Tekmovanje: DP Člani 20/21
Lokacija: Dvorana Podmežakla
Št. tekme: 18
Datum: 20.10.2020
Čas: 19:00
Gledalcev: /

Sodnik: MILOVANOVIČ Jakob
Linjski sodnik: FRANC Gašper
Linjski sodnik: ARLIČ Matej
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: PARAMEDIC-AVDIČ SEID
Zapisnikar: KLAVŽAR Bojan
Časomerilec: PANJTAR Klavdij

HDD SIJ Acroni Jesenice (JES)

5 : 1
( 1:0, 0:1, 4:0 )

HK Slavija Junior (SLJ)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
JES
#31 AVSENIK Urban
00:00
Vstop vratarja
SLJ
#39 PAVLIČ Jure
07:31
Gol
JES
1 : 0
#46 STOJAN Nejc, podaja #24 ŠTURM Jaka, #47 GLAVIČ Gašper
10:31
Izključitev
JES
2 min
#93 DJUMIĆ Mirko, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 10:31 - 12:31 ]
12:35
Izključitev
JES
2 min
#31 AVSENIK Urban, TRIP (IIHF #167, Spotikanje), kazen prestaja #22 SVETINA Erik [ 12:35 - 14:35 ]
19:33
Izključitev
SLJ
2 min
#88 KOMPOLŠEK Andraž, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 19:33 - 21:33 ]

2 / 3

22:40
Izključitev
SLJ
2 min
#93 SITAR Nik, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 22:40 - 24:40 ]
23:16
Izključitev
SLJ
2 min
#24 ČAMPA Andraž, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 23:16 - 25:16 ]
36:05
Izključitev
SLJ
2 min
#2 MANDIĆ Roko, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 36:05 - 38:05 ]
39:20
Gol
SLJ
1 : 1
#20 VIDIC Domen, podaja #46 BATIČ Uroš, #93 SITAR Nik

3 / 3

44:31
Izključitev
SLJ
2 min
#24 ČAMPA Andraž, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 44:31 - 45:59 ]
45:59
Gol (GWG)
JES
2 : 1
#47 GLAVIČ Gašper, podaja #19 SERŠEN Gašper, #4 TAVŽELJ Andrej (+1)
47:56
Gol
JES
3 : 1
#6 ŠIROVNIK Nik, podaja #22 SVETINA Erik, #23 SODJA Jaka
50:38
Izključitev
SLJ
2 min
#23 ČERNE Juš, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 50:38 - 52:38 ]
51:45
Izključitev
SLJ
2 min
#27 GORŠE Enes, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 51:45 - 53:45 ]
57:08
Gol
JES
4 : 1
#9 RAJSAR Patrik, podaja #86 KOČAR Timotej, #8 URUKALO Žiga
58:15
Gol
JES
5 : 1
#98 TOMAŽEVIČ Blaž, podaja #93 DJUMIĆ Mirko, #4 TAVŽELJ Andrej
60:00
Izstop vratarja
JES
#31 AVSENIK Urban
60:00
Izstop vratarja
SLJ
#39 PAVLIČ Jure

HDD SIJ Acroni Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#31
AVSENIK Urban
GK
-
-
#33
US Žan
GK
-
-

#13
CRNOVIČ Aljoša
D
-
-
#93
DJUMIĆ Mirko
F
-
1
#47
GLAVIČ Gašper (A)
F
1
1
#84
HEBAR Andrej
F
-
-
#86
KOČAR Timotej
F
-
1
#14
MAŠIČ Bine
D
-
-
#9
RAJSAR Patrik
F
1
-
#19
SERŠEN Gašper
F
-
1
#6
ŠIROVNIK Nik
P
1
-
#23
SODJA Jaka (A)
F
-
1
#46
STOJAN Nejc
D
1
-
#24
ŠTURM Jaka
F
-
1
#22
SVETINA Erik
F
-
1
#4
TAVŽELJ Andrej (C)
D
-
2
#98
TOMAŽEVIČ Blaž
F
1
-
#8
URUKALO Žiga
D
-
1

HK Slavija Junior

#
Ime
Poz
G
A
#33
KOLIN Luka
GK
-
-
#39
PAVLIČ Jure
GK
-
-

#46
BATIČ Uroš
D
-
1
#11
BEBEK Ante
F
-
-
#10
BERIČIČ Miha
D
-
-
#24
ČAMPA Andraž (C)
D
-
-
#16
ČAVLOVIĆ Niko
D
-
-
#23
ČERNE Juš
D
-
-
#27
GORŠE Enes
F
-
-
#38
HUMAR Nik
F
-
-
#88
KOMPOLŠEK Andraž
D
-
-
#6
LAPORNIK Lovro
P
-
-
#2
MANDIĆ Roko
D
-
-
#99
PRETNAR Luka
F
-
-
#15
PRIMAR Jure
D
-
-
#25
PRODAN Dominik Marjan
F
-
-
#77
PUŠENJAK Jan (A)
D
-
-
#93
SITAR Nik
D
-
1
#5
SKERLEP Gašper
F
-
-
#19
TRUDEN Nik (A)
F
-
-
#20
VIDIC Domen
F
1
-
#97
ZAGORC Jošt
D
-
-

1 / 3

07:31
JES
1 : 0
#46 STOJAN Nejc, podaja #24 ŠTURM Jaka, #47 GLAVIČ Gašper

2 / 3

39:20
SLJ
1 : 1
#20 VIDIC Domen, podaja #46 BATIČ Uroš, #93 SITAR Nik

3 / 3

45:59
JES
2 : 1
#47 GLAVIČ Gašper, podaja #19 SERŠEN Gašper, #4 TAVŽELJ Andrej (+1)
47:56
JES
3 : 1
#6 ŠIROVNIK Nik, podaja #22 SVETINA Erik, #23 SODJA Jaka
57:08
JES
4 : 1
#9 RAJSAR Patrik, podaja #86 KOČAR Timotej, #8 URUKALO Žiga
58:15
JES
5 : 1
#98 TOMAŽEVIČ Blaž, podaja #93 DJUMIĆ Mirko, #4 TAVŽELJ Andrej

1 / 3

10:31
JES
2 min
#93 DJUMIĆ Mirko, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 10:31 - 12:31 ]
12:35
JES
2 min
#31 AVSENIK Urban, TRIP (IIHF #167, Spotikanje), kazen prestaja #22 SVETINA Erik [ 12:35 - 14:35 ]
19:33
SLJ
2 min
#88 KOMPOLŠEK Andraž, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 19:33 - 21:33 ]

2 / 3

22:40
SLJ
2 min
#93 SITAR Nik, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 22:40 - 24:40 ]
23:16
SLJ
2 min
#24 ČAMPA Andraž, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 23:16 - 25:16 ]
36:05
SLJ
2 min
#2 MANDIĆ Roko, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 36:05 - 38:05 ]

3 / 3

44:31
SLJ
2 min
#24 ČAMPA Andraž, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 44:31 - 45:59 ]
50:38
SLJ
2 min
#23 ČERNE Juš, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 50:38 - 52:38 ]
51:45
SLJ
2 min
#27 GORŠE Enes, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 51:45 - 53:45 ]




  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • Riko

    Riko
  • CCM

    CCM
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • Kompas

    Kompas
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Petrol

    Petrol
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled