Tekmovanje: IHL - Mlajši dečki - U13- 19/20
Lokacija: Dvorana Tivoli
Št. tekme: 31
Datum: 26.10.2019
Čas: 13:00
Gledalcev: /

Sodnik: HRIBAR Matjaž
Sodnik: POGAČAR Peter
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: PERUZZI Milojka
Zapisnikar: ROJKO Rok
Časomerilec: ROJKO Jerneja

HK SŽ Olimpija (HKO)

7 : 6
( 2:2, 0:3, 5:1 )

HK Triglav (TRI)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HKO
#1 EBNER Bor
00:00
Vstop vratarja
TRI
#25 KLEMENC Jure
03:28
Gol
TRI
0 : 1
#47 ČREŠNIK Matic Tian, podaja #15 ZUPAN ŠKRLJ Gaber
04:55
Gol
HKO
1 : 1
#18 HUČ Julijan
05:11
Gol
TRI
1 : 2
#47 ČREŠNIK Matic Tian, podaja #14 HABJANIČ Svit
06:29
Izključitev
TRI
2 min
#13 KURALT Jošt, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 06:29 - 08:29 ]
08:49
Izključitev
HKO
2 min
#2 ŽUN Tomaž, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado), kazen prestaja #15 PURKAT Jon [ 08:49 - 10:49 ]
08:49
Izključitev
HKO
10 min
#2 ŽUN Tomaž, MISC (Disciplinska kazen) [ 10:49 - 20:49 ]
17:07
Gol
HKO
2 : 2
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, podaja #16 ROGL Oskar

2 / 3

33:04
Gol
TRI
2 : 3
#88 GRADIŠAR Anže, podaja #24 EINHAUER Tevž
33:49
Gol
TRI
2 : 4
#15 ZUPAN ŠKRLJ Gaber, podaja #47 ČREŠNIK Matic Tian
35:26
Gol
TRI
2 : 5
#47 ČREŠNIK Matic Tian, podaja #15 ZUPAN ŠKRLJ Gaber, #6 JOŠT Matevž

3 / 3

36:22
Gol
TRI
2 : 6
#15 ZUPAN ŠKRLJ Gaber, podaja #6 JOŠT Matevž, #47 ČREŠNIK Matic Tian
38:46
Gol
HKO
3 : 6
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, podaja #16 ROGL Oskar
39:07
Gol
HKO
4 : 6
#16 ROGL Oskar, podaja #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
39:39
Gol
HKO
5 : 6
#16 ROGL Oskar, podaja #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
45:12
Gol
HKO
6 : 6
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, podaja #16 ROGL Oskar
48:49
Izključitev
TRI
2 min
#47 ČREŠNIK Matic Tian, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 48:49 - 49:44 ]
49:44
Gol (GWG)
HKO
7 : 6
#9 SMOLNIKAR Tom, podaja #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, #16 ROGL Oskar (+1)
53:00
Izstop vratarja
TRI
#25 KLEMENC Jure
54:00
Izstop vratarja
HKO
#1 EBNER Bor

HK SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#1
EBNER Bor
GK
-
-
#25
KAVČIČ Jon
GK
-
-

#8
BAN KOSELJ Nik
P
-
-
#21
BOGOMOLEC Tai
P
-
-
#7
CERJAK Jernej
D
-
-
#18
HUČ Julijan
D
1
-
#22
KURBOS Valentin Val
F
-
-
#19
LAVRIH Samo
D
-
-
#3
LESAR Lev
D
-
-
#20
OKORN Gašper
F
-
-
#17
PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian (C)
F
3
3
#15
PURKAT Jon
F
-
-
#16
ROGL Oskar
F
2
4
#12
ROŽIČ Martin
P
-
-
#11
ŠEBENIK SEDEJ Alex
D
-
-
#9
SMOLNIKAR Tom
F
1
-
#10
ŽELEZEN Jure
F
-
-
#2
ŽUN Tomaž
F
-
-

HK Triglav

#
Ime
Poz
G
A
#1
CUZNAR Erik
GK
-
-
#25
KLEMENC Jure
GK
-
-

#47
ČREŠNIK Matic Tian (A)
D
3
2
#24
EINHAUER Tevž
P
-
1
#88
GRADIŠAR Anže
P
1
-
#14
HABJANIČ Svit
F
-
1
#6
JOŠT Matevž
F
-
2
#13
KURALT Jošt
P
-
-
#10
LOŽAR Mark
D
-
-
#12
MARKUN Krištof
F
-
-
#3
NAGLIČ OREHAR Rok
D
-
-
#11
PERČIČ Miha
P
-
-
#51
RAKOVIČ Jaka (C)
D
-
-
#5
SODNIK Martin
P
-
-
#9
STREHOVEC Jaka
P
-
-
#7
ŠTULAR Tevž
P
-
-
#15
ZUPAN ŠKRLJ Gaber (A)
D
2
2

1 / 3

03:28
TRI
0 : 1
#47 ČREŠNIK Matic Tian, podaja #15 ZUPAN ŠKRLJ Gaber
04:55
HKO
1 : 1
#18 HUČ Julijan
05:11
TRI
1 : 2
#47 ČREŠNIK Matic Tian, podaja #14 HABJANIČ Svit
17:07
HKO
2 : 2
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, podaja #16 ROGL Oskar

2 / 3

33:04
TRI
2 : 3
#88 GRADIŠAR Anže, podaja #24 EINHAUER Tevž
33:49
TRI
2 : 4
#15 ZUPAN ŠKRLJ Gaber, podaja #47 ČREŠNIK Matic Tian
35:26
TRI
2 : 5
#47 ČREŠNIK Matic Tian, podaja #15 ZUPAN ŠKRLJ Gaber, #6 JOŠT Matevž

3 / 3

36:22
TRI
2 : 6
#15 ZUPAN ŠKRLJ Gaber, podaja #6 JOŠT Matevž, #47 ČREŠNIK Matic Tian
38:46
HKO
3 : 6
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, podaja #16 ROGL Oskar
39:07
HKO
4 : 6
#16 ROGL Oskar, podaja #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
39:39
HKO
5 : 6
#16 ROGL Oskar, podaja #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
45:12
HKO
6 : 6
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, podaja #16 ROGL Oskar
49:44
HKO
7 : 6
#9 SMOLNIKAR Tom, podaja #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, #16 ROGL Oskar (+1)

1 / 3

06:29
TRI
2 min
#13 KURALT Jošt, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 06:29 - 08:29 ]
08:49
HKO
2 min
#2 ŽUN Tomaž, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado), kazen prestaja #15 PURKAT Jon [ 08:49 - 10:49 ]
08:49
HKO
10 min
#2 ŽUN Tomaž, MISC (Disciplinska kazen) [ 10:49 - 20:49 ]

2 / 3

3 / 3

48:49
TRI
2 min
#47 ČREŠNIK Matic Tian, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 48:49 - 49:44 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled