KHL Medveščak - IHL - International Hockey League 18/19

Končnica


Vratarji

#Št.VratarGPGASASVSSVS%TOIGAAPIM
195NIKOLIĆ Vito26484287.5059:466.0200:00
288RUŽIĆ Ivan19362775.0060:009.0002:00
332JÜNKER ĐURIĆ Leon00000.0000:000.0000:00
429ROSANDIĆ Vilim00000.0000:000.0000:00
51PILIPOVIĆ Šime00000.0000:000.0000:00
635CORBEIL MATHEIU00000.0000:000.0000:00
731MIKULIĆ Ivan10000.0000:000.0000:00


Igralci

#Št.IgralecGPGAPTSPPGSHG
16VEDLIN Domen241500
255MILIČIĆ Matija212300
394BURAZIN Tino102200
420SERTIĆ Mario210100
54FIČUR Bruno101100
636MIKULIĆ Luka201100
737RUŽIĆ Luka201100
862ČURĆIĆ Sergej201100
925PLATUŽIĆ Renato000000
1097SMOLEC Jan000000
11GROZNIK Marko Domagoj000000
12KOŠEVIĆ Karlo000000
1342JOUREAU Antonio000000
14ČAIĆ Zvonimir000000
1527PLEŠKO Martin000000
1611BUBLIĆ David000000
1745MATIŠIN Dominik000000
1877ŠIJAN Ivan000000
1962SIMŠIČ Nik000000
2012KRIVOŠIĆ Matija000000
2122SAUVE Yann000000
2274PERKOVICH Nathan000000
2313OLDEN Sondre000000
2412SYLVESTRE Sebastien000000
253TADIĆ Marko000000
2693AVIANI Mike000000
2766JAZBEC Josip000000
285HARDY Kyle000000
296DEUTSCH Adam000000
30BURAZIN Nikola000000
3144PUZIĆ Ivan000000
3292MANAVIAN Antonin000000
3344PODBOJ MAROJA Roko000000
34HRNJAK Alen000000
35JŰNKER ĐURIĆ Lan000000
36VUJASINOVIĆ Thomas000000
37LOPOTAR Matej000000
3889ARMSTRONG John000000
3923BELINIĆ Marko Ivan000000
40MIJAĆ Borna000000
4166ČEPON Mark000000
4279ŽIŽANOVIĆ Jan000000
4321PUSKARICH Mario000000
4470KRIVOŠIĆ Domagoj000000
4520MAULDIN Greg000000
4610ZANOŠKI Tomislav000000
474BRINE David000000
4866KAPETANIĆ Domagoj000000
499LEHTONEN Nikko000000
5022POLJAK Domagoj000000
5188KUDELKA Tomas000000
5250JANKOVIĆ Ivan000000
5369BABIĆ Karlo000000
5433BRENČUN Ivan100000
5515VUGLAĆ Josip100000
5696SENZEL Nikola100000
576PAULOVIĆ Sven100000
589BUDAK Tin100000
5911BUKOVIĆ Damir100000
6043RAKAR Maks200000
6116KOVAČEK Tin200000
628ŠIMUNOVIĆ Branimir200000
6335BELINA Ivan200000


Zadnji izidi

#119, 14.03.2019, 18:45, Dom sportova

KHL Medveščak

KHL Zagreb
#115, 12.03.2019, 20:00, Velesajam

KHL Zagreb

KHL Medveščak

Redni del


Vratarji

#Št.VratarGPGASASVSSVS%TOIGAAPIM
195NIKOLIĆ Vito259181172088.781206:164.5304:00
288RUŽIĆ Ivan8161099385.32225:004.2700:00
331MIKULIĆ Ivan172513210781.06205:227.3000:00
429ROSANDIĆ Vilim00000.0000:000.0000:00
535CORBEIL MATHEIU00000.0000:000.0000:00
632JÜNKER ĐURIĆ Leon10000.0000:000.0000:00
71PILIPOVIĆ Šime30000.0000:000.0000:00


Igralci

#Št.IgralecGPGAPTSPPGSHG
16VEDLIN Domen2316163220
236MIKULIĆ Luka2410182831
350JANKOVIĆ Ivan10791611
411BUKOVIĆ Damir23961511
54FIČUR Bruno14781512
655MILIČIĆ Matija14761310
737RUŽIĆ Luka15551010
866ČEPON Mark7281020
994BURAZIN Tino1645910
1016KOVAČEK Tin2045910
1120SERTIĆ Mario2144810
126PAULOVIĆ Sven2225700
1362ČURĆIĆ Sergej1116710
1433BRENČUN Ivan1716701
1562SIMŠIČ Nik433610
163TADIĆ Marko1505500
1766JAZBEC Josip731400
1896SENZEL Nikola913400
199BUDAK Tin1421300
2097SMOLEC Jan812300
2143RAKAR Maks1820200
2235BELINA Ivan1902200
2327PLEŠKO Martin910100
2415VUGLAĆ Josip1510100
2525PLATUŽIĆ Renato000000
26GROZNIK Marko Domagoj000000
27KOŠEVIĆ Karlo000000
28ČAIĆ Zvonimir000000
2977ŠIJAN Ivan000000
3022SAUVE Yann000000
3174PERKOVICH Nathan000000
3213OLDEN Sondre000000
3312SYLVESTRE Sebastien000000
3493AVIANI Mike000000
355HARDY Kyle000000
36BURAZIN Nikola000000
376DEUTSCH Adam000000
3844PUZIĆ Ivan000000
3992MANAVIAN Antonin000000
40HRNJAK Alen000000
41JŰNKER ĐURIĆ Lan000000
42VUJASINOVIĆ Thomas000000
43LOPOTAR Matej000000
4489ARMSTRONG John000000
45MIJAĆ Borna000000
4679ŽIŽANOVIĆ Jan000000
4721PUSKARICH Mario000000
4820MAULDIN Greg000000
4910ZANOŠKI Tomislav000000
5066KAPETANIĆ Domagoj000000
514BRINE David000000
529LEHTONEN Nikko000000
5388KUDELKA Tomas000000
5442JOUREAU Antonio300000
5522POLJAK Domagoj300000
5611BUBLIĆ David400000
5712KRIVOŠIĆ Matija500000
5844PODBOJ MAROJA Roko700000
5970KRIVOŠIĆ Domagoj800000
6045MATIŠIN Dominik1300000
6169BABIĆ Karlo1300000
628ŠIMUNOVIĆ Branimir1800000
6323BELINIĆ Marko Ivan2300000


Zadnji izidi

#112, 23.02.2019, 18:00, Dvorana Celje

HK ECE Celje

KHL Medveščak
#107, 20.02.2019, 18:30, Velesajam

KHL Medveščak

KHL Zagreb
#63, 17.02.2019, 16:15, Dvorana Pionir

SKHL Crvena Zvezda

KHL Medveščak
#35, 16.02.2019, 16:15, Dvorana Pionir

SKHL Crvena Zvezda

KHL Medveščak
#97, 11.02.2019, 18:00, Dom sportova

KHL Mladost

KHL Medveščak
#92, 10.02.2019, 15:45, Velesajam

KHL Medveščak

Hk Vojvodina
#66, 08.02.2019, 17:15, Velesajam

KHL Medveščak

Hk Triglav
#103, 04.02.2019, 18:30, Velesajam

KHL Zagreb

KHL Medveščak
#94, 02.02.2019, 19:00, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

KHL Medveščak
#82, 23.01.2019, 18:00, Dvorana Zlato polje

Hk Triglav

KHL Medveščak
#80, 20.01.2019, 15:15, Velesajam

KHL Medveščak

HK ECE Celje
#76, 12.01.2019, 14:15, Velesajam

KHL Medveščak

Hk Vojvodina
#70, 05.01.2019, 14:15, Velesajam

KHL Medveščak

HK Slavija Junior
#57, 22.12.2018, 17:15, Velesajam

KHL Medveščak

KHL Mladost
#56, 19.12.2018, -, Dvorana Celje

Hk Vojvodina

KHL Medveščak
#39, 12.12.2018, 20:15, Velesajam

KHL Medveščak

KHL Zagreb
#50, 01.12.2018, 17:15, Velesajam

KHL Medveščak

Hk Triglav
#45, 28.11.2018, 18:30, Velesajam

KHL Mladost

KHL Medveščak
#42, 24.11.2018, 18:30, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

KHL Medveščak
#87, 04.11.2018, 15:30, Velesajam

KHL Medveščak

SKHL Crvena Zvezda
#32, 27.10.2018, 18:00, Dvorana Celje

HK ECE Celje

KHL Medveščak
#28, 20.10.2018, 17:00, Dvorana SPENS

Hk Vojvodina

KHL Medveščak
#22, 13.10.2018, 17:15, Velesajam

KHL Medveščak

HK Slavija Junior
#19, 07.10.2018, 16:30, Velesajam

KHL Medveščak

SKHL Crvena Zvezda
#14, 03.10.2018, 18:00, Dvorana Zlato polje

Hk Triglav

KHL Medveščak
#11, 30.09.2018, 18:00, Velesajam

KHL Zagreb

KHL Medveščak
#8, 22.09.2018, 19:00, Velesajam

KHL Medveščak

HK ECE Celje
#1, 15.09.2018, 18:30, Velesajam

KHL Medveščak

KHL Mladost




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Toyota

    Toyota
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • iTAK Sport

    iTAK Šport - hokejska oprema, navijaški artikli za hokej
  • Warrior

    Warrior
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled