Sezona 2010/2011, tekmovanje EIH Challenge 2010/11

LESTVICA TEKMOVANJA


1. (redni del)
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1Danska31200010645021,43%93,33%7
2Belorusija32000115876433,33%90,91%6
3Norveška31001179-2647,41%77,78%4
4Slovenija300012514-9485,00%75,00%1


2. (redni del)
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1Slovenija33000010287325,00%94,74%9
2Norveška31000289-15013,64%85,00%3
3Madžarska31000246-2566,67%91,30%3
4Avstrija310002510-5329,09%68,75%3


OBRAZLOŽITEV: Ekipe so razvrščene po večjem številu točk (PTS), večjem številu točk iz medsebojnih tekem, večji pozitivni razliki oz. nižji negativni razliki med danimi in prejetimi zadetki iz medsebojnih tekem, boljši skupni razliki v zadetkih z vsemi nasprotniki ter večjem številu doseženih zadetkov proti vsem nasprotnikom.

LEGENDA: GP - število odigranih tekem (games played), W - število zmag (win), W* - število zmag po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout win), T - število izenačenih izidov (tie), L* - število porazov po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout loose), L - število porazov (loose), GF - število doseženih zadetkov (goals for), GA - število prejetih zadetkov (goals against), ± - razlika v zadetkih, PIM - število kazenskih minut (penalties in minutes), PPP - odstotek, kolikokrat je ekipa izkoristila prednost igralca več (power-play percentage), PKP - odstotek, kolikokrat je ekipa ubranila številčno premoč nasprotnika (penalty-killing percentage), PTS - število točk (points)



ZADNJI REZULTATI


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
18.12.201019:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO2. (redni del)Slovenija3 - 0
[zapisnik]
Avstrija
18.12.201015:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO2. (redni del)Norveška1 - 2
[zapisnik]
Madžarska
17.12.201019:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO2. (redni del)Slovenija5 - 2
[zapisnik]
Norveška
17.12.201015:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO2. (redni del)Avstrija3 - 2
[zapisnik]
Madžarska
16.12.201019:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO2. (redni del)Madžarska0 - 2
[zapisnik]
Slovenija
16.12.201015:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO2. (redni del)Norveška5 - 2
[zapisnik]
Avstrija
13.11.201017:00Ice Palace - Gomel - BLR1. (redni del)Belorusija5 - 2
[zapisnik]
Norveška
13.11.201013:00Ice Palace - Gomel - BLR1. (redni del)Danska3 - 2
[zapisnik]
Slovenija
12.11.201019:00Ice Palace - Gomel - BLR1. (redni del)Slovenija2 - 8
[zapisnik]
Belorusija
12.11.201015:00Ice Palace - Gomel - BLR1. (redni del)Norveška2 - 3
[zapisnik]
Danska

Celoten razpored tekem >









  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled