Tekmovanje: DP Člani 20/21
Lokacija: Dvorana Podmežakla
Št. tekme: 76
Datum: 03.05.2021
Čas: 20:00
Gledalcev: /

Sodnik: TRILAR Viki
Sodnik: PIRAGIĆ Trpimir
Linjski sodnik: SNOJ Tadej
Linjski sodnik: MIKLIČ Gregor
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: KOVAČ Miha Dr.
Zapisnikar: KLAVŽAR Bojan
Časomerilec: PANJTAR KLavdij

HDD SIJ Acroni Jesenice (JES)

1 : 2
( 0:1, 1:1, 0:0 )

HK SŽ Olimpija (HKO)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
JES
#33 US Žan
00:00
Vstop vratarja
HKO
#77 HOLSA Paavo
01:40
Gol
HKO
0 : 1
#10 SEVER Mark, podaja #91 ČIMŽAR Tadej, #4 ZIBELNIK Andraž
01:45
Izključitev
JES
2 min
#86 KOČAR Timotej, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 01:45 - 03:45 ]
01:45
Izključitev
HKO
2 min
#9 KUJAVEC Anej, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 01:45 - 03:45 ]

2 / 3

24:08
Gol (GWG)
HKO
0 : 2
#13 PANCE Žiga, podaja #71 BRUS Nejc, #91 ČIMŽAR Tadej
28:50
Izključitev
HKO
2 min
#29 ROPRET Anže, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 28:50 - 30:50 ]
35:09
Izključitev
JES
2 min
#24 ŠTURM Jaka, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 35:09 - 37:09 ]
38:01
Izključitev
HKO
2 min
#97 ULAMEC Luka, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 38:01 - 38:34 ]
38:34
Gol
JES
1 : 2
#24 ŠTURM Jaka, podaja #22 SVETINA Erik, #4 TAVŽELJ Andrej (+1)

3 / 3

41:26
Izključitev
JES
2 min
#91 JEZOVŠEK Žan, EMBEL (IIHF #138, Metanje ali simuliranje) [ 41:26 - 43:26 ]
41:26
Izključitev
HKO
2 min
#4 ZIBELNIK Andraž, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 41:26 - 43:26 ]
57:10
Izstop vratarja
JES
#33 US Žan
60:00
Izstop vratarja
HKO
#77 HOLSA Paavo

HDD SIJ Acroni Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#31
AVSENIK Urban
GK
-
-
#33
US Žan
GK
-
-

#13
CRNOVIČ Aljoša
D
-
-
#93
DJUMIĆ Mirko
F
-
-
#88
JAKUPOVIĆ Ahmet
F
-
-
#91
JEZOVŠEK Žan
F
-
-
#86
KOČAR Timotej
F
-
-
#14
MAŠIČ Bine
D
-
-
#81
RAJSAR Sašo
C
-
-
#17
ŠČAP Luka
D
-
-
#6
ŠIROVNIK Nik
P
-
-
#23
SODJA Jaka (A)
F
-
-
#46
STOJAN Nejc
D
-
-
#24
ŠTURM Jaka
F
1
-
#22
SVETINA Erik
F
-
1
#29
TAVČAR Maj
C
-
-
#8
URUKALO Žiga
D
-
-
#47
GLAVIČ Gašper (A)
LW
-
-
#84
HEBAR Andrej
F
-
-
#44
PLANKO David
D
-
-
#9
RAJSAR Patrik
F
-
-
#4
TAVŽELJ Andrej (C)
D
-
1

HK SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#30
SPREITZER Tilen
GK
-
-
#77
HOLSA Paavo
GK
-
-

#2
BOŠKOVIĆ Štefan
D
-
-
#71
BRUS Nejc
D
-
1
#91
ČIMŽAR Tadej
F
-
2
#9
KUJAVEC Anej
F
-
-
#39
PEŠUT Žiga
LW
-
-
#11
PULLI Jusso
D
-
-
#10
SEVER Mark (A)
F
1
-
#12
SIMŠIČ Nik
C
-
-
#97
ULAMEC Luka
F
-
-
#87
VALLERAND Marc Oliver
P
-
-
#23
VIDMAR Luka
D
-
-
#4
ZIBELNIK Andraž
D
-
1
#7
ZORKO Luka
D
-
-
#92
MAGOVAC Aleksandar
D
-
-
#16
MUŠIČ Aleš
F
-
-
#13
PANCE Žiga (C)
F
1
-
#29
ROPRET Anže (A)
F
-
-
#6
ŠTEBIH Miha
D
-
-

1 / 3

01:40
HKO
0 : 1
#10 SEVER Mark, podaja #91 ČIMŽAR Tadej, #4 ZIBELNIK Andraž

2 / 3

24:08
HKO
0 : 2
#13 PANCE Žiga, podaja #71 BRUS Nejc, #91 ČIMŽAR Tadej
38:34
JES
1 : 2
#24 ŠTURM Jaka, podaja #22 SVETINA Erik, #4 TAVŽELJ Andrej (+1)

3 / 3

1 / 3

01:45
JES
2 min
#86 KOČAR Timotej, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 01:45 - 03:45 ]
01:45
HKO
2 min
#9 KUJAVEC Anej, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 01:45 - 03:45 ]

2 / 3

28:50
HKO
2 min
#29 ROPRET Anže, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 28:50 - 30:50 ]
35:09
JES
2 min
#24 ŠTURM Jaka, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 35:09 - 37:09 ]
38:01
HKO
2 min
#97 ULAMEC Luka, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 38:01 - 38:34 ]

3 / 3

41:26
JES
2 min
#91 JEZOVŠEK Žan, EMBEL (IIHF #138, Metanje ali simuliranje) [ 41:26 - 43:26 ]
41:26
HKO
2 min
#4 ZIBELNIK Andraž, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 41:26 - 43:26 ]




  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • Riko

    Riko
  • CCM

    CCM
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • Kompas

    Kompas
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Petrol

    Petrol
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled