Tekmovanje: IHL - Mladinci - U19 - 20/21
Lokacija: Dvorana Bled
Št. tekme: 7
Datum: 07.10.2020
Čas: 18:15
Gledalcev: /

Sodnik: KRALJ Črt
Linjski sodnik: BOHINC Robert
Linjski sodnik: ČERTANC Jaka
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: PRETNAR ZDENKA
Zapisnikar: BURAZIN LJUBO
Časomerilec: PAZLAR MITJA

HKMK Bled (HKB)

2 : 1
( 0:0, 1:0, 1:1 )

HD Hidria Jesenice (HDJ)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HKB
#3 JUSTIN Mark
00:00
Vstop vratarja
HDJ
#25 PANJTAR Gašper
01:11
Izključitev
HKB
2 min
#4 JELOČNIK Emil, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 01:11 - 03:11 ]
10:11
Izključitev
HKB
2 min
#33 BORSE Tim, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 10:11 - 12:11 ]
15:09
Izključitev
HDJ
2 min
#8 KRMELJ Miha, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 15:09 - 17:09 ]

2 / 3

21:45
Gol
HKB
1 : 0
#9 KORZHYLETSKYI Danylo

3 / 3

43:21
Gol (GWG)
HKB
2 : 0
#35 ALAGIĆ Amer, podaja #5 STAN Luka, #16 VILMAN Jan
53:35
Gol
HDJ
2 : 1
#8 KRMELJ Miha
55:28
Izključitev
HKB
2 min
#33 BORSE Tim, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 55:28 - 57:28 ]
58:11
Izključitev
HKB
2 min
#33 BORSE Tim, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 58:11 - 60:00 ]
58:11
Izključitev
HKB
5 min
#33 BORSE Tim, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 58:11 - 60:00 ]
58:11
Izključitev
HKB
20 min
#33 BORSE Tim, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 58:11 - 60:00 ]
58:11
Izključitev
HKB
5 min
#29 PODREKAR Urban, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 58:11 - 60:00 ]
58:11
Izključitev
HKB
20 min
#29 PODREKAR Urban, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 58:11 - 60:00 ]
58:11
Izključitev
HDJ
5 min
#3 LUKAN Domen, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 58:11 - 60:00 ]
58:11
Izključitev
HDJ
20 min
#3 LUKAN Domen, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 58:11 - 60:00 ]
58:11
Izključitev
HDJ
5 min
#10 OBLAK Miha, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 58:11 - 60:00 ]
58:11
Izključitev
HDJ
20 min
#10 OBLAK Miha, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 58:11 - 60:00 ]
58:53
Izstop vratarja
HDJ
#25 PANJTAR Gašper
60:00
Izstop vratarja
HKB
#3 JUSTIN Mark

HKMK Bled

#
Ime
Poz
G
A
#3
JUSTIN Mark
GK
-
-
#30
KUDER Gal
GK
-
-

#35
ALAGIĆ Amer
P
1
-
#28
BABENKO Fedor
D
-
-
#8
BOHINC Rožle
D
-
-
#33
BORSE Tim
F
-
-
#4
JELOČNIK Emil
D
-
-
#9
KORZHYLETSKYI Danylo
F
1
-
#34
PODREKAR Gaber (A)
D
-
-
#29
PODREKAR Urban
D
-
-
#32
SLIVNIK Luc
F
-
-
#6
SMOLEJ Gal
F
-
-
#5
STAN Luka
F
-
1
#27
TUŠEK Aljoša (A)
D
-
-
#31
VILMAN Bor
F
-
-
#16
VILMAN Jan
D
-
1
#72
ZUPAN Andraž (C)
F
-
-

HD Hidria Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#25
PANJTAR Gašper
GK
-
-
#1
ŠKRJANC Nejc
GK
-
-

#24
BALOH David
F
-
-
#17
ČUFER Anže
D
-
-
#11
DOBRAVEC Juš
P
-
-
#5
GASAR Drejc
D
-
-
#8
KRMELJ Miha (C)
D
1
-
#20
KUMANOVIĆ Lovro
F
-
-
#13
LANGUS Nace
F
-
-
#14
LESNIČAR Tjaš
F
-
-
#16
LUKAN Aljaž
F
-
-
#3
LUKAN Domen
D
-
-
#22
MIKLIČ Tanej
F
-
-
#10
OBLAK Miha
F
-
-
#9
POTOČAR Rok (A)
F
-
-
#19
REP Ožbej
D
-
-
#7
RIJAVEC Aleksander (A)
F
-
-
#15
SERŠEN Matevž
D
-
-
#2
ŠKOF Jan
D
-
-
#23
ŠMID Gašper
F
-
-

1 / 3

2 / 3

21:45
HKB
1 : 0
#9 KORZHYLETSKYI Danylo

3 / 3

43:21
HKB
2 : 0
#35 ALAGIĆ Amer, podaja #5 STAN Luka, #16 VILMAN Jan
53:35
HDJ
2 : 1
#8 KRMELJ Miha

1 / 3

01:11
HKB
2 min
#4 JELOČNIK Emil, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 01:11 - 03:11 ]
10:11
HKB
2 min
#33 BORSE Tim, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 10:11 - 12:11 ]
15:09
HDJ
2 min
#8 KRMELJ Miha, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 15:09 - 17:09 ]

2 / 3

3 / 3

55:28
HKB
2 min
#33 BORSE Tim, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 55:28 - 57:28 ]
58:11
HKB
2 min
#33 BORSE Tim, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 58:11 - 60:00 ]
58:11
HKB
5 min
#33 BORSE Tim, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 58:11 - 60:00 ]
58:11
HKB
20 min
#33 BORSE Tim, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 58:11 - 60:00 ]
58:11
HKB
5 min
#29 PODREKAR Urban, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 58:11 - 60:00 ]
58:11
HKB
20 min
#29 PODREKAR Urban, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 58:11 - 60:00 ]
58:11
HDJ
5 min
#3 LUKAN Domen, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 58:11 - 60:00 ]
58:11
HDJ
20 min
#3 LUKAN Domen, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 58:11 - 60:00 ]
58:11
HDJ
5 min
#10 OBLAK Miha, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 58:11 - 60:00 ]
58:11
HDJ
20 min
#10 OBLAK Miha, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 58:11 - 60:00 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled