Tekmovanje: IHL - Mlajši dečki - U13- 19/20
Lokacija: Dvorana Bled
Št. tekme: 6
Datum: 21.09.2019
Čas: 14:00
Gledalcev: /

Sodnik: MRAK Katja
Sodnik: GRUŠKOVNJAK Sašo
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Kristina KERO
Zapisnikar: Marko LUKAN
Časomerilec: Ivan ŠMON

HDD Bled (BLE)

4 : 14
( 1:4, 3:6, 0:4 )

HK SŽ Olimpija (HKO)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
BLE
#44 KUDER Lan
00:00
Vstop vratarja
HKO
#25 HEBAR Gal
01:00
Gol
BLE
1 : 0
#63 HROBAT PLEMELJ Aljaž
03:57
Gol
HKO
1 : 1
#9 SMOLNIKAR Tom, podaja #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
07:44
Gol
HKO
1 : 2
#23 RAKUN Bor, podaja #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
08:05
Gol
HKO
1 : 3
#23 RAKUN Bor, podaja #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
15:45
Gol
HKO
1 : 4
#15 PURKAT Jon, podaja #3 LESAR Lev
17:40
Izključitev
HKO
2 min
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 17:40 - 19:40 ]

2 / 3

19:48
Gol (GWG)
HKO
1 : 5
#20 OKORN Gašper, podaja #2 ŽUN Tomaž
20:10
Gol
HKO
1 : 6
#7 CERJAK Jernej, podaja #22 KURBOS Valentin Val, #20 OKORN Gašper
20:47
Gol
HKO
1 : 7
#12 ROŽIČ Martin, podaja #16 ROGL Oskar, #10 ŽELEZEN Jure
20:54
Gol
BLE
2 : 7
#63 HROBAT PLEMELJ Aljaž
21:55
Gol
HKO
2 : 8
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
22:30
Izključitev
HKO
2 min
#2 ŽUN Tomaž, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 22:30 - 24:30 ]
28:26
Izključitev
HKO
2 min
#7 CERJAK Jernej, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 28:26 - 29:40 ]
28:26
Izključitev
HKO
2 min
#20 OKORN Gašper, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 29:40 - 31:40 ]
28:26
Vstop vratarja
HKO
#1 HOČEVAR Žiga Lin
28:26
Izstop vratarja
HKO
#25 HEBAR Gal
29:40
Gol
BLE
3 : 8
#67 GOLUB Anže (+2)
30:37
Gol
HKO
3 : 9
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, podaja #9 SMOLNIKAR Tom
33:04
Izključitev
BLE
2 min
#11 GOLUB Tomaž, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 33:04 - 35:04 ]
33:04
Izključitev
HKO
2 min
#7 CERJAK Jernej, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 33:04 - 35:04 ]
33:38
Gol
BLE
4 : 9
#10 HROBAT PLEMELJ Bor, podaja #63 HROBAT PLEMELJ Aljaž
33:46
Gol
HKO
4 : 10
#23 RAKUN Bor, podaja #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
34:36
Izključitev
BLE
0 min
#10 HROBAT PLEMELJ Bor, PEN-S (Kazenski strel) [ 34:36 - 34:36 ]

3 / 3

37:33
Gol
HKO
4 : 11
#23 RAKUN Bor, podaja #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, #9 SMOLNIKAR Tom
38:25
Izključitev
HKO
2 min
#7 CERJAK Jernej, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 38:25 - 40:25 ]
40:26
Izključitev
BLE
2 min
#10 HROBAT PLEMELJ Bor, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 40:26 - 42:26 ]
44:34
Izključitev
BLE
2 min
#11 GOLUB Tomaž, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 44:34 - 46:34 ]
48:40
Gol
HKO
4 : 12
#23 RAKUN Bor, podaja #9 SMOLNIKAR Tom
48:50
Gol
HKO
4 : 13
#2 ŽUN Tomaž, podaja #15 PURKAT Jon
49:58
Izključitev
HKO
2 min
#15 PURKAT Jon, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 49:58 - 51:58 ]
53:23
Gol
HKO
4 : 14
#22 KURBOS Valentin Val, podaja #9 SMOLNIKAR Tom
54:00
Izstop vratarja
BLE
#44 KUDER Lan
54:00
Izstop vratarja
HKO
#1 HOČEVAR Žiga Lin

HDD Bled

#
Ime
Poz
G
A
#44
KUDER Lan
GK
-
-

#87
FISTER Matevž
C
-
-
#67
GOLUB Anže
LD
1
-
#7
GOLUB Martin
C
-
-
#11
GOLUB Tomaž
RW
-
-
#23
HARTMAN Martin
LD
-
-
#63
HROBAT PLEMELJ Aljaž (C)
LW
2
1
#10
HROBAT PLEMELJ Bor
C
1
-
#16
JOVANOVIČ ŠORN Brin
P
-
-
#66
KRIVIC Jaka
C
-
-
#15
RESMAN Luka
P
-
-
#12
SENIČAR Martin
F
-
-
#64
SENIČAR Tomaž
P
-
-
#3
ŠIFRER Matija
P
-
-

HK SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#25
HEBAR Gal
GK
-
-
#1
HOČEVAR Žiga Lin
GK
-
-

#7
CERJAK Jernej
D
1
-
#18
HUČ Julijan
D
-
-
#22
KURBOS Valentin Val
F
1
1
#19
LAVRIH Samo
D
-
-
#3
LESAR Lev
D
-
1
#20
OKORN Gašper
F
1
1
#17
PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian (C)
F
2
5
#15
PURKAT Jon
F
1
1
#23
RAKUN Bor
F
5
-
#16
ROGL Oskar
F
-
1
#12
ROŽIČ Martin
P
1
-
#11
ŠEBENIK SEDEJ Alex
D
-
-
#9
SMOLNIKAR Tom
F
1
4
#14
TROBIŠ Marko
P
-
-
#10
ŽELEZEN Jure
F
-
1
#2
ŽUN Tomaž
F
1
1

1 / 3

01:00
BLE
1 : 0
#63 HROBAT PLEMELJ Aljaž
03:57
HKO
1 : 1
#9 SMOLNIKAR Tom, podaja #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
07:44
HKO
1 : 2
#23 RAKUN Bor, podaja #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
08:05
HKO
1 : 3
#23 RAKUN Bor, podaja #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
15:45
HKO
1 : 4
#15 PURKAT Jon, podaja #3 LESAR Lev

2 / 3

19:48
HKO
1 : 5
#20 OKORN Gašper, podaja #2 ŽUN Tomaž
20:10
HKO
1 : 6
#7 CERJAK Jernej, podaja #22 KURBOS Valentin Val, #20 OKORN Gašper
20:47
HKO
1 : 7
#12 ROŽIČ Martin, podaja #16 ROGL Oskar, #10 ŽELEZEN Jure
20:54
BLE
2 : 7
#63 HROBAT PLEMELJ Aljaž
21:55
HKO
2 : 8
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
29:40
BLE
3 : 8
#67 GOLUB Anže (+2)
30:37
HKO
3 : 9
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, podaja #9 SMOLNIKAR Tom
33:38
BLE
4 : 9
#10 HROBAT PLEMELJ Bor, podaja #63 HROBAT PLEMELJ Aljaž
33:46
HKO
4 : 10
#23 RAKUN Bor, podaja #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian

3 / 3

37:33
HKO
4 : 11
#23 RAKUN Bor, podaja #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, #9 SMOLNIKAR Tom
48:40
HKO
4 : 12
#23 RAKUN Bor, podaja #9 SMOLNIKAR Tom
48:50
HKO
4 : 13
#2 ŽUN Tomaž, podaja #15 PURKAT Jon
53:23
HKO
4 : 14
#22 KURBOS Valentin Val, podaja #9 SMOLNIKAR Tom

1 / 3

17:40
HKO
2 min
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 17:40 - 19:40 ]

2 / 3

22:30
HKO
2 min
#2 ŽUN Tomaž, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 22:30 - 24:30 ]
28:26
HKO
2 min
#7 CERJAK Jernej, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 28:26 - 29:40 ]
28:26
HKO
2 min
#20 OKORN Gašper, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 29:40 - 31:40 ]
33:04
BLE
2 min
#11 GOLUB Tomaž, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 33:04 - 35:04 ]
33:04
HKO
2 min
#7 CERJAK Jernej, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 33:04 - 35:04 ]
34:36
BLE
0 min
#10 HROBAT PLEMELJ Bor, PEN-S (Kazenski strel) [ 34:36 - 34:36 ]

3 / 3

38:25
HKO
2 min
#7 CERJAK Jernej, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 38:25 - 40:25 ]
40:26
BLE
2 min
#10 HROBAT PLEMELJ Bor, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 40:26 - 42:26 ]
44:34
BLE
2 min
#11 GOLUB Tomaž, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 44:34 - 46:34 ]
49:58
HKO
2 min
#15 PURKAT Jon, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 49:58 - 51:58 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled