Tekmovanje: 4NT U15
Lokacija: Dvorana Zlato polje
Št. tekme: 5
Datum: 08.02.2020
Čas: 10:00
Gledalcev: 55

Sodnik: MILOVANOVIČ Jakob
Sodnik: BOHINC Robert
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: KERO Kristina
Zapisnikar: BUKOVNIK Simona
Časomerilec: TAVČAR Matjaž

Madžarska U15 (HUN)

5 : 1
( 1:0, 2:0, 2:1 )

Italija U15 (ITA)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HUN
#1 CSALA Patrik
00:00
Vstop vratarja
ITA
#25 BUSSOLATI Daniele
02:58
Izključitev
ITA
2 min
#14 MANTINGER Paul, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 02:58 - 04:58 ]
06:58
Izključitev
ITA
2 min
#6 GISONNA Federico Giuseppe, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 06:58 - 07:37 ]
07:37
Gol
HUN
1 : 0
#9 PROKAI Matyas, podaja #12 LUGA David, #21 RAVASZ Csanad (+1)
08:16
Izključitev
HUN
2 min
#17 PASZTOR Jozsef, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 08:16 - 10:16 ]
15:10
Izključitev
HUN
2 min
#14 NEMES Marton, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 15:10 - 17:10 ]

2 / 3

25:17
Gol (GWG)
HUN
2 : 0
#12 LUGA David, podaja #21 RAVASZ Csanad
26:49
Izključitev
HUN
2 min
#15 OBSINA Balint, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 26:49 - 28:49 ]
29:01
Izključitev
ITA
2 min
#6 GISONNA Federico Giuseppe, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 29:01 - 31:01 ]
36:16
Izključitev
ITA
2 min
#14 MANTINGER Paul, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 36:16 - 38:16 ]
39:15
Gol
HUN
3 : 0
#11 BODZAI David, podaja #22 SARI Krisztian, #9 PROKAI Matyas

3 / 3

42:00
Gol
HUN
4 : 0
#16 PASKA Levente, podaja #24 SZUCS Tamas, #5 HAJAS Balint
42:40
Izključitev
HUN
2 min
#18 PISZMANN Sandor, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 42:40 - 44:40 ]
42:40
Izključitev
ITA
2 min
#24 TAVERNINI Peter Christoph, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 42:40 - 44:40 ]
47:40
Izključitev
ITA
2 min
#20 NARDON Liam, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 47:40 - 49:40 ]
49:28
Gol
ITA
4 : 1
#7 PISETTA Thomas, podaja #13 REMOLATO Nicolo, #18 CONSTANTINI Lorenzo (-1)
49:54
Izključitev
ITA
2 min
#23 TAUFERER David, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 49:54 - 51:54 ]
57:51
Izstop vratarja
ITA
#25 BUSSOLATI Daniele
58:36
Vstop vratarja
ITA
#25 BUSSOLATI Daniele
59:59
Gol
HUN
5 : 1
#23 SZABO RACZ Maxim, podaja #6 NADASI Levente, #17 PASZTOR Jozsef
60:00
Izstop vratarja
HUN
#1 CSALA Patrik
60:00
Izstop vratarja
ITA
#25 BUSSOLATI Daniele

Madžarska U15

#
Ime
Poz
G
A
#1
CSALA Patrik
GK
-
-
#20
ORBAN Gergo
GK
-
-

#2
BAGONYA Adam
D
-
-
#11
BODZAI David
F
1
-
#3
DOMAN Peter
D
-
-
#4
FARKAS Oliver
D
-
-
#5
HAJAS Balint
D
-
1
#12
LUGA David
F
1
1
#13
MIHALIK Gergo
F
-
-
#6
NADASI Levente
D
-
1
#14
NEMES Marton
F
-
-
#7
NEMETH Zalan
D
-
-
#15
OBSINA Balint
F
-
-
#16
PASKA Levente
F
1
-
#17
PASZTOR Jozsef
F
-
1
#18
PISZMANN Sandor
F
-
-
#9
PROKAI Matyas
D
1
1
#21
RAVASZ Csanad
F
-
2
#22
SARI Krisztian
F
-
1
#23
SZABO RACZ Maxim
F
1
-
#10
SZEMEREI Peter
D
-
-
#24
SZUCS Tamas
F
-
1

Italija U15

#
Ime
Poz
G
A
#25
BUSSOLATI Daniele
GK
-
-
#1
CLARA Damian
GK
-
-

#18
CONSTANTINI Lorenzo
D
-
1
#9
DE LUCA Andrea
F
-
-
#22
ESPOSITO Nicolo Fabio
D
-
-
#15
GARAU Nathan
F
-
-
#6
GISONNA Federico Giuseppe
D
-
-
#19
GRAF Tobias
F
-
-
#17
MADASCHI Tommaso
F
-
-
#14
MANTINGER Paul
F
-
-
#21
MASOTTI Alessandro
F
-
-
#8
MAZZARINI Patrick
F
-
-
#20
NARDON Liam
D
-
-
#16
OBERRAUCH Joey
F
-
-
#11
PENASA Kevin
F
-
-
#7
PISETTA Thomas
P
1
-
#3
PLANK Lukas (C)
F
-
-
#13
REMOLATO Nicolo
F
-
1
#10
TARGA Luca
F
-
-
#23
TAUFERER David (A)
D
-
-
#24
TAVERNINI Peter Christoph
D
-
-
#12
VELLAR Giacomo (A)
D
-
-

1 / 3

07:37
HUN
1 : 0
#9 PROKAI Matyas, podaja #12 LUGA David, #21 RAVASZ Csanad (+1)

2 / 3

25:17
HUN
2 : 0
#12 LUGA David, podaja #21 RAVASZ Csanad
39:15
HUN
3 : 0
#11 BODZAI David, podaja #22 SARI Krisztian, #9 PROKAI Matyas

3 / 3

42:00
HUN
4 : 0
#16 PASKA Levente, podaja #24 SZUCS Tamas, #5 HAJAS Balint
49:28
ITA
4 : 1
#7 PISETTA Thomas, podaja #13 REMOLATO Nicolo, #18 CONSTANTINI Lorenzo (-1)
59:59
HUN
5 : 1
#23 SZABO RACZ Maxim, podaja #6 NADASI Levente, #17 PASZTOR Jozsef

1 / 3

02:58
ITA
2 min
#14 MANTINGER Paul, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 02:58 - 04:58 ]
06:58
ITA
2 min
#6 GISONNA Federico Giuseppe, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 06:58 - 07:37 ]
08:16
HUN
2 min
#17 PASZTOR Jozsef, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 08:16 - 10:16 ]
15:10
HUN
2 min
#14 NEMES Marton, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 15:10 - 17:10 ]

2 / 3

26:49
HUN
2 min
#15 OBSINA Balint, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 26:49 - 28:49 ]
29:01
ITA
2 min
#6 GISONNA Federico Giuseppe, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 29:01 - 31:01 ]
36:16
ITA
2 min
#14 MANTINGER Paul, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 36:16 - 38:16 ]

3 / 3

42:40
HUN
2 min
#18 PISZMANN Sandor, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 42:40 - 44:40 ]
42:40
ITA
2 min
#24 TAVERNINI Peter Christoph, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 42:40 - 44:40 ]
47:40
ITA
2 min
#20 NARDON Liam, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 47:40 - 49:40 ]
49:54
ITA
2 min
#23 TAUFERER David, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 49:54 - 51:54 ]




  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • Riko

    Riko
  • CCM

    CCM
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • Kompas

    Kompas
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Petrol

    Petrol
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled