Tekmovanje: IHL - Mladinci - U19 -19/20
Lokacija: Dvorana Tivoli
Št. tekme: 111
Datum: 23.02.2020
Čas: 16:30
Gledalcev: 60

Sodnik: BAJT Miha
Linjski sodnik: ZGONC Gašper Jaka
Linjski sodnik: ŽUBER Gašper
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: PERUZZI Milojka
Zapisnikar: ZUPANC Rok
Časomerilec: ČOP Jaka

Hk SŽ Olimpija (HKO)

4 : 3
( 2:1, 2:2, 0:0 )

HKMK Bled (HKB)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HKO
#1 KAVČIČ Nal
00:00
Vstop vratarja
HKB
#3 JUSTIN Mark
02:34
Izključitev
HKB
2 min
#26 STAN Jakob, HO-ST (IIHF #145, Držanje palice) [ 02:34 - 04:34 ]
04:31
Izključitev
HKB
2 min
#72 ALAGIĆ Amer, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 04:31 - 05:57 ]
05:57
Gol
HKO
1 : 0
#19 MARINKOVIĆ Karlo, podaja #12 HEBAR Tian, #18 BURAZIN Tino (+1)
07:49
Izključitev
HKO
2 min
#14 ŽEŽELJ Gregor, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 07:49 - 07:57 ]
07:57
Gol
HKB
1 : 1
#32 SLIVNIK Luc, podaja #34 PODREKAR Gaber, #28 KORZHYLETSKYI Danylo (+1)
11:52
Gol
HKO
2 : 1
#8 STIPANIČ Blaž, podaja #17 MEHLE Žiga
17:33
Izključitev
HKO
2 min
#14 ŽEŽELJ Gregor, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 17:33 - 19:33 ]

2 / 3

22:35
Gol
HKB
2 : 2
#5 STAN Luka
26:21
Gol
HKB
2 : 3
#33 POGAČNIK Tjaš
28:38
Gol
HKO
3 : 3
#18 BURAZIN Tino, podaja #12 HEBAR Tian
35:48
Izključitev
HKB
2 min
#32 SLIVNIK Luc, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 35:48 - 37:48 ]
37:32
Izključitev
HKB
2 min
#16 VILMAN Jan, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 37:32 - 38:54 ]
38:54
Gol (GWG)
HKO
4 : 3
#17 MEHLE Žiga, podaja #11 OGRINC Luka, #8 STIPANIČ Blaž (+1)

3 / 3

43:04
Izključitev
HKO
2 min
#17 MEHLE Žiga, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 43:04 - 45:04 ]
54:07
Izključitev
HKO
2 min
#18 BURAZIN Tino, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 54:07 - 56:07 ]
54:07
Izključitev
HKB
2 min
#33 POGAČNIK Tjaš, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 54:07 - 56:07 ]
59:20
Izstop vratarja
HKB
#3 JUSTIN Mark
60:00
Izstop vratarja
HKO
#1 KAVČIČ Nal

Hk SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#25
KAVČIČ Lan
GK
-
-
#1
KAVČIČ Nal
GK
-
-

#18
BURAZIN Tino
F
1
1
#6
ČERENJAK Luka
D
-
-
#20
GERKMAN Svit
D
-
-
#12
HEBAR Tian
D
-
2
#13
JAN Lan Matija
D
-
-
#7
KEPIC Alex
F
-
-
#5
KOKELJ Urban
D
-
-
#19
MARINKOVIĆ Karlo
F
1
-
#17
MEHLE Žiga (C)
F
1
1
#24
NOVAK Tim
P
-
-
#11
OGRINC Luka (A)
P
-
1
#23
PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay
F
-
-
#8
STIPANIČ Blaž
F
1
1
#15
TURŠIČ Aleksej
F
-
-
#14
ŽEŽELJ Gregor (A)
F
-
-

HKMK Bled

#
Ime
Poz
G
A
#3
JUSTIN Mark
GK
-
-
#1
TOMAŽIN Janik
GK
-
-

#15
ADROVIĆ Dejan
D
-
-
#72
ALAGIĆ Amer
P
-
-
#8
BOHINC Rožle
D
-
-
#9
KLANČAR Mark
D
-
-
#28
KORZHYLETSKYI Danylo
F
-
1
#29
MAHKOVEC Marcel
F
-
-
#34
PODREKAR Gaber (A)
D
-
1
#20
PODREKAR Urban
D
-
-
#33
POGAČNIK Tjaš
F
1
-
#32
SLIVNIK Luc
F
1
-
#26
STAN Jakob
F
-
-
#5
STAN Luka (C)
F
1
-
#27
TUŠEK Aljoša (A)
D
-
-
#17
VILMAN Bor
F
-
-
#16
VILMAN Jan
D
-
-
#11
ZUPAN Andraž
F
-
-

1 / 3

05:57
HKO
1 : 0
#19 MARINKOVIĆ Karlo, podaja #12 HEBAR Tian, #18 BURAZIN Tino (+1)
07:57
HKB
1 : 1
#32 SLIVNIK Luc, podaja #34 PODREKAR Gaber, #28 KORZHYLETSKYI Danylo (+1)
11:52
HKO
2 : 1
#8 STIPANIČ Blaž, podaja #17 MEHLE Žiga

2 / 3

22:35
HKB
2 : 2
#5 STAN Luka
26:21
HKB
2 : 3
#33 POGAČNIK Tjaš
28:38
HKO
3 : 3
#18 BURAZIN Tino, podaja #12 HEBAR Tian
38:54
HKO
4 : 3
#17 MEHLE Žiga, podaja #11 OGRINC Luka, #8 STIPANIČ Blaž (+1)

3 / 3

1 / 3

02:34
HKB
2 min
#26 STAN Jakob, HO-ST (IIHF #145, Držanje palice) [ 02:34 - 04:34 ]
04:31
HKB
2 min
#72 ALAGIĆ Amer, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 04:31 - 05:57 ]
07:49
HKO
2 min
#14 ŽEŽELJ Gregor, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 07:49 - 07:57 ]
17:33
HKO
2 min
#14 ŽEŽELJ Gregor, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 17:33 - 19:33 ]

2 / 3

35:48
HKB
2 min
#32 SLIVNIK Luc, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 35:48 - 37:48 ]
37:32
HKB
2 min
#16 VILMAN Jan, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 37:32 - 38:54 ]

3 / 3

43:04
HKO
2 min
#17 MEHLE Žiga, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 43:04 - 45:04 ]
54:07
HKO
2 min
#18 BURAZIN Tino, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 54:07 - 56:07 ]
54:07
HKB
2 min
#33 POGAČNIK Tjaš, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 54:07 - 56:07 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled