Tekmovanje: Poletna liga na Bledu 2020
Lokacija: Dvorana Bled
Št. tekme: 1
Datum: 10.09.2020
Čas: 15:30
Gledalcev: /

Sodnik: JAPELJ Nejc
Sodnik: BAJT Miha
Linjski sodnik: ČERTANC Jaka
Linjski sodnik: BERGANT Anže
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: KOBE BOGDAN,URANKAR TINA
Zapisnikar: BURAZIN LJUBO
Časomerilec: PAZLAR MITJA

Reprezantanca Slovenije IHL (SLO)

1 : 4
( 1:3, 0:0, 0:1 )

HK SŽ Olimpija (HKO)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
SLO
#25 TRELC Tomaž
00:00
Vstop vratarja
HKO
#30 SPREITZER Tilen
06:14
Izključitev
HKO
2 min
#10 SEVER Mark, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 06:14 - 06:22 ]
06:22
Gol
SLO
1 : 0
#17 ŠČAP Luka, podaja #13 HUMAR Nik, #23 GORŠE Enes (+1)
07:06
Gol
HKO
1 : 1
#29 ROPRET Anže
07:06
Izključitev
SLO
0 min
#24 ZUPAN Žan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 07:06 - 07:06 ]
10:30
Gol (GWG)
HKO
1 : 2
#16 MUŠIČ Aleš, podaja #29 ROPRET Anže, #33 SOTLAR Jure
11:57
Izključitev
HKO
2 min
#6 ŠTEBIH Miha, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 11:57 - 13:57 ]
12:54
Gol
HKO
1 : 3
#97 ULAMEC Luka, podaja #12 SIMŠIČ Nik (-1)

2 / 3

Ni dogodkov

3 / 3

41:30
Izključitev
SLO
2 min
#27 GROŠELJ Sebastjan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 41:30 - 41:58 ]
41:58
Gol
HKO
1 : 4
#91 ČIMŽAR Tadej, podaja #88 ZAJC Miha, #13 PANCE Žiga (+1)
45:44
Izključitev
SLO
2 min
#15 BATIČ Uroš, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 45:44 - 47:44 ]
52:40
Izključitev
HKO
2 min
#71 BRUS Nejc, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 52:40 - 54:40 ]
60:00
Izstop vratarja
SLO
#25 TRELC Tomaž
60:00
Izstop vratarja
HKO
#30 SPREITZER Tilen

Reprezantanca Slovenije IHL

#
Ime
Poz
G
A
#30
PAVLIČ Jure
GK
-
-
#25
TRELC Tomaž
GK
-
-

#20
AHAČIČ Miha (C)
D
-
-
#12
BAN Matevž
F
-
-
#15
BATIČ Uroš
D
-
-
#28
BRUN RAUH Lan
F
-
-
#16
BURAZIN Tadej (A)
F
-
-
#8
ČAMPA Andraž (A)
D
-
-
#23
GORŠE Enes
F
-
1
#27
GROŠELJ Sebastjan
F
-
-
#13
HUMAR Nik
F
-
1
#21
JENKO Jaša
F
-
-
#10
MARKIČ Žan
F
-
-
#5
PAVC Peter
D
-
-
#19
POTOČNIK Mihael
F
-
-
#7
PUŠENJAK Jan
D
-
-
#17
ŠČAP Luka
D
1
-
#22
SITAR Nik
D
-
-
#18
ŠUBIC Matjaž
F
-
-
#14
TRUDEN Nik
F
-
-
#24
ZUPAN Žan
D
-
-

HK SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#77
HOLSA Paavo
GK
-
-
#30
SPREITZER Tilen
GK
-
-

#18
BERNARD Jakob
D
-
-
#14
BOHINC Martin
F
-
-
#71
BRUS Nejc
D
-
-
#27
ČEPON Mark
LD
-
-
#91
ČIMŽAR Tadej
F
1
-
#9
KUJAVEC Anej
F
-
-
#17
LOGAR Miha (A)
D
-
-
#92
MAGOVAC Aleksandar
D
-
-
#16
MUŠIČ Aleš (C)
F
1
-
#68
OREHEK Janez
F
-
-
#13
PANCE Žiga (A)
F
-
1
#44
PLANKO David
D
-
-
#29
ROPRET Anže
F
1
1
#10
SEVER Mark
F
-
-
#12
SIMŠIČ Nik
C
-
1
#33
SOTLAR Jure
RW
-
1
#6
ŠTEBIH Miha
D
-
-
#97
ULAMEC Luka
F
1
-
#88
ZAJC Miha
F
-
1
#4
ZIBELNIK Andraž
D
-
-

1 / 3

06:22
SLO
1 : 0
#17 ŠČAP Luka, podaja #13 HUMAR Nik, #23 GORŠE Enes (+1)
07:06
HKO
1 : 1
#29 ROPRET Anže
10:30
HKO
1 : 2
#16 MUŠIČ Aleš, podaja #29 ROPRET Anže, #33 SOTLAR Jure
12:54
HKO
1 : 3
#97 ULAMEC Luka, podaja #12 SIMŠIČ Nik (-1)

2 / 3

3 / 3

41:58
HKO
1 : 4
#91 ČIMŽAR Tadej, podaja #88 ZAJC Miha, #13 PANCE Žiga (+1)

1 / 3

06:14
HKO
2 min
#10 SEVER Mark, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 06:14 - 06:22 ]
07:06
SLO
0 min
#24 ZUPAN Žan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 07:06 - 07:06 ]
11:57
HKO
2 min
#6 ŠTEBIH Miha, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 11:57 - 13:57 ]

2 / 3

3 / 3

41:30
SLO
2 min
#27 GROŠELJ Sebastjan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 41:30 - 41:58 ]
45:44
SLO
2 min
#15 BATIČ Uroš, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 45:44 - 47:44 ]
52:40
HKO
2 min
#71 BRUS Nejc, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 52:40 - 54:40 ]




  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • Riko

    Riko
  • CCM

    CCM
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • Kompas

    Kompas
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Petrol

    Petrol
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled