Sezona 2010/2011, tekmovanje 2011 W.C. - Elitna sk.

RAZPORED TEKEM


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
15.05.201120:30Orange Arena - Bratislava - SVKfinaleŠvedska1 : 6
[zapisnik]
Finska
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
15.05.201116:00Orange Arena - Bratislava - SVKrazvrstitevČeška7 : 4
[zapisnik]
Rusija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
13.05.201120:15Orange Arena - Bratislava - SVKpolfinaleFinska3 : 0
[zapisnik]
Rusija
13.05.201116:15Orange Arena - Bratislava - SVKpolfinaleČeška2 : 5
[zapisnik]
Švedska
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
12.05.201120:15Orange Arena - Bratislava - SVKčetrtfinaleKanada1 : 2
[zapisnik]
Rusija
12.05.201116:15Orange Arena - Bratislava - SVKčetrtfinaleFinska4 : 1
[zapisnik]
Norveška
11.05.201120:15Orange Arena - Bratislava - SVKčetrtfinaleŠvedska5 : 2
[zapisnik]
Nemčija
11.05.201116:15Orange Arena - Bratislava - SVKčetrtfinaleČeška4 : 0
[zapisnik]
ZDA
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
09.05.201120:15Steel Arena - Košice - SVKSkupina FKanada3 : 2
[zapisnik]
Švedska
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
09.05.201120:15Orange Arena - Bratislava - SVKSkupina ENemčija2 : 5
[zapisnik]
Češka
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
09.05.201116:15Steel Arena - Košice - SVKSkupina FŠvica5 : 3
[zapisnik]
ZDA
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
09.05.201116:15Orange Arena - Bratislava - SVKSkupina ERusija2 : 3
[zapisnik]
Finska
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
09.05.201112:15Steel Arena - Košice - SVKSkupina FFrancija2 : 5
[zapisnik]
Norveška
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
09.05.201112:15Orange Arena - Bratislava - SVKSkupina ESlovaška4 : 1
[zapisnik]
Danska
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
08.05.201120:15Steel Arena - Košice - SVKSkupina GLatvija4 : 1
[zapisnik]
Avstrija
08.05.201120:15Orange Arena - Bratislava - SVKSkupina GSlovenija1 : 7
[zapisnik]
Belorusija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
08.05.201116:15Steel Arena - Košice - SVKSkupina FŠvedska2 : 0
[zapisnik]
Švica
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
08.05.201116:15Orange Arena - Bratislava - SVKSkupina EČeška3 : 2
[zapisnik]
Rusija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
07.05.201120:15Steel Arena - Košice - SVKSkupina FZDA3 : 2
[zapisnik]
Francija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
07.05.201120:15Orange Arena - Bratislava - SVKSkupina EFinska2 : 1
[zapisnik]
Slovaška
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
07.05.201116:15Steel Arena - Košice - SVKSkupina FNorveška2 : 3
[zapisnik]
Kanada
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
07.05.201116:15Orange Arena - Bratislava - SVKSkupina EDanska4 : 3
[zapisnik]
Nemčija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
07.05.201112:15Steel Arena - Košice - SVKSkupina GBelorusija3 : 6
[zapisnik]
Latvija
07.05.201112:15Orange Arena - Bratislava - SVKSkupina GAvstrija3 : 2
[zapisnik]
Slovenija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
06.05.201120:15Steel Arena - Košice - SVKSkupina FŠvedska4 : 0
[zapisnik]
Francija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
06.05.201120:15Orange Arena - Bratislava - SVKSkupina EČeška3 : 2
[zapisnik]
Slovaška
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
06.05.201116:15Steel Arena - Košice - SVKSkupina FKanada4 : 3
[zapisnik]
ZDA
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
06.05.201116:15Orange Arena - Bratislava - SVKSkupina ENemčija4 : 5
[zapisnik]
Finska
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
05.05.201120:15Steel Arena - Košice - SVKSkupina FŠvica2 : 3
[zapisnik]
Norveška
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
05.05.201120:15Orange Arena - Bratislava - SVKSkupina ERusija4 : 3
[zapisnik]
Danska
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
05.05.201116:15Steel Arena - Košice - SVKSkupina GBelorusija7 : 2
[zapisnik]
Avstrija
05.05.201116:15Orange Arena - Bratislava - SVKSkupina GSlovenija5 : 2
[zapisnik]
Latvija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
04.05.201120:15Steel Arena - Košice - SVKSkupina CŠvedska6 : 2
[zapisnik]
ZDA
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
04.05.201120:15Orange Arena - Bratislava - SVKSkupina DFinska1 : 2
[zapisnik]
Češka
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
04.05.201116:15Steel Arena - Košice - SVKSkupina CAvstrija0 : 5
[zapisnik]
Norveška
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
04.05.201116:15Orange Arena - Bratislava - SVKSkupina DDanska3 : 2
[zapisnik]
Latvija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
03.05.201120:15Steel Arena - Košice - SVKSkupina BFrancija2 : 1
[zapisnik]
Belorusija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
03.05.201120:15Orange Arena - Bratislava - SVKSkupina ARusija4 : 3
[zapisnik]
Slovaška
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
03.05.201116:15Steel Arena - Košice - SVKSkupina BKanada4 : 3
[zapisnik]
Švica
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
03.05.201116:15Orange Arena - Bratislava - SVKSkupina ASlovenija2 : 3
[zapisnik]
Nemčija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
02.05.201120:15Steel Arena - Košice - SVKSkupina CŠvedska3 : 0
[zapisnik]
Avstrija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
02.05.201120:15Orange Arena - Bratislava - SVKSkupina DLatvija2 : 3
[zapisnik]
Finska
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
02.05.201116:15Steel Arena - Košice - SVKSkupina CZDA4 : 2
[zapisnik]
Norveška
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
02.05.201116:15Orange Arena - Bratislava - SVKSkupina DČeška6 : 0
[zapisnik]
Danska
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
01.05.201120:15Steel Arena - Košice - SVKSkupina BŠvica4 : 1
[zapisnik]
Belorusija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
01.05.201120:15Orange Arena - Bratislava - SVKSkupina ASlovaška3 : 4
[zapisnik]
Nemčija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
01.05.201116:15Steel Arena - Košice - SVKSkupina BKanada9 : 1
[zapisnik]
Francija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
01.05.201116:15Orange Arena - Bratislava - SVKSkupina ARusija6 : 4
[zapisnik]
Slovenija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
30.04.201120:15Steel Arena - Košice - SVKSkupina CNorveška5 : 4
[zapisnik]
Švedska
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
30.04.201120:15Orange Arena - Bratislava - SVKSkupina DČeška4 : 2
[zapisnik]
Latvija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
30.04.201120:15Steel Arena - Košice - SVKSkupina CZDA5 : 1
[zapisnik]
Avstrija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
30.04.201116:15Orange Arena - Bratislava - SVKSkupina DFinska5 : 1
[zapisnik]
Danska
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
29.04.201120:15Steel Arena - Košice - SVKSkupina BBelorusija1 : 4
[zapisnik]
Kanada
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
29.04.201120:15Orange Arena - Bratislava - SVKSkupina ASlovaška3 : 1
[zapisnik]
Slovenija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
29.04.201116:15Steel Arena - Košice - SVKSkupina BŠvica1 : 0
[zapisnik]
Francija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
29.04.201116:15Orange Arena - Bratislava - SVKSkupina ANemčija2 : 0
[zapisnik]
Rusija








  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled