Tekmovanje: IHL - Mlajši dečki - U13- 19/20
Lokacija: Dvorana Podmežakla
Št. tekme: 42
Datum: 13.11.2019
Čas: 16:30
Gledalcev: 37

Linjski sodnik: BOHINC Robert
Linjski sodnik: MURNIK Petja
Kontrolor: ROZMAN Zoran
Zdravstvena oskrba: POTOČAR Boštjan
Zapisnikar: KLAVŽAR Bojan
Časomerilec: PANJTAR Klavdij

HD Hidria Jesenice (HDJ)

15 : 2
( 5:1, 8:1, 2:0 )

HDD Bled (BLE)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HDJ
#1 ZUPAN URH Ožbej
00:00
Vstop vratarja
BLE
#35 KUDER Lan
02:23
Gol
HDJ
1 : 0
#5 KOBAL Nik
02:30
Gol
HDJ
2 : 0
#14 FARTEK Toni, podaja #17 BIZJAK Martin
08:34
Gol (GWG)
HDJ
3 : 0
#12 PLANINŠEK Luka, podaja #19 MLAKAR Tevž, #21 KORBAR Jakob
10:17
Gol
HDJ
4 : 0
#24 GREGORIČ Aljaž, podaja #14 FARTEK Toni
10:49
Gol
BLE
4 : 1
#63 HROBAT PLEMELJ Aljaž, podaja #12 SENIČAR Martin
11:21
Gol
HDJ
5 : 1
#8 ŠTURM Nik, podaja #19 MLAKAR Tevž, #12 PLANINŠEK Luka

2 / 3

18:48
Gol
HDJ
6 : 1
#23 ŽIGON Jan, podaja #13 REBOLJ Erazem
19:01
Gol
HDJ
7 : 1
#14 FARTEK Toni
19:06
Gol
HDJ
8 : 1
#14 FARTEK Toni, podaja #5 KOBAL Nik
19:49
Gol
HDJ
9 : 1
#17 BIZJAK Martin, podaja #14 FARTEK Toni
22:06
Gol
BLE
9 : 2
#66 KRIVIC Jaka, podaja #87 FISTER Matevž
25:27
Gol
HDJ
10 : 2
#8 ŠTURM Nik, podaja #3 HAFNER David
28:15
Vstop vratarja
HDJ
#25 BALDERMAN Aljaž
28:15
Izstop vratarja
HDJ
#1 ZUPAN URH Ožbej
28:48
Gol
HDJ
11 : 2
#12 PLANINŠEK Luka, podaja #8 ŠTURM Nik, #21 KORBAR Jakob
32:49
Gol
HDJ
12 : 2
#24 GREGORIČ Aljaž, podaja #12 PLANINŠEK Luka
33:01
Gol
HDJ
13 : 2
#19 MLAKAR Tevž, podaja #5 KOBAL Nik

3 / 3

46:31
Gol
HDJ
14 : 2
#19 MLAKAR Tevž
49:47
Izključitev
BLE
2 min
#23 HARTMAN Martin, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 49:47 - 51:41 ]
50:10
Izključitev
BLE
2 min
#67 GOLUB Anže, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 50:10 - 52:10 ]
51:41
Gol
HDJ
15 : 2
#15 FRELIH Niko, podaja #8 ŠTURM Nik, #14 FARTEK Toni (+2)
54:00
Izstop vratarja
HDJ
#25 BALDERMAN Aljaž
54:00
Izstop vratarja
BLE
#35 KUDER Lan

HD Hidria Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#25
BALDERMAN Aljaž
GK
-
-
#1
ZUPAN URH Ožbej
GK
-
-

#17
BIZJAK Martin
F
1
1
#14
FARTEK Toni
LW
3
3
#15
FRELIH Niko
P
1
-
#24
GREGORIČ Aljaž
RW
2
-
#3
HAFNER David
F
-
1
#2
KLINAR Aleks
RD
-
-
#5
KOBAL Nik
LD
1
2
#21
KORBAR Jakob
F
-
2
#19
MLAKAR Tevž
D
2
2
#12
PLANINŠEK Luka
C
2
2
#13
REBOLJ Erazem
D
-
1
#8
ŠTURM Nik
C
2
2
#23
ŽIGON Jan
LW
1
-

HDD Bled

#
Ime
Poz
G
A
#35
KUDER Lan
GK
-
-

#87
FISTER Matevž
P
-
1
#67
GOLUB Anže
LD
-
-
#7
GOLUB Martin
C
-
-
#11
GOLUB Tomaž
RW
-
-
#23
HARTMAN Martin
LD
-
-
#63
HROBAT PLEMELJ Aljaž
LW
1
-
#10
HROBAT PLEMELJ Bor
C
-
-
#66
KRIVIC Jaka
C
1
-
#15
RESMAN Luka
P
-
-
#12
SENIČAR Martin
F
-
1
#64
SENIČAR Tomaž
P
-
-
#3
ŠIFRER Matija
P
-
-

1 / 3

02:23
HDJ
1 : 0
#5 KOBAL Nik
02:30
HDJ
2 : 0
#14 FARTEK Toni, podaja #17 BIZJAK Martin
08:34
HDJ
3 : 0
#12 PLANINŠEK Luka, podaja #19 MLAKAR Tevž, #21 KORBAR Jakob
10:17
HDJ
4 : 0
#24 GREGORIČ Aljaž, podaja #14 FARTEK Toni
10:49
BLE
4 : 1
#63 HROBAT PLEMELJ Aljaž, podaja #12 SENIČAR Martin
11:21
HDJ
5 : 1
#8 ŠTURM Nik, podaja #19 MLAKAR Tevž, #12 PLANINŠEK Luka

2 / 3

18:48
HDJ
6 : 1
#23 ŽIGON Jan, podaja #13 REBOLJ Erazem
19:01
HDJ
7 : 1
#14 FARTEK Toni
19:06
HDJ
8 : 1
#14 FARTEK Toni, podaja #5 KOBAL Nik
19:49
HDJ
9 : 1
#17 BIZJAK Martin, podaja #14 FARTEK Toni
22:06
BLE
9 : 2
#66 KRIVIC Jaka, podaja #87 FISTER Matevž
25:27
HDJ
10 : 2
#8 ŠTURM Nik, podaja #3 HAFNER David
28:48
HDJ
11 : 2
#12 PLANINŠEK Luka, podaja #8 ŠTURM Nik, #21 KORBAR Jakob
32:49
HDJ
12 : 2
#24 GREGORIČ Aljaž, podaja #12 PLANINŠEK Luka
33:01
HDJ
13 : 2
#19 MLAKAR Tevž, podaja #5 KOBAL Nik

3 / 3

46:31
HDJ
14 : 2
#19 MLAKAR Tevž
51:41
HDJ
15 : 2
#15 FRELIH Niko, podaja #8 ŠTURM Nik, #14 FARTEK Toni (+2)

1 / 3

2 / 3

3 / 3

49:47
BLE
2 min
#23 HARTMAN Martin, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 49:47 - 51:41 ]
50:10
BLE
2 min
#67 GOLUB Anže, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 50:10 - 52:10 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled