Tekmovanje: IHL - Mlajši dečki - U13- 19/20
Lokacija: Kärntner Eissportzentrum
Št. tekme: 80
Datum: 04.01.2020
Čas: 11:35
Gledalcev: 70

Sodnik: GOTTHARDT Peter
Sodnik: TIJANIC Zdenko
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: ROTES KREUZ
Zapisnikar: STUMPFEL Johann
Časomerilec: HERZOG Hans

EC KAC (KAC)

3 : 1
( 1:0, 1:0, 1:1 )

Team Zagreb (TZG)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
KAC
#2 FOSTER Ben
00:00
Vstop vratarja
TZG
#1 SLADE Nikša
05:40
Gol
KAC
1 : 0
#29 SCHALL Tristan, podaja #55 PETRITSCH Maximilian
05:40
Izključitev
TZG
2 min
#10 FERENČINA David, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 05:40 - 05:40 ]

2 / 3

27:44
Gol (GWG)
KAC
2 : 0
#57 SINTSCHNIG Jakob
28:54
Izključitev
KAC
2 min
#6 BŐHS Gerrit, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 28:54 - 30:54 ]

3 / 3

44:45
Gol
TZG
2 : 1
#15 MATIJEVIĆ Jakov, podaja #10 FERENČINA David, #21 ŠIMAC Ante
45:30
Izključitev
KAC
2 min
#16 KERNMAYER Marcus, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 45:30 - 47:30 ]
48:26
Izključitev
TZG
2 min
#17 BELJO Hrvoje, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 48:26 - 49:03 ]
49:03
Gol
KAC
3 : 1
#29 SCHALL Tristan, podaja #33 SINTSCHNIG Paul, #21 LEITNER Lennart Elias (+1)
49:40
Izključitev
TZG
2 min
#19 KOMUŠANAC Matej, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 49:40 - 51:40 ]
54:00
Izstop vratarja
KAC
#2 FOSTER Ben
54:00
Izstop vratarja
TZG
#1 SLADE Nikša

EC KAC

#
Ime
Poz
G
A
#2
FOSTER Ben
GK
-
-
#3
SEREINIG Dominik
GK
-
-

#32
BERGER Julian
P
-
-
#6
BŐHS Gerrit (A)
P
-
-
#19
DOBROVOLNY Johannes
P
-
-
#49
EICHER Sebastian
P
-
-
#11
KASCHITZ Julian
P
-
-
#16
KERNMAYER Marcus
P
-
-
#50
KŰGLER Johannes
P
-
-
#21
LEITNER Lennart Elias
P
-
1
#54
LŐCKER Jonathan
P
-
-
#20
MARNITZ Mark
P
-
-
#55
PETRITSCH Maximilian
P
-
1
#29
SCHALL Tristan
P
2
-
#57
SINTSCHNIG Jakob (C)
P
1
-
#33
SINTSCHNIG Paul
P
-
1
#39
VAN Ee Luc
P
-
-
#26
VERONIK Ulrich
P
-
-
#28
WADEL Manuel
P
-
-
#4
WALCHER Colin
P
-
-
#18
WASCHNIG David (A)
P
-
-
#36
WEISSNAR Kristan
P
-
-

Team Zagreb

#
Ime
Poz
G
A
#2
JURIN Borna
GK
-
-
#1
SLADE Nikša
GK
-
-

#6
ALIĆ Bruno
D
-
-
#24
BABIČ David
F
-
-
#17
BELJO Hrvoje (C)
D
-
-
#20
DASOVIĆ Fran
F
-
-
#25
DEBELIĆ Roko
F
-
-
#10
FERENČINA David
F
-
1
#7
GROŠIĆ Ivan
F
-
-
#23
HRVOJ Tin
F
-
-
#19
KOMUŠANAC Matej
D
-
-
#13
MAROJEVIĆ Patrik (A)
D
-
-
#15
MATIJEVIĆ Jakov
D
1
-
#4
PINTUR Mateo
D
-
-
#22
PIRŠER Lukas
D
-
-
#14
PRANJIĆ Teo
F
-
-
#9
ROŽMAN Roko (A)
F
-
-
#21
ŠIMAC Ante
D
-
1
#18
ŠIMUNKOVIĆ Bartol
F
-
-
#8
SITAR Niko
D
-
-
#5
VRBAN Marko
F
-
-

1 / 3

05:40
KAC
1 : 0
#29 SCHALL Tristan, podaja #55 PETRITSCH Maximilian

2 / 3

27:44
KAC
2 : 0
#57 SINTSCHNIG Jakob

3 / 3

44:45
TZG
2 : 1
#15 MATIJEVIĆ Jakov, podaja #10 FERENČINA David, #21 ŠIMAC Ante
49:03
KAC
3 : 1
#29 SCHALL Tristan, podaja #33 SINTSCHNIG Paul, #21 LEITNER Lennart Elias (+1)

1 / 3

05:40
TZG
2 min
#10 FERENČINA David, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 05:40 - 05:40 ]

2 / 3

28:54
KAC
2 min
#6 BŐHS Gerrit, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 28:54 - 30:54 ]

3 / 3

45:30
KAC
2 min
#16 KERNMAYER Marcus, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 45:30 - 47:30 ]
48:26
TZG
2 min
#17 BELJO Hrvoje, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 48:26 - 49:03 ]
49:40
TZG
2 min
#19 KOMUŠANAC Matej, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 49:40 - 51:40 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled