Tekmovanje: 4NT U18
Lokacija: Dvorana Bled
Št. tekme: 1
Datum: 06.02.2020
Čas: 15:30
Gledalcev: /

Sodnik: FAJDIGA Aleš
Linjski sodnik: BOHINC Robert
Linjski sodnik: SNOJ Tadej
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: PARAMEDIC
Zapisnikar: BURAZIN LJUBO
Časomerilec: STAN LUKA

Francija U 18 (FRA)

4 : 1
( 2:0, 2:1, 0:0 )

Italija U 18 (ITA)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
FRA
#1 Makeev Maxime
00:00
Vstop vratarja
ITA
#1 Felicetti Marco
03:09
Gol
FRA
1 : 0
#4 Lesage Leo
10:47
Izključitev
ITA
2 min
#15 Colli Alberto, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 10:47 - 11:06 ]
11:06
Gol (GWG)
FRA
2 : 0
#21 Simonsen Tomas, podaja #22 Navarro Emmanuel, #18 Gueurif Theo (+1)
19:39
Izključitev
FRA
2 min
#9 Bourguoin Donker Matt, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 19:39 - 21:39 ]

2 / 3

23:12
Izključitev
ITA
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #10 Alessio Ernesto [ 23:12 - 25:12 ]
23:38
Izključitev
ITA
2 min
#24 Zanetti Marco, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 23:38 - 25:38 ]
24:47
Izključitev
FRA
2 min
#21 Simonsen Tomas, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 24:47 - 26:47 ]
28:02
Gol
FRA
3 : 0
#22 Navarro Emmanuel, podaja #15 Esipov Ivan, #18 Gueurif Theo
29:14
Gol
ITA
3 : 1
#10 Alessio Ernesto
30:51
Gol
FRA
4 : 1
#15 Esipov Ivan, podaja #11 Carry Enzo, #24 Limtong Sayam
38:51
Izključitev
ITA
2 min
#8 Schöpfer Jonas, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 38:51 - 40:51 ]

3 / 3

44:48
Izključitev
ITA
2 min
#11 Zerbetto Gabriel, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 44:48 - 46:48 ]
50:16
Izključitev
FRA
2 min
#7 Bosq Jules, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 50:16 - 52:16 ]
55:28
Izključitev
FRA
2 min
#12 Larroque Arthur, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 55:28 - 57:28 ]
59:35
Izključitev
ITA
2 min
#8 Schöpfer Jonas, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 59:35 - 60:00 ]
60:00
Izstop vratarja
FRA
#1 Makeev Maxime
60:00
Izstop vratarja
ITA
#1 Felicetti Marco

Francija U 18

#
Ime
Poz
G
A
#20
Dugat Jessy
GK
-
-
#1
Makeev Maxime
GK
-
-

#3
Baril Leonard
D
-
-
#7
Bosq Jules (C)
D
-
-
#9
Bourguoin Donker Matt
D
-
-
#11
Carry Enzo
P
-
1
#17
Chattelard Mathis (A)
P
-
-
#16
Corvez Maxime
D
-
-
#23
Dair Flavian
P
-
-
#8
Delmas Loris
P
-
-
#2
Dogemont Alexis
D
-
-
#15
Esipov Ivan
D
1
1
#18
Gueurif Theo (A)
P
-
2
#13
Herve Jordan
P
-
-
#10
Kebets Konstantin
P
-
-
#12
Larroque Arthur
D
-
-
#4
Lesage Leo
P
1
-
#24
Limtong Sayam
P
-
1
#22
Navarro Emmanuel
P
1
1
#5
Orlov Maxime
P
-
-
#21
Simonsen Tomas
P
1
-
#14
Tomasino Quentin
P
-
-

Italija U 18

#
Ime
Poz
G
A
#1
Felicetti Marco
GK
-
-
#20
Rohregger Samuel
GK
-
-

#10
Alessio Ernesto
P
1
-
#5
Bertin Simone
D
-
-
#15
Colli Alberto
D
-
-
#16
Dadie Simone
P
-
-
#9
Della Giacoma Fabian
D
-
-
#13
Galimberti Thomas
P
-
-
#2
Gschnitzer Johannes
D
-
-
#14
Mair Markus
P
-
-
#3
Malaj Davit
D
-
-
#17
Messner Leo
P
-
-
#12
Prast Lakob
P
-
-
#23
Ramoser Lion
P
-
-
#18
Salvai Tommaso
P
-
-
#19
Scelfo Lorenzo
P
-
-
#8
Schöpfer Jonas
D
-
-
#7
Segafredo Alessandro
P
-
-
#4
Soppelsa Francesco (A)
P
-
-
#24
Zanetti Marco (A)
P
-
-
#11
Zerbetto Gabriel (C)
P
-
-

1 / 3

03:09
FRA
1 : 0
#4 Lesage Leo
11:06
FRA
2 : 0
#21 Simonsen Tomas, podaja #22 Navarro Emmanuel, #18 Gueurif Theo (+1)

2 / 3

28:02
FRA
3 : 0
#22 Navarro Emmanuel, podaja #15 Esipov Ivan, #18 Gueurif Theo
29:14
ITA
3 : 1
#10 Alessio Ernesto
30:51
FRA
4 : 1
#15 Esipov Ivan, podaja #11 Carry Enzo, #24 Limtong Sayam

3 / 3

1 / 3

10:47
ITA
2 min
#15 Colli Alberto, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 10:47 - 11:06 ]
19:39
FRA
2 min
#9 Bourguoin Donker Matt, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 19:39 - 21:39 ]

2 / 3

23:12
ITA
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #10 Alessio Ernesto [ 23:12 - 25:12 ]
23:38
ITA
2 min
#24 Zanetti Marco, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 23:38 - 25:38 ]
24:47
FRA
2 min
#21 Simonsen Tomas, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 24:47 - 26:47 ]
38:51
ITA
2 min
#8 Schöpfer Jonas, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 38:51 - 40:51 ]

3 / 3

44:48
ITA
2 min
#11 Zerbetto Gabriel, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 44:48 - 46:48 ]
50:16
FRA
2 min
#7 Bosq Jules, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 50:16 - 52:16 ]
55:28
FRA
2 min
#12 Larroque Arthur, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 55:28 - 57:28 ]
59:35
ITA
2 min
#8 Schöpfer Jonas, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 59:35 - 60:00 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled