Sezona 2010/2011, tekmovanje Slohokej liga članov

RAZPORED TEKEM


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
02.03.201118:00Dvorana Pionir - Beograd - SRBfinaleHk Partizan4 : 0
[zapisnik]
Hk Olimpija
28.02.201118:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOfinaleHk Olimpija4 : 7
[zapisnik]
Hk Partizan
25.02.201119:30Dvorana Pionir - Beograd - SRBfinaleHk Partizan10 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
25.02.201116:00Velesajam - Zagreb - CROrazvrstitevTeam Zagreb1 : 3
[zapisnik]
HDK Maribor
22.02.201119:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOrazvrstitevHDK Maribor4 : 2
[zapisnik]
Team Zagreb
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
22.02.201118:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOfinaleHk Olimpija3 : 2
[zapisnik]
Hk Partizan
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
16.02.201119:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOpolfinaleHDK Maribor0 : 2
[zapisnik]
Hk Partizan
16.02.201118:45Velesajam - Zagreb - CROpolfinaleTeam Zagreb4 : 7
[zapisnik]
Hk Olimpija
14.02.201118:00Dvorana Pionir - Beograd - SRBpolfinaleHk Partizan7 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
14.02.201117:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOpolfinaleHk Olimpija10 : 0
[zapisnik]
Team Zagreb
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
12.02.201119:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOčetrtfinaleHDK Maribor3 : 1
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
12.02.201118:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOčetrtfinaleHk Triglav2 : 3
[zapisnik]
Team Zagreb
12.02.201118:00Dvorana Pionir - Beograd - SRBčetrtfinaleHk Partizan5 : 1
[zapisnik]
EC Graz 99ers
12.02.201117:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOčetrtfinaleHk Olimpija7 : 3
[zapisnik]
HDD Bled
10.02.201119:50Merkur Eisstadion - Graz - AUTčetrtfinaleEC Graz 99ers0 : 5
[zapisnik]
Hk Partizan
10.02.201119:00Velesajam - Zagreb - CROčetrtfinaleTeam Zagreb3 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
10.02.201118:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOčetrtfinaleHD Mladi Jesenice1 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
10.02.201118:00Dvorana Bled - Bled - SLOčetrtfinaleHDD Bled4 : 8
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
22.01.201120:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)EC Graz 99ers5 : 6
[zapisnik]
Team Zagreb
22.01.201119:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija5 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
22.01.201118:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled3 : 7
[zapisnik]
HDK Maribor
22.01.201117:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija2 : 8
[zapisnik]
Hk Partizan
22.01.201113:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled2 : 10
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
19.01.201119:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb6 : 4
[zapisnik]
HDD Bled
19.01.201119:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor4 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija
19.01.201118:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice4 : 3
[zapisnik]
EC Graz 99ers
19.01.201118:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav0 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
19.01.2011 Dvorana Pionir - Beograd - SRB1. (redni del)Hk Partizan5 : 0
[zapisnik]
Hk MK Bled
17.01.201117:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav7 : 2
[zapisnik]
HDD Bled
15.01.201119:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija4 : 3
[zapisnik]
Team Zagreb
15.01.201118:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled4 : 3
[zapisnik]
EC Graz 99ers
15.01.201118:00Dvorana Pionir - Beograd - SRB1. (redni del)Hk Partizan5 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
15.01.201117:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija7 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
15.01.201114:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled4 : 5
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
12.01.201119:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb6 : 5
[zapisnik]
Hk Olimpija
12.01.201119:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor3 : 5
[zapisnik]
Hk Partizan
12.01.201118:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice4 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija
12.01.201118:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav9 : 4
[zapisnik]
Hk MK Bled
12.01.201116:45Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)EC Graz 99ers3 : 2
[zapisnik]
HDD Bled
10.01.201118:45Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)EC Graz 99ers1 : 6
[zapisnik]
Hk Olimpija
10.01.201117:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav3 : 2
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
08.01.201119:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija3 : 2
[zapisnik]
EC Graz 99ers
08.01.201118:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled2 : 5
[zapisnik]
HDD Bled
08.01.201118:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav1 : 3
[zapisnik]
HDK Maribor
08.01.201118:00Dvorana Pionir - Beograd - SRB1. (redni del)Hk Partizan7 : 2
[zapisnik]
Team Zagreb
08.01.201117:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija9 : 1
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
06.01.201119:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor3 : 2
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
05.01.201119:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled6 : 3
[zapisnik]
Hk Slavija
05.01.201119:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor12 : 0
[zapisnik]
Hk MK Bled
05.01.201118:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice1 : 2
[zapisnik]
Hk Partizan
05.01.201117:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb6 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
29.12.201019:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor2 : 6
[zapisnik]
Team Zagreb
29.12.201018:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled1 : 3
[zapisnik]
Hk Slavija
29.12.201018:00Dvorana Pionir - Beograd - SRB1. (redni del)Hk Partizan4 : 0
[zapisnik]
EC Graz 99ers
29.12.201018:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija6 : 3
[zapisnik]
HDD Bled
26.12.201019:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija1 : 8
[zapisnik]
Hk Olimpija
26.12.201018:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled1 : 8
[zapisnik]
Hk Partizan
26.12.201014:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)EC Graz 99ers1 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
26.12.201013:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb7 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
22.12.201019:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor7 : 0
[zapisnik]
EC Graz 99ers
22.12.201018:45Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb3 : 5
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
22.12.201018:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija15 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
22.12.201018:00Dvorana Pionir - Beograd - SRB1. (redni del)Hk Partizan6 : 5
[zapisnik]
Hk Slavija
20.12.201018:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice3 : 1
[zapisnik]
HDD Bled
11.12.201018:00Dvorana Pionir - Beograd - SRB1. (redni del)Hk Partizan9 : 0
[zapisnik]
Hk MK Bled
07.12.201019:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled2 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
05.12.201017:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled0 : 5
[zapisnik]
HDK Maribor
04.12.201018:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav1 : 8
[zapisnik]
Hk Olimpija
04.12.201018:00Dvorana Pionir - Beograd - SRB1. (redni del)Hk Partizan3 : 0
[zapisnik]
EC Graz 99ers
04.12.201017:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb2 : 1
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
04.12.201016:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija6 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
01.12.201019:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor1 : 3
[zapisnik]
Hk Partizan
01.12.201019:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled3 : 5
[zapisnik]
Team Zagreb
01.12.201018:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija8 : 3
[zapisnik]
Hk Slavija
01.12.201017:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)EC Graz 99ers2 : 5
[zapisnik]
Hk Triglav
27.11.201019:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor2 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
27.11.201018:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled3 : 6
[zapisnik]
Team Zagreb
27.11.201018:00Dvorana Pionir - Beograd - SRB1. (redni del)Hk Partizan5 : 0
[zapisnik]
Hk Slavija
27.11.201017:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice4 : 7
[zapisnik]
Hk Olimpija
27.11.201016:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)EC Graz 99ers5 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
24.11.201019:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija1 : 3
[zapisnik]
HDK Maribor
24.11.201018:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija11 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
24.11.201018:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled4 : 5
[zapisnik]
EC Graz 99ers
24.11.201018:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav5 : 3
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
24.11.201017:15Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb1 : 3
[zapisnik]
Hk Partizan
20.11.201019:45Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)EC Graz 99ers1 : 3
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
20.11.201019:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor4 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
20.11.201017:30Dvorana Pionir - Beograd - SRB1. (redni del)Hk Partizan2 : 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
20.11.201017:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb4 : 3
[zapisnik]
Hk Slavija
17.11.201019:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled2 : 6
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
17.11.201019:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija0 : 4
[zapisnik]
HDD Bled
17.11.201019:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb4 : 0
[zapisnik]
EC Graz 99ers
17.11.201018:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija9 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
17.11.201018:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav0 : 3
[zapisnik]
Hk Partizan
15.11.201019:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija2 : 8
[zapisnik]
Hk Olimpija
06.11.201019:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija1 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
06.11.201018:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled8 : 4
[zapisnik]
Hk MK Bled
06.11.201018:00Dvorana Pionir - Beograd - SRB1. (redni del)Hk Partizan8 : 3
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
06.11.201017:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb4 : 5
[zapisnik]
Hk Olimpija
06.11.201016:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)EC Graz 99ers0 : 3
[zapisnik]
HDK Maribor
03.11.201019:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled3 : 10
[zapisnik]
Hk Partizan
03.11.201019:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija1 : 2
[zapisnik]
EC Graz 99ers
03.11.201018:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija8 : 2
[zapisnik]
HDD Bled
03.11.201018:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice4 : 3
[zapisnik]
HDK Maribor
03.11.201018:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav5 : 2
[zapisnik]
Team Zagreb
30.10.201018:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled2 : 3
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
30.10.201018:00Dvorana Pionir - Beograd - SRB1. (redni del)Hk Partizan2 : 5
[zapisnik]
HDK Maribor
30.10.201017:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav7 : 3
[zapisnik]
EC Graz 99ers
30.10.201017:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb17 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
27.10.201019:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor3 : 4
[zapisnik]
HDD Bled
23.10.201017:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)EC Graz 99ers4 : 5
[zapisnik]
Hk Partizan
23.10.201017:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice4 : 2
[zapisnik]
Team Zagreb
20.10.201018:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija7 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
20.10.201018:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled3 : 5
[zapisnik]
Hk Slavija
19.10.201017:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled0 : 6
[zapisnik]
HDD Bled
16.10.201019:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor0 : 3
[zapisnik]
Team Zagreb
16.10.201018:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled2 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
16.10.201018:00Dvorana Pionir - Beograd - SRB1. (redni del)Hk Partizan10 : 1
[zapisnik]
HDD Bled
16.10.201017:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice5 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija
16.10.201016:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)EC Graz 99ers1 : 11
[zapisnik]
Hk Olimpija
09.10.201019:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija2 : 5
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
09.10.201018:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled4 : 8
[zapisnik]
Hk Partizan
09.10.201018:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav5 : 0
[zapisnik]
Hk MK Bled
09.10.201017:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija7 : 4
[zapisnik]
EC Graz 99ers
09.10.201017:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb1 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
06.10.201019:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija1 : 5
[zapisnik]
Hk Partizan
06.10.201019:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled2 : 7
[zapisnik]
EC Graz 99ers
06.10.201018:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija5 : 4
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
06.10.201018:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb4 : 3
[zapisnik]
HDD Bled
06.10.201018:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav3 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
02.10.201019:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor4 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija
02.10.201018:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled3 : 12
[zapisnik]
Hk Olimpija
02.10.201018:00Dvorana Pionir - Beograd - SRB1. (redni del)Hk Partizan5 : 2
[zapisnik]
Team Zagreb
02.10.201017:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice1 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
02.10.201016:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)EC Graz 99ers6 : 5
[zapisnik]
HDD Bled
30.09.201018:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija4 : 3
[zapisnik]
Hk Partizan
29.09.201018:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice3 : 4
[zapisnik]
Hk Partizan
25.09.201019:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor1 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
25.09.201018:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled4 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija
25.09.201017:30Dvorana Pionir - Beograd - SRB1. (redni del)Hk Partizan3 : 0
[zapisnik]
Hk Triglav
25.09.201017:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice11 : 4
[zapisnik]
Hk MK Bled
25.09.201016:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)EC Graz 99ers7 : 4
[zapisnik]
Team Zagreb
22.09.201019:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija3 : 2
[zapisnik]
Team Zagreb
22.09.201018:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav10 : 3
[zapisnik]
HDD Bled
22.09.201018:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice5 : 4
[zapisnik]
EC Graz 99ers
22.09.201017:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled5 : 6
[zapisnik]
HDK Maribor
19.09.201014:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)EC Graz 99ers2 : 0
[zapisnik]
Hk Slavija
18.09.201019:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor2 : 1
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
18.09.201018:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled3 : 11
[zapisnik]
Hk Olimpija
18.09.201017:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb4 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
15.09.201019:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav7 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija
11.09.201019:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor2 : 1
[zapisnik]
EC Graz 99ers
11.09.201017:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija8 : 3
[zapisnik]
Team Zagreb








  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled