Sezona 2012/2013, tekmovanje DP Dečki 12/13

RAZPORED TEKEM


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
24.03.201312:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOSkupina BHk Triglav4 : 2
[zapisnik]
HDD Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
24.03.2013 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOSkupina AHD mladi Jesenice5 : 0
[zapisnik]
HDK Maribor
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
21.03.201318:00Dvorana Celje - Celje - SLOSkupina BHk Celje1 : 7
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
21.03.201317:30Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina AHk MK Bled5 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
17.03.201318:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOSkupina AHDK Maribor2 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
17.03.201316:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOSkupina BHk Olimpija6 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
17.03.201313:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOSkupina AHk Slavija Junior3 : 2
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
17.03.201311:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOSkupina BHDD Bled1 : 11
[zapisnik]
Hk Celje
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
15.03.201318:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOSkupina AHD mladi Jesenice10 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
10.03.201313:45Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina BHDD Bled0 : 18
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
10.03.201313:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOSkupina AHk Slavija Junior10 : 3
[zapisnik]
HDK Maribor
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
10.03.201312:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOSkupina BHk Triglav6 : 5
[zapisnik]
Hk Celje
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
10.03.201311:30Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina AHk MK Bled1 : 7
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
03.03.201316:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOSkupina BHk Olimpija9 : 2
[zapisnik]
Hk Celje
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
03.03.201313:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOSkupina AHk Slavija Junior6 : 4
[zapisnik]
Hk MK Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
03.03.201311:30Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina BHDD Bled1 : 15
[zapisnik]
Hk Triglav
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
03.03.201311:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOSkupina AHDK Maribor3 : 6
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
17.02.201315:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOSkupina BHk Triglav5 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
17.02.201312:00Dvorana Celje - Celje - SLOSkupina BHk Celje6 : 5
[zapisnik]
HDD Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
17.02.201311:30Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina AHk MK Bled2 : 3
[zapisnik]
HDK Maribor
17.02.201310:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOSkupina AHD mladi Jesenice3 : 4
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
10.02.201312:00Dvorana Celje - Celje - SLOSkupina BHk Celje0 : 5
[zapisnik]
Hk Triglav
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
06.02.201318:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOSkupina AHDK Maribor3 : 5
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
03.02.201319:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOSkupina BHk Olimpija7 : 5
[zapisnik]
HDD Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
27.01.201315:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice14 : 1
[zapisnik]
HDD Bled
23.01.201318:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice6 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
21.01.201318:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice3 : 4
[zapisnik]
Hk MK Bled
20.01.201316:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija6 : 0
[zapisnik]
HDD Bled
20.01.201313:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior5 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
20.01.201311:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled5 : 4
[zapisnik]
HDK Maribor
20.01.201310:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice7 : 1
[zapisnik]
Hk Celje
17.01.201316:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled10 : 1
[zapisnik]
Hk Celje
16.01.201318:45Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice8 : 0
[zapisnik]
Hk Triglav
15.01.201316:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav2 : 5
[zapisnik]
Hk Olimpija
13.01.201317:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje4 : 8
[zapisnik]
Hk Olimpija
13.01.201315:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice7 : 0
[zapisnik]
HDK Maribor
13.01.201312:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav2 : 5
[zapisnik]
Hk MK Bled
13.01.201311:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled3 : 8
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
06.01.201317:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija6 : 16
[zapisnik]
HDK Maribor
06.01.201313:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior5 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
06.01.201312:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled3 : 7
[zapisnik]
Hk Celje
23.12.201212:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje0 : 8
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
23.12.201211:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor9 : 1
[zapisnik]
HDD Bled
09.12.201216:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija8 : 6
[zapisnik]
Hk MK Bled
09.12.201213:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice3 : 4
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
09.12.201212:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje0 : 6
[zapisnik]
HDK Maribor
09.12.201211:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled2 : 10
[zapisnik]
Hk Triglav
04.12.201218:30Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje1 : 11
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
02.12.201213:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor3 : 9
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
02.12.201213:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled17 : 0
[zapisnik]
HDD Bled
02.12.201212:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav9 : 1
[zapisnik]
Hk Celje
25.11.201213:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior2 : 6
[zapisnik]
Hk Olimpija
25.11.201211:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor9 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
18.11.201216:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled1 : 10
[zapisnik]
Hk Olimpija
18.11.201216:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor4 : 5
[zapisnik]
Hk MK Bled
18.11.201215:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav1 : 7
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
04.11.201216:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija8 : 2
[zapisnik]
Hk Celje
04.11.201213:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled4 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
04.11.201213:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior8 : 2
[zapisnik]
HDD Bled
04.11.201211:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor3 : 5
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
30.10.201218:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled5 : 3
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
28.10.201217:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje5 : 4
[zapisnik]
HDD Bled
28.10.201212:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav1 : 9
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
28.10.201211:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor7 : 5
[zapisnik]
Hk Olimpija
21.10.201218:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija7 : 6
[zapisnik]
Hk Triglav
21.10.201213:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled2 : 3
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
21.10.201213:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior7 : 3
[zapisnik]
Hk Celje
21.10.201211:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled1 : 6
[zapisnik]
HDK Maribor
14.10.201215:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled7 : 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
14.10.201213:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior5 : 3
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
14.10.201212:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav2 : 4
[zapisnik]
HDD Bled
14.10.201211:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor9 : 4
[zapisnik]
Hk Celje
07.10.201217:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior5 : 6
[zapisnik]
HDK Maribor
07.10.201216:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija4 : 3
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
07.10.201212:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled0 : 12
[zapisnik]
Hk MK Bled
07.10.201212:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje5 : 6
[zapisnik]
Hk Triglav
30.09.201218:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija0 : 8
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
30.09.201217:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje2 : 10
[zapisnik]
Hk MK Bled
30.09.201214:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled0 : 7
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
30.09.201210:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav4 : 8
[zapisnik]
HDK Maribor








  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled