Tekmovanje: IHL - Mlajši dečki - U13- 19/20
Lokacija: Dvorana Celje
Št. tekme: 45
Datum: 09.11.2019
Čas: 12:00
Gledalcev: 30

Sodnik: JERAM Robert
Kontrolor: TIČAR KLEMEN
Zdravstvena oskrba: PLANINŠEK Edvin
Zapisnikar: MARINŠEK Marjan
Časomerilec: KASTELIC Boštjan

HK True Celje (HKC)

3 : 11
( 0:4, 1:6, 2:1 )

HK SŽ Olimpija (HKO)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HKC
#2 KERKOŠ ŠARLAH Anže
00:00
Vstop vratarja
HKO
#1 EBNER Bor
01:58
Gol
HKO
0 : 1
#15 PURKAT Jon, podaja #19 LAVRIH Samo
04:50
Gol
HKO
0 : 2
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, podaja #22 KURBOS Valentin Val, #18 HUČ Julijan
06:42
Gol
HKO
0 : 3
#2 ŽUN Tomaž, podaja #3 LESAR Lev, #19 LAVRIH Samo
10:20
Gol (GWG)
HKO
0 : 4
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
14:06
Izključitev
HKO
2 min
#14 TROBIŠ Marko, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 14:06 - 16:06 ]

2 / 3

25:41
Gol
HKO
0 : 5
#3 LESAR Lev, podaja #2 ŽUN Tomaž, #21 BOGOMOLEC Tai
27:31
Vstop vratarja
HKC
#70 ALAGIČ Nik
27:31
Izstop vratarja
HKC
#2 KERKOŠ ŠARLAH Anže
27:45
Gol
HKO
0 : 6
#18 HUČ Julijan, podaja #22 KURBOS Valentin Val
28:03
Gol
HKO
0 : 7
#2 ŽUN Tomaž, podaja #18 HUČ Julijan
30:19
Gol
HKO
0 : 8
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, podaja #15 PURKAT Jon
34:31
Gol
HKC
1 : 8
#77 RAKITA David, podaja #71 JAGATIĆ Mihael
35:04
Gol
HKO
1 : 9
#15 PURKAT Jon
35:48
Gol
HKO
1 : 10
#15 PURKAT Jon, podaja #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian

3 / 3

47:15
Gol
HKO
1 : 11
#7 CERJAK Jernej, podaja #11 ŠEBENIK SEDEJ Alex
50:15
Gol
HKC
2 : 11
#71 JAGATIĆ Mihael, podaja #77 RAKITA David
51:07
Gol
HKC
3 : 11
#71 JAGATIĆ Mihael, podaja #50 JAMŠEK Maj
54:00
Izstop vratarja
HKC
#70 ALAGIČ Nik
54:00
Izstop vratarja
HKO
#1 EBNER Bor

HK True Celje

#
Ime
Poz
G
A
#70
ALAGIČ Nik
GK
-
-
#2
KERKOŠ ŠARLAH Anže
GK
-
-

#7
BEZJAK Blaž
F
-
-
#5
ČAKŠ Gašper
P
-
-
#71
JAGATIĆ Mihael
F
2
1
#50
JAMŠEK Maj
P
-
1
#89
KOŠTOMAJ VALENČAK Tim (A)
F
-
-
#59
MANDUŠIĆ Marko
F
-
-
#54
MIRNIK Brin
D
-
-
#66
MOLIAKOV Nadarij
P
-
-
#77
RAKITA David (C)
F
1
1
#4
ROŠKAR Urh
F
-
-
#16
RUDOLF Jan
P
-
-
#41
ŠUSTER Tomi
P
-
-
#74
TURNŠEK Rok (A)
D
-
-

HK SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#1
EBNER Bor
GK
-
-
#25
HEBAR Gal
GK
-
-

#21
BOGOMOLEC Tai
P
-
1
#7
CERJAK Jernej
D
1
-
#18
HUČ Julijan
D
1
2
#22
KURBOS Valentin Val
F
-
2
#19
LAVRIH Samo
D
-
2
#3
LESAR Lev
D
1
1
#20
OKORN Gašper
F
-
-
#17
PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian (C)
F
3
1
#15
PURKAT Jon
F
3
1
#11
ŠEBENIK SEDEJ Alex
D
-
1
#14
TROBIŠ Marko
P
-
-
#2
ŽUN Tomaž
F
2
1

1 / 3

01:58
HKO
0 : 1
#15 PURKAT Jon, podaja #19 LAVRIH Samo
04:50
HKO
0 : 2
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, podaja #22 KURBOS Valentin Val, #18 HUČ Julijan
06:42
HKO
0 : 3
#2 ŽUN Tomaž, podaja #3 LESAR Lev, #19 LAVRIH Samo
10:20
HKO
0 : 4
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian

2 / 3

25:41
HKO
0 : 5
#3 LESAR Lev, podaja #2 ŽUN Tomaž, #21 BOGOMOLEC Tai
27:45
HKO
0 : 6
#18 HUČ Julijan, podaja #22 KURBOS Valentin Val
28:03
HKO
0 : 7
#2 ŽUN Tomaž, podaja #18 HUČ Julijan
30:19
HKO
0 : 8
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, podaja #15 PURKAT Jon
34:31
HKC
1 : 8
#77 RAKITA David, podaja #71 JAGATIĆ Mihael
35:04
HKO
1 : 9
#15 PURKAT Jon
35:48
HKO
1 : 10
#15 PURKAT Jon, podaja #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian

3 / 3

47:15
HKO
1 : 11
#7 CERJAK Jernej, podaja #11 ŠEBENIK SEDEJ Alex
50:15
HKC
2 : 11
#71 JAGATIĆ Mihael, podaja #77 RAKITA David
51:07
HKC
3 : 11
#71 JAGATIĆ Mihael, podaja #50 JAMŠEK Maj

1 / 3

14:06
HKO
2 min
#14 TROBIŠ Marko, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 14:06 - 16:06 ]

2 / 3

3 / 3





  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled