Tekmovanje: IHL - Mlajši dečki - U13- 19/20
Lokacija: Dvorana Podmežakla
Št. tekme: 52
Datum: 20.11.2019
Čas: 16:30
Gledalcev: 67

Sodnik: BOHINC Robert
Sodnik: MRAK Katja
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: POTOČAR Boštjan
Zapisnikar: ČUFER Marko
Časomerilec: PANJTAR Klavdij

HD Hidria Jesenice (HDJ)

9 : 5
( 2:2, 3:0, 4:3 )

EC KAC (KAC)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HDJ
#1 ZUPAN URH Ožbej
00:00
Vstop vratarja
KAC
#2 FOSTER Ben
01:41
Izključitev
HDJ
2 min
#12 PLANINŠEK Luka, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 01:41 - 03:41 ]
06:24
Gol
KAC
0 : 1
#18 WASCHNIG David, podaja #29 SCHALL Tristan
10:55
Gol
HDJ
1 : 1
#14 FARTEK Toni, podaja #24 GREGORIČ Aljaž
11:49
Gol
KAC
1 : 2
#28 WADEL Manuel, podaja #29 SCHALL Tristan
14:57
Gol
HDJ
2 : 2
#12 PLANINŠEK Luka, podaja #17 BIZJAK Martin
16:58
Izključitev
KAC
2 min
#57 SINTSCHNIG Jakob, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 16:58 - 18:58 ]

2 / 3

27:04
Gol
HDJ
3 : 2
#8 ŠTURM Nik, podaja #14 FARTEK Toni
29:29
Gol
HDJ
4 : 2
#9 KLINAR Jaka, podaja #17 BIZJAK Martin, #12 PLANINŠEK Luka
29:29
Vstop vratarja
KAC
#3 SEREINIG Dominik
29:29
Izstop vratarja
KAC
#2 FOSTER Ben
30:33
Izključitev
KAC
2 min
#36 WEISSNAR Kristan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 30:33 - 32:33 ]
34:55
Gol
HDJ
5 : 2
#24 GREGORIČ Aljaž, podaja #8 ŠTURM Nik

3 / 3

41:38
Gol (GWG)
HDJ
6 : 2
#8 ŠTURM Nik, podaja #19 MLAKAR Tevž, #14 FARTEK Toni
42:10
Gol
HDJ
7 : 2
#9 KLINAR Jaka, podaja #17 BIZJAK Martin, #12 PLANINŠEK Luka
43:22
Vstop vratarja
KAC
#2 FOSTER Ben
43:22
Izstop vratarja
KAC
#3 SEREINIG Dominik
45:25
Gol
KAC
7 : 3
#18 WASCHNIG David, podaja #36 WEISSNAR Kristan, #50 KŰGLER Johannes
45:42
Izključitev
HDJ
2 min
#7 SMUKAVEC Bert, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 45:42 - 47:17 ]
47:12
Izključitev
HDJ
2 min
#14 FARTEK Toni, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 47:12 - 48:29 ]
47:17
Gol
KAC
7 : 4
#57 SINTSCHNIG Jakob, podaja #39 VAN Ee Luc, #18 WASCHNIG David (+2)
47:55
Gol
HDJ
8 : 4
#24 GREGORIČ Aljaž, podaja #8 ŠTURM Nik, #5 KOBAL Nik (-1)
48:29
Gol
KAC
8 : 5
#55 PETRITSCH Maximilian, podaja #19 DOBROVOLNY Johannes (+1)
49:32
Izključitev
HDJ
2 min
#15 TOPALOVIČ Benjamin, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 49:32 - 51:32 ]
49:32
Izključitev
KAC
10 min
#57 SINTSCHNIG Jakob, MISC (Disciplinska kazen) [ 49:32 - 59:32 ]
49:52
Izključitev
HDJ
2 min
#14 FARTEK Toni, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 49:52 - 51:52 ]
49:52
Izključitev
KAC
2 min
#6 BŐHS Gerrit, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 49:52 - 51:52 ]
49:52
Izstop vratarja
KAC
#2 FOSTER Ben
52:16
Izključitev
KAC
2 min
Kazen moštvu, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre), kazen prestaja #21 LEITNER Lennart Elias [ 52:16 - 54:16 ]
52:16
Izključitev
KAC
2 min
#16 KERNMAYER Marcus, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 52:16 - 52:43 ]
52:43
Gol
HDJ
9 : 5
#17 BIZJAK Martin, podaja #12 PLANINŠEK Luka, #5 KOBAL Nik (+1)
54:00
Izstop vratarja
HDJ
#1 ZUPAN URH Ožbej

HD Hidria Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#25
BALDERMAN Aljaž
GK
-
-
#1
ZUPAN URH Ožbej
GK
-
-

#17
BIZJAK Martin
F
1
3
#14
FARTEK Toni
LW
1
2
#24
GREGORIČ Aljaž (A)
RW
2
1
#3
HAFNER David
F
-
-
#2
KLINAR Aleks
RD
-
-
#9
KLINAR Jaka
P
2
-
#5
KOBAL Nik
LD
-
2
#22
KOVAČEVIČ Din
P
-
-
#11
MAUČEC ŠUVAK Lan
P
-
-
#19
MLAKAR Tevž (C)
D
-
1
#12
PLANINŠEK Luka (A)
C
1
3
#13
RAVNIK Svit
RW
-
-
#4
ŠABANOVIĆ Kenan
RD
-
-
#7
SMUKAVEC Bert
RD
-
-
#8
ŠTURM Nik
C
2
2
#15
TOPALOVIČ Benjamin
C
-
-
#18
ULČAR Jan
LW
-
-

EC KAC

#
Ime
Poz
G
A
#2
FOSTER Ben
GK
-
-
#3
SEREINIG Dominik
GK
-
-

#6
BŐHS Gerrit (A)
P
-
-
#19
DOBROVOLNY Johannes
P
-
1
#12
GENTILINI Timon
P
-
-
#16
KERNMAYER Marcus
P
-
-
#50
KŰGLER Johannes
P
-
1
#21
LEITNER Lennart Elias
P
-
-
#54
LŐCKER Jonathan
P
-
-
#55
PETRITSCH Maximilian
P
1
-
#29
SCHALL Tristan
P
-
2
#57
SINTSCHNIG Jakob (C)
P
1
-
#33
SINTSCHNIG Paul
P
-
-
#39
VAN Ee Luc
P
-
1
#28
WADEL Manuel
P
1
-
#18
WASCHNIG David (A)
P
2
1
#36
WEISSNAR Kristan
P
-
1

1 / 3

06:24
KAC
0 : 1
#18 WASCHNIG David, podaja #29 SCHALL Tristan
10:55
HDJ
1 : 1
#14 FARTEK Toni, podaja #24 GREGORIČ Aljaž
11:49
KAC
1 : 2
#28 WADEL Manuel, podaja #29 SCHALL Tristan
14:57
HDJ
2 : 2
#12 PLANINŠEK Luka, podaja #17 BIZJAK Martin

2 / 3

27:04
HDJ
3 : 2
#8 ŠTURM Nik, podaja #14 FARTEK Toni
29:29
HDJ
4 : 2
#9 KLINAR Jaka, podaja #17 BIZJAK Martin, #12 PLANINŠEK Luka
34:55
HDJ
5 : 2
#24 GREGORIČ Aljaž, podaja #8 ŠTURM Nik

3 / 3

41:38
HDJ
6 : 2
#8 ŠTURM Nik, podaja #19 MLAKAR Tevž, #14 FARTEK Toni
42:10
HDJ
7 : 2
#9 KLINAR Jaka, podaja #17 BIZJAK Martin, #12 PLANINŠEK Luka
45:25
KAC
7 : 3
#18 WASCHNIG David, podaja #36 WEISSNAR Kristan, #50 KŰGLER Johannes
47:17
KAC
7 : 4
#57 SINTSCHNIG Jakob, podaja #39 VAN Ee Luc, #18 WASCHNIG David (+2)
47:55
HDJ
8 : 4
#24 GREGORIČ Aljaž, podaja #8 ŠTURM Nik, #5 KOBAL Nik (-1)
48:29
KAC
8 : 5
#55 PETRITSCH Maximilian, podaja #19 DOBROVOLNY Johannes (+1)
52:43
HDJ
9 : 5
#17 BIZJAK Martin, podaja #12 PLANINŠEK Luka, #5 KOBAL Nik (+1)

1 / 3

01:41
HDJ
2 min
#12 PLANINŠEK Luka, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 01:41 - 03:41 ]
16:58
KAC
2 min
#57 SINTSCHNIG Jakob, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 16:58 - 18:58 ]

2 / 3

30:33
KAC
2 min
#36 WEISSNAR Kristan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 30:33 - 32:33 ]

3 / 3

45:42
HDJ
2 min
#7 SMUKAVEC Bert, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 45:42 - 47:17 ]
47:12
HDJ
2 min
#14 FARTEK Toni, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 47:12 - 48:29 ]
49:32
HDJ
2 min
#15 TOPALOVIČ Benjamin, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 49:32 - 51:32 ]
49:32
KAC
10 min
#57 SINTSCHNIG Jakob, MISC (Disciplinska kazen) [ 49:32 - 59:32 ]
49:52
HDJ
2 min
#14 FARTEK Toni, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 49:52 - 51:52 ]
49:52
KAC
2 min
#6 BŐHS Gerrit, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 49:52 - 51:52 ]
52:16
KAC
2 min
Kazen moštvu, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre), kazen prestaja #21 LEITNER Lennart Elias [ 52:16 - 54:16 ]
52:16
KAC
2 min
#16 KERNMAYER Marcus, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 52:16 - 52:43 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled