Sezona 2010/2011, tekmovanje DP Dečki 10/11

RAZPORED TEKEM


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
20.03.201112:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOSkupina AHk Triglav2 : 15
[zapisnik]
HDK Maribor
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
13.03.201117:00Dvorana Celje - Celje - SLOSkupina BHk Celje3 : 6
[zapisnik]
Hk MK Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
13.03.201117:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOSkupina AHD Mladi Jesenice1 : 7
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
13.03.201111:30Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina BHDD Bled0 : 6
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
13.03.201111:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOSkupina AHDK Maribor9 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
06.03.201117:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOSkupina BHk Slavija Junior2 : 6
[zapisnik]
Hk MK Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
06.03.201113:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOSkupina AHk Olimpija7 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
06.03.201112:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOSkupina AHk Triglav2 : 3
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
06.03.201111:30Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina BHDD Bled1 : 7
[zapisnik]
Hk Celje
01.03.201116:45Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina BHk MK Bled19 : 0
[zapisnik]
HDD Bled
27.02.201117:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOSkupina BHk Slavija Junior3 : 5
[zapisnik]
Hk Celje
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
27.02.201115:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOSkupina AHk Olimpija15 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
27.02.201111:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOSkupina AHDK Maribor4 : 5
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
13.02.201117:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOSkupina BHk Slavija Junior7 : 2
[zapisnik]
HDD Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
13.02.201112:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOSkupina AHk Olimpija11 : 2
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
13.02.201111:30Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina BHk MK Bled10 : 7
[zapisnik]
Hk Celje
06.02.201117:00Dvorana Celje - Celje - SLOSkupina BHk Celje20 : 2
[zapisnik]
HDD Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
06.02.201113:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOSkupina AHDK Maribor0 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
06.02.201111:30Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina BHk MK Bled8 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
06.02.201110:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOSkupina AHD Mladi Jesenice11 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
02.02.201116:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOSkupina AHk Triglav2 : 7
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
30.01.201117:00Dvorana Celje - Celje - SLOSkupina BHk Celje5 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
30.01.201112:45Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina BHDD Bled1 : 13
[zapisnik]
Hk MK Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
30.01.201112:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOSkupina AHD Mladi Jesenice3 : 9
[zapisnik]
HDK Maribor
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
23.01.201114:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled1 : 14
[zapisnik]
Hk Olimpija
23.01.201111:45Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice4 : 7
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
23.01.201111:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled11 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
23.01.2011 Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje0 : 5
[zapisnik]
HDK Maribor
20.01.201115:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled3 : 20
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
16.01.201117:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior3 : 12
[zapisnik]
Hk Olimpija
16.01.201112:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav3 : 4
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
16.01.201111:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor2 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
16.01.201111:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled2 : 14
[zapisnik]
Hk Celje
12.01.201118:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled14 : 0
[zapisnik]
HDD Bled
09.01.201118:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice4 : 5
[zapisnik]
HDK Maribor
09.01.201117:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje8 : 4
[zapisnik]
Hk MK Bled
09.01.201114:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled1 : 7
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
09.01.201109:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija7 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
07.01.201116:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled2 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
22.12.201018:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior6 : 5
[zapisnik]
Hk Celje
19.12.201018:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor2 : 10
[zapisnik]
Hk Olimpija
19.12.201012:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled1 : 9
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
19.12.201012:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav9 : 1
[zapisnik]
HDD Bled
12.12.201017:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje2 : 11
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
12.12.201012:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior2 : 8
[zapisnik]
Hk Triglav
12.12.201011:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDD Bled1 : 22
[zapisnik]
HDK Maribor
05.12.201018:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor9 : 0
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
05.12.201012:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice5 : 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
05.12.201012:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav10 : 3
[zapisnik]
Hk Celje
28.11.201012:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior4 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
28.11.201012:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav1 : 11
[zapisnik]
HDK Maribor
28.11.201012:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje7 : 11
[zapisnik]
Hk Olimpija
21.11.201017:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija29 : 1
[zapisnik]
HDD Bled
21.11.201012:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior4 : 15
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
21.11.201011:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor7 : 4
[zapisnik]
Hk Celje
19.11.201016:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav2 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
14.11.201017:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje13 : 3
[zapisnik]
HDD Bled
14.11.201016:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija10 : 0
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
14.11.201013:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled3 : 5
[zapisnik]
HDK Maribor
14.11.201011:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice18 : 0
[zapisnik]
Hk Triglav
10.11.201017:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija13 : 4
[zapisnik]
HDK Maribor
07.11.201018:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor4 : 5
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
07.11.201012:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior11 : 2
[zapisnik]
HDD Bled
07.11.201012:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav0 : 14
[zapisnik]
Hk Olimpija
07.11.201011:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled7 : 3
[zapisnik]
Hk Celje
31.10.201017:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje3 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
31.10.201011:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled3 : 7
[zapisnik]
Hk Triglav
31.10.201010:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice5 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
28.10.201018:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor22 : 0
[zapisnik]
HDD Bled
24.10.201017:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice9 : 5
[zapisnik]
Hk Celje
24.10.201016:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija9 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
24.10.201014:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav10 : 5
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
17.10.201015:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje5 : 7
[zapisnik]
Hk Triglav
17.10.201014:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled0 : 12
[zapisnik]
Hk MK Bled
17.10.201012:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior1 : 7
[zapisnik]
HDK Maribor
17.10.201012:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija9 : 2
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
10.10.201016:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice16 : 0
[zapisnik]
HDD Bled
10.10.201014:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled3 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
10.10.201012:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija12 : 1
[zapisnik]
Hk Celje
10.10.201011:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor8 : 0
[zapisnik]
Hk Triglav








  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled