zapisnik]
EC LA Stars 1
05.10.201317:45Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC2 : 1
[zapisnik]
JSE Miskolci Jegesmedvek
05.10.201317:00Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)EC LA Stars 22 : 7
[zapisnik]
KHL Medveščak
05.10.201314:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV1911 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
29.09.201313:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOSkupina GHk Olimpija2 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
29.09.201313:25Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV2 : 3
[zapisnik]
Vienna Capitals Junior
29.09.201312:45Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak6 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
29.09.201312:15Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)EC LA Stars 18 : 7
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
29.09.201311:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOSkupina GHDK Maribor3 : 6
[zapisnik]
Hk Triglav
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
28.09.201319:45Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)EC LA Stars 15 : 4
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
28.09.201317:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC3 : 2
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
28.09.201315:20Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)JSE Miskolci Jegesmedvek1 : 6
[zapisnik]
MAC Budimpešta
28.09.201315:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz99ers6 : 3
[zapisnik]
Vienna Capitals Junior
28.09.201312:45Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak9 : 5
[zapisnik]
EC LA Stars 2
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
22.09.201318:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOSkupina GHk Slavija Junior4 : 9
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
22.09.201317:30Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina GHk MK Bled2 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
22.09.201317:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)Vienna Capitals Junior4 : 3
[zapisnik]
EC LA Stars 2
22.09.201317:15Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo5 : 9
[zapisnik]
KHL Medveščak
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
22.09.201316:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOSkupina GHk Olimpija7 : 3
[zapisnik]
HDK Maribor
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
22.09.201314:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz5 : 2
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz99ers
22.09.201312:00Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)JSE Miskolci Jegesmedvek4 : 3
[zapisnik]
EC VSV
22.09.201311:30Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)EC LA Stars 15 : 2
[zapisnik]
EC KAC
21.09.201319:00Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta9 : 2
[zapisnik]
EC VSV
21.09.201318:00Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)EC LA Stars 15 : 4
[zapisnik]
KHL Medveščak
21.09.201317:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)Vienna Capitals Junior3 : 1
[zapisnik]
EC KAC
21.09.201317:15Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo8 : 5
[zapisnik]
EC LA Stars 2
21.09.201317:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV1910 : 2
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz99ers
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
18.09.201318:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOSkupina GHk Triglav7 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
18.09.201318:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOSkupina GHDK Maribor2 : 6
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
18.09.201318:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOSkupina GHk Slavija Junior1 : 8
[zapisnik]
Hk MK Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
15.09.201320:00Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)EC LA Stars 113 : 1
[zapisnik]
EC LA Stars 2
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
15.09.201317:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOSkupina GHk Slavija Junior1 : 3
[zapisnik]
HDK Maribor
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
15.09.201316:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz99ers5 : 6
[zapisnik]
MAC Budimpešta
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
15.09.201315:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOSkupina GHk Triglav3 : 2
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
15.09.201313:45Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina GHk MK Bled1 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
15.09.201313:20Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV3 : 1
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
15.09.201312:45Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak4 : 5
[zapisnik]
JSE Miskolci Jegesmedvek
15.09.201312:45Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC5 : 4
[zapisnik]
Vienna Capitals Junior
14.09.201317:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak1 : 2
[zapisnik]
MAC Budimpešta
14.09.201316:10Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV4 : 2
[zapisnik]
JSE Miskolci Jegesmedvek
14.09.201313:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV194 : 3
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
14.09.201313:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)SPG LLZ Stmk Süd/Graz99ers4 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
13.09.201319:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV193 : 1
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
08.09.201313:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Black Wings Linz5 : 4
[zapisnik]
EC LA Stars 1
08.09.201312:30Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)EC LA Stars 21 : 7
[zapisnik]
Vienna Capitals Junior
08.09.201312:00Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)JSE Miskolci Jegesmedvek2 : 3
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz99ers
07.09.201317:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)Vienna Capitals Junior3 : 4
[zapisnik]
EC LA Stars 1
07.09.201317:15Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo4 : 7
[zapisnik]
EHC Black Wings Linz
07.09.201317:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak2 : 4
[zapisnik]
EC KAC
07.09.201315:30Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)JSE Miskolci Jegesmedvek3 : 7
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
07.09.201314:10Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV8 : 1
[zapisnik]
EC LA Stars 2
07.09.201313:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta6 : 1
[zapisnik]
SPG LLZ Stmk Süd/Graz99ers








  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled