Tekmovanje: IHL - Mlajši dečki - U13- 19/20
Lokacija: Dvorana Celje
Št. tekme: 100
Datum: 14.11.2019
Čas: 17:50
Gledalcev: 50

Sodnik: JERAM Robert
Sodnik: JERAM Filip
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: PLANINŠEK Edvin
Zapisnikar: MARINŠEK Marjan
Časomerilec: KASTELIC Boštjan

HK True Celje (HKC)

2 : 6
( 0:1, 1:3, 1:2 )

HK Slavija Junior (SLJ)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HKC
#65 DOLŽAN Luka
00:00
Vstop vratarja
SLJ
#2 KRUŠEC URBANC Urh Ruben
06:53
Gol
SLJ
0 : 1
#12 PREDALIČ Jaka, podaja #21 BUKOVEC Joc, #9 BURJAK Timon
08:08
Izključitev
HKC
2 min
#54 MIRNIK Brin, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 08:08 - 10:08 ]
09:09
Izključitev
SLJ
2 min
#24 MARIČ Nik, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 09:09 - 11:09 ]

2 / 3

19:45
Gol
SLJ
0 : 2
#9 BURJAK Timon, podaja #81 GOLOB Nejc
20:21
Izključitev
SLJ
2 min
#24 MARIČ Nik, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 20:21 - 22:21 ]
21:32
Gol (GWG)
SLJ
0 : 3
#81 GOLOB Nejc (-1)
23:02
Gol
HKC
1 : 3
#59 MANDUŠIĆ Marko, podaja #77 RAKITA David, #4 ROŠKAR Urh
27:31
Izključitev
HKC
2 min
#59 MANDUŠIĆ Marko, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 27:31 - 29:31 ]
27:31
Vstop vratarja
SLJ
#1 BULC Leonard
27:31
Izstop vratarja
SLJ
#2 KRUŠEC URBANC Urh Ruben
29:34
Gol
SLJ
1 : 4
#26 BREZNIK Janez, podaja #24 MARIČ Nik
31:03
Izključitev
HKC
2 min
#54 MIRNIK Brin, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 31:03 - 33:03 ]
33:41
Izključitev
SLJ
2 min
#41 HUTAR Jan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 33:41 - 35:41 ]

3 / 3

42:48
Izključitev
HKC
2 min
#50 JAMŠEK Maj, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 42:48 - 43:15 ]
43:15
Gol
SLJ
1 : 5
#21 BUKOVEC Joc, podaja #81 GOLOB Nejc, #12 PREDALIČ Jaka (+1)
43:15
Vstop vratarja
HKC
#70 ALAGIČ Nik
43:15
Izstop vratarja
HKC
#65 DOLŽAN Luka
43:26
Gol
SLJ
1 : 6
#81 GOLOB Nejc, podaja #12 PREDALIČ Jaka
48:40
Gol
HKC
2 : 6
#86 KUHAR Žiga
54:00
Izstop vratarja
HKC
#70 ALAGIČ Nik
54:00
Izstop vratarja
SLJ
#1 BULC Leonard

HK True Celje

#
Ime
Poz
G
A
#70
ALAGIČ Nik
GK
-
-
#65
DOLŽAN Luka
GK
-
-

#58
BERIČIČ Matevž
P
-
-
#7
BEZJAK Blaž
F
-
-
#5
ČAKŠ Gašper
P
-
-
#51
DOLŽAN Domen
P
-
-
#71
JAGATIĆ Mihael
F
-
-
#50
JAMŠEK Maj
P
-
-
#83
KOŠTOMAJ VALENČAK Tim (A)
F
-
-
#86
KUHAR Žiga
P
1
-
#59
MANDUŠIĆ Marko
F
1
-
#54
MIRNIK Brin
D
-
-
#66
MOLIAKOV Nadarij
P
-
-
#77
RAKITA David (C)
F
-
1
#4
ROŠKAR Urh
F
-
1
#16
RUDOLF Jan
P
-
-
#41
ŠUSTER Tomi
P
-
-
#74
TURNŠEK Rok (A)
D
-
-

HK Slavija Junior

#
Ime
Poz
G
A
#1
BULC Leonard
GK
-
-
#2
KRUŠEC URBANC Urh Ruben
GK
-
-

#30
BRESKVAR Tristan
P
-
-
#26
BREZNIK Janez
P
1
-
#21
BUKOVEC Joc
RW
1
1
#9
BURJAK Timon
LW
1
1
#99
CVELBAR Enej
P
-
-
#81
GOLOB Nejc
F
2
2
#3
GOSTIŠA Nejc
F
-
-
#15
GOSTIŠA Tim
F
-
-
#11
HRIBAR Svit
P
-
-
#41
HUTAR Jan
P
-
-
#77
JANEŽIČ Marko
P
-
-
#10
JUHART Maj
D
-
-
#24
MARIČ Nik
RW
-
1
#12
PREDALIČ Jaka
F
1
2
#17
VOLAJ Lenart
F
-
-
#7
VRESK Žan
F
-
-
#97
ZUPAN Mark
P
-
-

1 / 3

06:53
SLJ
0 : 1
#12 PREDALIČ Jaka, podaja #21 BUKOVEC Joc, #9 BURJAK Timon

2 / 3

19:45
SLJ
0 : 2
#9 BURJAK Timon, podaja #81 GOLOB Nejc
21:32
SLJ
0 : 3
#81 GOLOB Nejc (-1)
23:02
HKC
1 : 3
#59 MANDUŠIĆ Marko, podaja #77 RAKITA David, #4 ROŠKAR Urh
29:34
SLJ
1 : 4
#26 BREZNIK Janez, podaja #24 MARIČ Nik

3 / 3

43:15
SLJ
1 : 5
#21 BUKOVEC Joc, podaja #81 GOLOB Nejc, #12 PREDALIČ Jaka (+1)
43:26
SLJ
1 : 6
#81 GOLOB Nejc, podaja #12 PREDALIČ Jaka
48:40
HKC
2 : 6
#86 KUHAR Žiga

1 / 3

08:08
HKC
2 min
#54 MIRNIK Brin, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 08:08 - 10:08 ]
09:09
SLJ
2 min
#24 MARIČ Nik, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 09:09 - 11:09 ]

2 / 3

20:21
SLJ
2 min
#24 MARIČ Nik, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 20:21 - 22:21 ]
27:31
HKC
2 min
#59 MANDUŠIĆ Marko, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 27:31 - 29:31 ]
31:03
HKC
2 min
#54 MIRNIK Brin, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 31:03 - 33:03 ]
33:41
SLJ
2 min
#41 HUTAR Jan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 33:41 - 35:41 ]

3 / 3

42:48
HKC
2 min
#50 JAMŠEK Maj, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 42:48 - 43:15 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled