Tekmovanje: IHL - Mlajši dečki - U13- 19/20
Lokacija: Dvorana Bled
Št. tekme: 85
Datum: 11.01.2020
Čas: 14:30
Gledalcev: 30

Sodnik: GRUŠKOVNJAK Sašo
Sodnik: BERGANT Anže
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Kristina Kero
Zapisnikar: Gorazd Rogač
Časomerilec: Ivo Šmon

HDD Bled (BLE)

6 : 5 *
( 1:1, 4:2, 0:2, 0:0 )

EC KAC (KAC)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
BLE
#33 KERKOŠ ŠARLAH Anže
00:00
Vstop vratarja
KAC
#3 SEREINIG Dominik
03:27
Izključitev
BLE
2 min
#12 SENIČAR Martin, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 03:27 - 05:27 ]
05:30
Gol
BLE
1 : 0
#63 HROBAT PLEMELJ Aljaž
11:29
Gol
KAC
1 : 1
#16 KERNMAYER Marcus, podaja #19 DOBROVOLNY Johannes, #33 SINTSCHNIG Paul
12:08
Izključitev
KAC
2 min
#11 KASCHITZ Julian, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 12:08 - 14:08 ]
14:14
Izključitev
KAC
2 min
#50 KŰGLER Johannes, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 14:14 - 16:14 ]

2 / 3

19:19
Gol
BLE
2 : 1
#63 HROBAT PLEMELJ Aljaž, podaja #12 SENIČAR Martin
23:17
Gol
BLE
3 : 1
#63 HROBAT PLEMELJ Aljaž, podaja #7 GOLUB Martin
27:38
Gol
KAC
3 : 2
#33 SINTSCHNIG Paul, podaja #16 KERNMAYER Marcus
31:27
Gol
BLE
4 : 2
#63 HROBAT PLEMELJ Aljaž, podaja #66 KRIVIC Jaka
34:00
Gol
KAC
4 : 3
#16 KERNMAYER Marcus, podaja #33 SINTSCHNIG Paul
34:53
Gol
BLE
5 : 3
#63 HROBAT PLEMELJ Aljaž, podaja #66 KRIVIC Jaka
36:00
Vstop vratarja
KAC
#2 TSCHARRE Nikolaus
36:00
Izstop vratarja
KAC
#3 SEREINIG Dominik

3 / 3

40:08
Izključitev
KAC
2 min
#20 MARNITZ Mark, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 40:08 - 42:08 ]
50:31
Gol
KAC
5 : 4
#11 KASCHITZ Julian, podaja #36 WEISSNAR Kristan
51:24
Izključitev
KAC
2 min
#16 KERNMAYER Marcus, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 51:24 - 53:24 ]
53:41
Gol
KAC
5 : 5
#16 KERNMAYER Marcus
54:00
Izstop vratarja
BLE
#33 KERKOŠ ŠARLAH Anže
54:00
Izstop vratarja
KAC
#2 TSCHARRE Nikolaus

4 / 3

Ni dogodkov

Podaljšek

54:01
Gol (GWG)
BLE
6 : 5
#66 KRIVIC Jaka

HDD Bled

#
Ime
Poz
G
A
#33
KERKOŠ ŠARLAH Anže
GK
-
-

#87
FISTER Matevž
P
-
-
#67
GOLUB Anže
LD
-
-
#7
GOLUB Martin
C
-
1
#11
GOLUB Tomaž
RW
-
-
#23
HARTMAN Martin
LD
-
-
#63
HROBAT PLEMELJ Aljaž (C)
LW
5
-
#10
HROBAT PLEMELJ Bor
RW
-
-
#66
KRIVIC Jaka
C
1
2
#15
RESMAN Luka
P
-
-
#12
SENIČAR Martin
F
-
1
#3
ŠIFRER Matija
P
-
-

EC KAC

#
Ime
Poz
G
A
#3
SEREINIG Dominik
GK
-
-
#2
TSCHARRE Nikolaus
GK
-
-

#35
BERGER David
P
-
-
#30
BERGER Julian
P
-
-
#19
DOBROVOLNY Johannes
P
-
1
#49
EICHER Sebastian
P
-
-
#12
GENTILINI Timon
P
-
-
#5
KARPF Felix
P
-
-
#15
KARPF Moritz
P
-
-
#11
KASCHITZ Julian
P
1
-
#16
KERNMAYER Marcus
P
3
1
#50
KŰGLER Johannes
P
-
-
#21
LEITNER Lennart Elias
P
-
-
#32
LUGER Georg
P
-
-
#20
MARNITZ Mark
P
-
-
#45
PICKA Vanessa
P
-
-
#33
SINTSCHNIG Paul
P
1
2
#39
VAN Ee Luc
P
-
-
#28
WADEL Manuel
P
-
-
#4
WALCHER Colin
P
-
-
#36
WEISSNAR Kristan
P
-
1

1 / 3

05:30
BLE
1 : 0
#63 HROBAT PLEMELJ Aljaž
11:29
KAC
1 : 1
#16 KERNMAYER Marcus, podaja #19 DOBROVOLNY Johannes, #33 SINTSCHNIG Paul

2 / 3

19:19
BLE
2 : 1
#63 HROBAT PLEMELJ Aljaž, podaja #12 SENIČAR Martin
23:17
BLE
3 : 1
#63 HROBAT PLEMELJ Aljaž, podaja #7 GOLUB Martin
27:38
KAC
3 : 2
#33 SINTSCHNIG Paul, podaja #16 KERNMAYER Marcus
31:27
BLE
4 : 2
#63 HROBAT PLEMELJ Aljaž, podaja #66 KRIVIC Jaka
34:00
KAC
4 : 3
#16 KERNMAYER Marcus, podaja #33 SINTSCHNIG Paul
34:53
BLE
5 : 3
#63 HROBAT PLEMELJ Aljaž, podaja #66 KRIVIC Jaka

3 / 3

50:31
KAC
5 : 4
#11 KASCHITZ Julian, podaja #36 WEISSNAR Kristan
53:41
KAC
5 : 5
#16 KERNMAYER Marcus

4 / 3

Podaljšek

54:01
BLE
6 : 5
#66 KRIVIC Jaka

1 / 3

03:27
BLE
2 min
#12 SENIČAR Martin, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 03:27 - 05:27 ]
12:08
KAC
2 min
#11 KASCHITZ Julian, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 12:08 - 14:08 ]
14:14
KAC
2 min
#50 KŰGLER Johannes, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 14:14 - 16:14 ]

2 / 3

3 / 3

40:08
KAC
2 min
#20 MARNITZ Mark, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 40:08 - 42:08 ]
51:24
KAC
2 min
#16 KERNMAYER Marcus, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 51:24 - 53:24 ]

4 / 3

Podaljšek





  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled