Tekmovanje: IHL - Mlajši dečki - U13- 19/20
Lokacija: Dvorana Zalog
Št. tekme: 116
Datum: 07.03.2020
Čas: 14:30
Gledalcev: 75

Linjski sodnik: CONFIDENTI Ines
Linjski sodnik: MRAK Katja
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: KAKER Gorazd
Zapisnikar: DUKARIČ Eva
Časomerilec: PRODAN Gregor

HK Slavija Junior (SLJ)

1 : 8
( 0:1, 1:1, 0:6 )

HK SŽ Olimpija (HKO)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
SLJ
#2 KRUŠEC URBANC Urh Ruben
00:00
Vstop vratarja
HKO
#25 HEBAR Gal
00:44
Izključitev
HKO
2 min
#9 SMOLNIKAR Tom, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 00:44 - 02:44 ]
06:00
Izključitev
SLJ
2 min
#5 STARAŠINIČ Jurij, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 06:00 - 06:52 ]
06:52
Gol
HKO
0 : 1
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, podaja #9 SMOLNIKAR Tom (+1)
10:23
Izključitev
HKO
2 min
#23 RAKUN Bor, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 10:23 - 12:23 ]

2 / 3

19:57
Gol (GWG)
HKO
0 : 2
#19 LAVRIH Samo, podaja #16 ROGL Oskar
23:51
Izključitev
HKO
2 min
#11 ŠEBENIK SEDEJ Alex, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 23:51 - 25:51 ]
26:54
Vstop vratarja
HKO
#1 EBNER Bor
26:54
Izstop vratarja
HKO
#25 HEBAR Gal
27:29
Izključitev
SLJ
2 min
#12 PREDALIČ Jaka, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 27:29 - 29:29 ]
32:58
Izključitev
SLJ
2 min
#2 KRUŠEC URBANC Urh Ruben, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico), kazen prestaja #23 VERBIČ Jakob [ 32:58 - 34:58 ]
34:03
Izključitev
HKO
2 min
#5 KUHAR Žiga, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 34:03 - 35:00 ]
35:00
Gol
SLJ
1 : 2
#12 PREDALIČ Jaka, podaja #97 ZUPAN Mark

3 / 3

37:38
Gol
HKO
1 : 3
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
38:17
Izključitev
HKO
2 min
#9 SMOLNIKAR Tom, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 38:17 - 40:17 ]
39:48
Izključitev
HKO
2 min
#10 ŽELEZEN Jure, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 39:48 - 41:48 ]
41:19
Izključitev
SLJ
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #10 JUHART Maj [ 41:19 - 41:52 ]
41:47
Izključitev
SLJ
2 min
#21 BUKOVEC Joc, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 41:47 - 42:13 ]
41:52
Gol
HKO
1 : 4
#16 ROGL Oskar, podaja #2 ŽUN Tomaž (+2)
42:13
Gol
HKO
1 : 5
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, podaja #23 RAKUN Bor (+1)
44:43
Gol
HKO
1 : 6
#2 ŽUN Tomaž, podaja #22 KURBOS Valentin Val
47:26
Gol
HKO
1 : 7
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, podaja #23 RAKUN Bor, #9 SMOLNIKAR Tom
50:46
Izključitev
SLJ
2 min
#17 VOLAJ Lenart, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 50:46 - 52:06 ]
52:06
Gol
HKO
1 : 8
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, podaja #23 RAKUN Bor (+1)
54:00
Izstop vratarja
SLJ
#2 KRUŠEC URBANC Urh Ruben
54:00
Izstop vratarja
HKO
#1 EBNER Bor

HK Slavija Junior

#
Ime
Poz
G
A
#1
BULC Leonard
GK
-
-
#2
KRUŠEC URBANC Urh Ruben
GK
-
-

#26
BREZNIK Janez
P
-
-
#21
BUKOVEC Joc
RW
-
-
#9
BURJAK Timon
LW
-
-
#29
ERŽENIČNIK Gal
P
-
-
#81
GOLOB Nejc (C)
F
-
-
#11
HRIBAR Svit
P
-
-
#41
HUTAR Jan
P
-
-
#77
JANEŽIČ Marko
P
-
-
#10
JUHART Maj (A)
D
-
-
#24
MARIČ Nik
RW
-
-
#12
PREDALIČ Jaka (A)
F
1
-
#5
STARAŠINIČ Jurij
D
-
-
#23
VERBIČ Jakob
P
-
-
#17
VOLAJ Lenart
F
-
-
#97
ZUPAN Mark
P
-
1

HK SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#1
EBNER Bor
GK
-
-
#25
HEBAR Gal
GK
-
-

#8
BAN KOSELJ Nik
P
-
-
#21
BOGOMOLEC Tai
P
-
-
#7
CERJAK Jernej
D
-
-
#4
DOLŽAN Domen
P
-
-
#18
HUČ Julijan
D
-
-
#5
KUHAR Žiga
P
-
-
#22
KURBOS Valentin Val
F
-
1
#19
LAVRIH Samo
D
1
-
#3
LESAR Lev
D
-
-
#20
OKORN Gašper
F
-
-
#17
PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian (C)
F
5
-
#15
PURKAT Jon
F
-
-
#23
RAKUN Bor
F
-
3
#16
ROGL Oskar
F
1
1
#12
ROŽIČ Martin
P
-
-
#11
ŠEBENIK SEDEJ Alex
D
-
-
#9
SMOLNIKAR Tom
F
-
2
#14
TROBIŠ Marko
P
-
-
#10
ŽELEZEN Jure
F
-
-
#2
ŽUN Tomaž
F
1
1

1 / 3

06:52
HKO
0 : 1
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, podaja #9 SMOLNIKAR Tom (+1)

2 / 3

19:57
HKO
0 : 2
#19 LAVRIH Samo, podaja #16 ROGL Oskar
35:00
SLJ
1 : 2
#12 PREDALIČ Jaka, podaja #97 ZUPAN Mark

3 / 3

37:38
HKO
1 : 3
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
41:52
HKO
1 : 4
#16 ROGL Oskar, podaja #2 ŽUN Tomaž (+2)
42:13
HKO
1 : 5
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, podaja #23 RAKUN Bor (+1)
44:43
HKO
1 : 6
#2 ŽUN Tomaž, podaja #22 KURBOS Valentin Val
47:26
HKO
1 : 7
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, podaja #23 RAKUN Bor, #9 SMOLNIKAR Tom
52:06
HKO
1 : 8
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, podaja #23 RAKUN Bor (+1)

1 / 3

00:44
HKO
2 min
#9 SMOLNIKAR Tom, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 00:44 - 02:44 ]
06:00
SLJ
2 min
#5 STARAŠINIČ Jurij, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 06:00 - 06:52 ]
10:23
HKO
2 min
#23 RAKUN Bor, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 10:23 - 12:23 ]

2 / 3

23:51
HKO
2 min
#11 ŠEBENIK SEDEJ Alex, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 23:51 - 25:51 ]
27:29
SLJ
2 min
#12 PREDALIČ Jaka, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 27:29 - 29:29 ]
32:58
SLJ
2 min
#2 KRUŠEC URBANC Urh Ruben, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico), kazen prestaja #23 VERBIČ Jakob [ 32:58 - 34:58 ]
34:03
HKO
2 min
#5 KUHAR Žiga, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 34:03 - 35:00 ]

3 / 3

38:17
HKO
2 min
#9 SMOLNIKAR Tom, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 38:17 - 40:17 ]
39:48
HKO
2 min
#10 ŽELEZEN Jure, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 39:48 - 41:48 ]
41:19
SLJ
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #10 JUHART Maj [ 41:19 - 41:52 ]
41:47
SLJ
2 min
#21 BUKOVEC Joc, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 41:47 - 42:13 ]
50:46
SLJ
2 min
#17 VOLAJ Lenart, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 50:46 - 52:06 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled