Tekmovanje: IHL - Mlajši dečki - U13- 19/20
Lokacija: Dvorana Zlato polje
Št. tekme: 82
Datum: 11.01.2020
Čas: 13:00
Gledalcev: 63

Sodnik: BOHINC Robert
Sodnik: MURNIK Petja
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: MEGLOBA Ivan
Zapisnikar: BUKOVNIK Simona
Časomerilec: CVEK Marko

HK Triglav (TRI)

4 : 5
( 1:3, 1:1, 2:1 )

HD Hidria Jesenice (HDJ)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
TRI
#1 CUZNAR Erik
00:00
Vstop vratarja
HDJ
#1 ZUPAN URH Ožbej
07:00
Gol
HDJ
0 : 1
#14 FARTEK Toni, podaja #8 ŠTURM Nik, #19 MLAKAR Tevž
12:01
Gol
HDJ
0 : 2
#8 ŠTURM Nik
17:20
Gol
TRI
1 : 2
#15 ZUPAN ŠKRLJ Gaber
17:49
Gol
HDJ
1 : 3
#24 GREGORIČ Aljaž

2 / 3

24:18
Izključitev
TRI
2 min
#51 RAKOVIČ Jaka, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 24:18 - 26:10 ]
25:38
Izključitev
TRI
2 min
#10 LOŽAR Mark, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 25:38 - 27:38 ]
26:10
Gol
HDJ
1 : 4
#24 GREGORIČ Aljaž, podaja #4 ŠABANOVIĆ Kenan (+2)
26:39
Gol
TRI
2 : 4
#11 PERČIČ Miha, podaja #12 MARKUN Krištof, #51 RAKOVIČ Jaka
28:46
Izključitev
HDJ
2 min
#8 ŠTURM Nik, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 28:46 - 30:46 ]
36:00
Vstop vratarja
TRI
#25 KLEMENC Jure
36:00
Izstop vratarja
TRI
#1 CUZNAR Erik

3 / 3

39:45
Gol
TRI
3 : 4
#15 ZUPAN ŠKRLJ Gaber, podaja #47 ČREŠNIK Matic Tian, #51 RAKOVIČ Jaka
40:07
Gol (GWG)
HDJ
3 : 5
#14 FARTEK Toni, podaja #8 ŠTURM Nik
45:44
Izključitev
HDJ
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #10 ŠPENDOV Jaša [ 45:44 - 47:44 ]
49:39
Izključitev
HDJ
2 min
#24 GREGORIČ Aljaž, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 49:39 - 51:06 ]
51:06
Gol
TRI
4 : 5
#10 LOŽAR Mark, podaja #12 MARKUN Krištof (+1)
52:45
Izključitev
TRI
2 min
#9 STREHOVEC Jaka, UN-SP (IIHF #168, Nešportno obnašanje) [ 52:45 - 54:00 ]
52:45
Izključitev
HDJ
2 min
#14 FARTEK Toni, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 52:45 - 54:00 ]
54:00
Izstop vratarja
TRI
#25 KLEMENC Jure
54:00
Izstop vratarja
HDJ
#1 ZUPAN URH Ožbej

HK Triglav

#
Ime
Poz
G
A
#1
CUZNAR Erik
GK
-
-
#25
KLEMENC Jure
GK
-
-

#47
ČREŠNIK Matic Tian
D
-
1
#24
EINHAUER Tevž
P
-
-
#88
GRADIŠAR Anže
P
-
-
#14
HABJANIČ Svit
F
-
-
#6
JOŠT Matevž
F
-
-
#13
KURALT Jošt
P
-
-
#10
LOŽAR Mark
D
1
-
#12
MARKUN Krištof
F
-
2
#3
NAGLIČ OREHAR Rok
D
-
-
#11
PERČIČ Miha
P
1
-
#51
RAKOVIČ Jaka
D
-
2
#5
SODNIK Martin
P
-
-
#9
STREHOVEC Jaka
P
-
-
#7
ŠTULAR Tevž
P
-
-
#15
ZUPAN ŠKRLJ Gaber
D
2
-

HD Hidria Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#25
BALDERMAN Aljaž
GK
-
-
#1
ZUPAN URH Ožbej
GK
-
-

#14
FARTEK Toni
LW
2
-
#24
GREGORIČ Aljaž (A)
RW
2
-
#5
KOBAL Nik
LD
-
-
#22
KOVAČEVIČ Din
P
-
-
#11
MAUČEC ŠUVAK Lan
P
-
-
#19
MLAKAR Tevž (C)
D
-
1
#12
PLANINŠEK Luka (A)
C
-
-
#13
RAVNIK Svit
RW
-
-
#4
ŠABANOVIĆ Kenan
RD
-
1
#7
SMUKAVEC Bert
RD
-
-
#10
ŠPENDOV Jaša
RD
-
-
#8
ŠTURM Nik
C
1
2
#17
TOPALOVIČ Benjamin
C
-
-
#18
ULČAR Jan
LW
-
-
#23
ŽIGON Jan
LW
-
-

1 / 3

07:00
HDJ
0 : 1
#14 FARTEK Toni, podaja #8 ŠTURM Nik, #19 MLAKAR Tevž
12:01
HDJ
0 : 2
#8 ŠTURM Nik
17:20
TRI
1 : 2
#15 ZUPAN ŠKRLJ Gaber
17:49
HDJ
1 : 3
#24 GREGORIČ Aljaž

2 / 3

26:10
HDJ
1 : 4
#24 GREGORIČ Aljaž, podaja #4 ŠABANOVIĆ Kenan (+2)
26:39
TRI
2 : 4
#11 PERČIČ Miha, podaja #12 MARKUN Krištof, #51 RAKOVIČ Jaka

3 / 3

39:45
TRI
3 : 4
#15 ZUPAN ŠKRLJ Gaber, podaja #47 ČREŠNIK Matic Tian, #51 RAKOVIČ Jaka
40:07
HDJ
3 : 5
#14 FARTEK Toni, podaja #8 ŠTURM Nik
51:06
TRI
4 : 5
#10 LOŽAR Mark, podaja #12 MARKUN Krištof (+1)

1 / 3

2 / 3

24:18
TRI
2 min
#51 RAKOVIČ Jaka, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 24:18 - 26:10 ]
25:38
TRI
2 min
#10 LOŽAR Mark, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 25:38 - 27:38 ]
28:46
HDJ
2 min
#8 ŠTURM Nik, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 28:46 - 30:46 ]

3 / 3

45:44
HDJ
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #10 ŠPENDOV Jaša [ 45:44 - 47:44 ]
49:39
HDJ
2 min
#24 GREGORIČ Aljaž, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 49:39 - 51:06 ]
52:45
TRI
2 min
#9 STREHOVEC Jaka, UN-SP (IIHF #168, Nešportno obnašanje) [ 52:45 - 54:00 ]
52:45
HDJ
2 min
#14 FARTEK Toni, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 52:45 - 54:00 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled