Tekmovanje: IHL - Kadeti - U17 - 20/21
Lokacija: Dvorana Zalog
Št. tekme: 7
Datum: 19.09.2020
Čas: 19:00
Gledalcev: /

Sodnik: GROZNIK BOŠTJAN
Linjski sodnik: ČERTANC Jaka
Linjski sodnik: JAVORNIK Blaž
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: KAKER Gorazd
Zapisnikar: DUKARIČ Eva
Časomerilec: PRODAN Gregor

HK Slavija Junior (SLJ)

2 : 4
( 1:0, 0:1, 1:3 )

HK SŽ Olimpija (HKO)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
SLJ
#1 BABNIK Mark
00:00
Vstop vratarja
HKO
#1 DUKARIČ Jon
06:05
Izključitev
HKO
2 min
#12 JENKO Val Enej, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 06:05 - 08:05 ]
12:41
Gol
SLJ
1 : 0
#91 IDŽAN Bruno, podaja #7 PREDALIČ Tobi

2 / 3

28:26
Gol
HKO
1 : 1
#17 TURŠIČ Aleksej, podaja #8 ČREPINŠEK Martin, #19 MARINKOVIĆ Karlo
32:12
Izključitev
HKO
2 min
#2 KURET Bruno, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 32:12 - 34:12 ]
35:39
Izključitev
SLJ
2 min
#71 GORŠIĆ Roko, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 35:39 - 37:39 ]

3 / 3

43:34
Izključitev
HKO
2 min
#8 ČREPINŠEK Martin, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 43:34 - 43:44 ]
43:44
Gol
SLJ
2 : 1
#18 BERIČIČ Miha, podaja #71 GORŠIĆ Roko (+1)
45:03
Gol
HKO
2 : 2
#11 ŽIBERT Jošt, podaja #20 JOVANOVIČ ŠORN Gaber
48:21
Izključitev
HKO
2 min
#21 HEBAR Tian, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 48:21 - 50:21 ]
55:00
Izključitev
SLJ
2 min
#71 GORŠIĆ Roko, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 55:00 - 55:18 ]
55:18
Gol (GWG)
HKO
2 : 3
#10 SEČEN Nik, podaja #8 ČREPINŠEK Martin, #6 ČERENJAK Luka (+1)
56:54
Gol
HKO
2 : 4
#22 ZUPANČIČ Aljaž, podaja #10 SEČEN Nik
57:27
Izključitev
HKO
2 min
#3 KRAMAR Maks, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 57:27 - 59:27 ]
57:27
Izstop vratarja
SLJ
#1 BABNIK Mark
60:00
Izstop vratarja
HKO
#1 DUKARIČ Jon

HK Slavija Junior

#
Ime
Poz
G
A
#1
BABNIK Mark
GK
-
-
#3
KUDER Gal
GK
-
-

#89
BABNIK Val
P
-
-
#18
BERIČIČ Miha (C)
D
1
-
#66
BOLE Nik
F
-
-
#71
GORŠIĆ Roko
F
-
1
#22
GRAČAN Jure
P
-
-
#91
IDŽAN Bruno
F
1
-
#8
JANEŽIČ Miran
P
-
-
#23
MARC Aljaž
P
-
-
#5
PEČNIK Jakob (A)
F
-
-
#88
PETROVIČ Nik Christian
D
-
-
#7
PREDALIČ Tobi (A)
P
-
1
#26
ŠIMUNKOVIĆ Martin
D
-
-
#13
ŠPARI LEBEN Žan
P
-
-
#56
TURŠIČ SEČKAR Maj
D
-
-

HK SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#1
DUKARIČ Jon
GK
-
-
#25
KAVČIČ Lan
GK
-
-

#6
ČERENJAK Luka
D
-
1
#8
ČREPINŠEK Martin
F
-
2
#21
HEBAR Tian (C)
D
-
-
#12
JENKO Val Enej
D
-
-
#20
JOVANOVIČ ŠORN Gaber
RD
-
1
#3
KRAMAR Maks
D
-
-
#2
KURET Bruno
RD
-
-
#19
MARINKOVIĆ Karlo
F
-
1
#13
PETELINKAR Jan
F
-
-
#24
PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
F
-
-
#23
PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay
F
-
-
#10
SEČEN Nik
F
1
1
#5
ŠKOF Luka
P
-
-
#17
TURŠIČ Aleksej
F
1
-
#16
VAHEN Martin
F
-
-
#11
ŽIBERT Jošt
F
1
-
#18
ŽIBERT Tevž
F
-
-
#9
ZUPAN Leon
P
-
-
#22
ZUPANČIČ Aljaž
D
1
-

1 / 3

12:41
SLJ
1 : 0
#91 IDŽAN Bruno, podaja #7 PREDALIČ Tobi

2 / 3

28:26
HKO
1 : 1
#17 TURŠIČ Aleksej, podaja #8 ČREPINŠEK Martin, #19 MARINKOVIĆ Karlo

3 / 3

43:44
SLJ
2 : 1
#18 BERIČIČ Miha, podaja #71 GORŠIĆ Roko (+1)
45:03
HKO
2 : 2
#11 ŽIBERT Jošt, podaja #20 JOVANOVIČ ŠORN Gaber
55:18
HKO
2 : 3
#10 SEČEN Nik, podaja #8 ČREPINŠEK Martin, #6 ČERENJAK Luka (+1)
56:54
HKO
2 : 4
#22 ZUPANČIČ Aljaž, podaja #10 SEČEN Nik

1 / 3

06:05
HKO
2 min
#12 JENKO Val Enej, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 06:05 - 08:05 ]

2 / 3

32:12
HKO
2 min
#2 KURET Bruno, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 32:12 - 34:12 ]
35:39
SLJ
2 min
#71 GORŠIĆ Roko, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 35:39 - 37:39 ]

3 / 3

43:34
HKO
2 min
#8 ČREPINŠEK Martin, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 43:34 - 43:44 ]
48:21
HKO
2 min
#21 HEBAR Tian, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 48:21 - 50:21 ]
55:00
SLJ
2 min
#71 GORŠIĆ Roko, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 55:00 - 55:18 ]
57:27
HKO
2 min
#3 KRAMAR Maks, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 57:27 - 59:27 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled