Tekmovanje: IHL - Mladinci - U19 -19/20
Lokacija: Pingvin
Št. tekme: 93
Datum: 26.01.2020
Čas: 09:45
Gledalcev: /

Sodnik: NEDELJKOVIĆ Ivan
Linjski sodnik: FAZEKAŠ Tibor
Linjski sodnik: ĐOKIĆ Aleksandar
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Nikolić Srđan
Zapisnikar: Tea Tatarac
Časomerilec: Lazić Lidija

SKHL Crvena Zvezda (CZV)

5 : 4 *
( 1:4, 2:0, 1:0, 0:0 )

Hk SŽ Olimpija (HKO)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
CZV
#25 RADOJIČIĆ Andrej
00:00
Vstop vratarja
HKO
#1 KAVČIČ Nal
01:17
Gol
HKO
0 : 1
#19 MARINKOVIĆ Karlo, podaja #7 KEPIC Alex, #5 KOKELJ Urban
04:50
Gol
HKO
0 : 2
#17 MEHLE Žiga, podaja #8 STIPANIČ Blaž
05:34
Izključitev
HKO
2 min
#12 GALEEV Ravil, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 05:34 - 07:13 ]
06:37
Izključitev
HKO
2 min
#17 MEHLE Žiga, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 06:37 - 08:37 ]
07:13
Gol
CZV
1 : 2
#-1 MILOSAVLJEVIĆ Bogdan, podaja #10 GVOZDENOVIĆ Aleksa, #8 POPOVIĆ Mateja (+2)
11:50
Izključitev
CZV
2 min
#8 POPOVIĆ Mateja, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 11:50 - 13:50 ]
17:40
Gol
HKO
1 : 3
#15 TURŠIČ Aleksej, podaja #7 KEPIC Alex, #17 MEHLE Žiga
17:48
Vstop vratarja
CZV
#1 BEATON Neil
17:48
Izstop vratarja
CZV
#25 RADOJIČIĆ Andrej
19:24
Izključitev
CZV
2 min
#9 DINIĆ Matija, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 19:24 - 19:46 ]
19:46
Gol
HKO
1 : 4
#17 MEHLE Žiga, podaja #8 STIPANIČ Blaž (+1)
20:00
Izključitev
CZV
2 min
#-1 MILOSAVLJEVIĆ Bogdan, CLIPP (IIHF #125, Spodnašanje) [ 20:00 - 22:00 ]

2 / 3

20:58
Izključitev
HKO
2 min
#6 ČERENJAK Luka, INTRF (IIHF #150, Oviranje), kazen prestaja #15 TURŠIČ Aleksej [ 20:58 - 22:16 ]
20:58
Izključitev
HKO
10 min
#6 ČERENJAK Luka, UN-SP (IIHF #168, Nešportno obnašanje) [ 22:16 - 32:16 ]
22:16
Gol
CZV
2 : 4
#17 MAŠIĆ Antonije, podaja #8 POPOVIĆ Mateja (+1)
22:28
Izključitev
HKO
2 min
#13 JAN Lan Matija, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 22:28 - 24:28 ]
27:39
Izključitev
HKO
2 min
#5 KOKELJ Urban, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 27:39 - 29:39 ]
32:57
Izključitev
CZV
2 min
#11 NIKOLIĆ Vuk, LA-HI (IIHF #153, Pozen nalet) [ 32:57 - 34:57 ]
33:14
Izključitev
HKO
2 min
#6 ČERENJAK Luka, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 33:14 - 35:14 ]
33:19
Izključitev
HKO
2 min
#11 OGRINC Luka, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 33:19 - 35:19 ]
35:12
Izključitev
HKO
2 min
#1 KAVČIČ Nal, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre), kazen prestaja #13 JAN Lan Matija [ 35:14 - 37:14 ]
36:09
Izključitev
CZV
2 min
#8 POPOVIĆ Mateja, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 36:09 - 38:09 ]
38:20
Gol
CZV
3 : 4
#15 DRAGOVIĆ Marko, podaja #17 MAŠIĆ Antonije, #8 POPOVIĆ Mateja

3 / 3

41:27
Izključitev
HKO
2 min
#5 KOKELJ Urban, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 41:27 - 43:27 ]
45:58
Izključitev
CZV
2 min
#14 RANKOVIĆ Mateja, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 45:58 - 47:58 ]
46:45
Izključitev
HKO
2 min
#8 STIPANIČ Blaž, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 46:45 - 48:45 ]
49:31
Izključitev
CZV
2 min
#18 JOVANOVIĆ Relja, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 49:31 - 51:31 ]
53:54
Izključitev
CZV
2 min
#24 KRAVLJANAC Vuk, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 53:54 - 55:54 ]
54:31
Gol
CZV
4 : 4
#8 POPOVIĆ Mateja, podaja #15 DRAGOVIĆ Marko (-1)
55:09
Izključitev
HKO
2 min
#6 ČERENJAK Luka, UN-SP (IIHF #168, Nešportno obnašanje) [ 55:09 - 57:09 ]
57:29
Izključitev
CZV
2 min
#16 STOJANOVIĆ Pavle, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 57:29 - 59:29 ]

Podaljšek

60:35
Izključitev
HKO
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #6 ČERENJAK Luka [ 60:35 - 62:35 ]
65:00
Gol (GWG)
CZV
5 : 4
#8 POPOVIĆ Mateja (PS)
65:00
Izstop vratarja
CZV
#1 BEATON Neil
65:00
Izstop vratarja
HKO
#1 KAVČIČ Nal

SKHL Crvena Zvezda

#
Ime
Poz
G
A
#1
BEATON Neil
GK
-
-
#25
RADOJIČIĆ Andrej
GK
-
-

#22
AJDUKOVIĆ Pavle
D
-
-
#9
DINIĆ Matija
F
-
-
#15
DRAGOVIĆ Marko
F
1
1
#19
GAKOVIĆ Nikko
F
-
-
#5
GOLUBOVIĆ Momčilo
RD
-
-
#10
GVOZDENOVIĆ Aleksa
F
-
1
#6
JEREMIĆ Antonije
D
-
-
#18
JOVANOVIĆ Relja
LW
-
-
#24
KRAVLJANAC Vuk
F
-
-
#17
MAŠIĆ Antonije
F
1
1
#13
MLADENOVIĆ Marko
LD
-
-
#11
NIKOLIĆ Vuk
F
-
-
#8
POPOVIĆ Mateja
F
2
3
#14
RANKOVIĆ Mateja
F
-
-
#27
ŠALJIĆ Vuk
F
-
-
#21
STANKOVIĆ Sava
D
-
-
#16
STOJANOVIĆ Pavle
D
-
-

Hk SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#25
KAVČIČ Lan
GK
-
-
#1
KAVČIČ Nal
GK
-
-

#6
ČERENJAK Luka
D
-
-
#12
GALEEV Ravil
D
-
-
#20
GERKMAN Svit
D
-
-
#13
JAN Lan Matija
D
-
-
#7
KEPIC Alex
F
-
2
#5
KOKELJ Urban
D
-
1
#19
MARINKOVIĆ Karlo
F
1
-
#17
MEHLE Žiga
F
2
1
#21
NOVAK Tim
P
-
-
#11
OGRINC Luka
P
-
-
#23
PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay
F
-
-
#8
STIPANIČ Blaž
F
-
2
#15
TURŠIČ Aleksej
F
1
-
#14
ŽEŽELJ Gregor
F
-
-

1 / 3

01:17
HKO
0 : 1
#19 MARINKOVIĆ Karlo, podaja #7 KEPIC Alex, #5 KOKELJ Urban
04:50
HKO
0 : 2
#17 MEHLE Žiga, podaja #8 STIPANIČ Blaž
07:13
CZV
1 : 2
#-1 MILOSAVLJEVIĆ Bogdan, podaja #10 GVOZDENOVIĆ Aleksa, #8 POPOVIĆ Mateja (+2)
17:40
HKO
1 : 3
#15 TURŠIČ Aleksej, podaja #7 KEPIC Alex, #17 MEHLE Žiga
19:46
HKO
1 : 4
#17 MEHLE Žiga, podaja #8 STIPANIČ Blaž (+1)

2 / 3

22:16
CZV
2 : 4
#17 MAŠIĆ Antonije, podaja #8 POPOVIĆ Mateja (+1)
38:20
CZV
3 : 4
#15 DRAGOVIĆ Marko, podaja #17 MAŠIĆ Antonije, #8 POPOVIĆ Mateja

3 / 3

54:31
CZV
4 : 4
#8 POPOVIĆ Mateja, podaja #15 DRAGOVIĆ Marko (-1)

Podaljšek

65:00
CZV
5 : 4
#8 POPOVIĆ Mateja (PS)

1 / 3

05:34
HKO
2 min
#12 GALEEV Ravil, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 05:34 - 07:13 ]
06:37
HKO
2 min
#17 MEHLE Žiga, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 06:37 - 08:37 ]
11:50
CZV
2 min
#8 POPOVIĆ Mateja, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 11:50 - 13:50 ]
19:24
CZV
2 min
#9 DINIĆ Matija, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 19:24 - 19:46 ]
20:00
CZV
2 min
#-1 MILOSAVLJEVIĆ Bogdan, CLIPP (IIHF #125, Spodnašanje) [ 20:00 - 22:00 ]

2 / 3

20:58
HKO
2 min
#6 ČERENJAK Luka, INTRF (IIHF #150, Oviranje), kazen prestaja #15 TURŠIČ Aleksej [ 20:58 - 22:16 ]
20:58
HKO
10 min
#6 ČERENJAK Luka, UN-SP (IIHF #168, Nešportno obnašanje) [ 22:16 - 32:16 ]
22:28
HKO
2 min
#13 JAN Lan Matija, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 22:28 - 24:28 ]
27:39
HKO
2 min
#5 KOKELJ Urban, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 27:39 - 29:39 ]
32:57
CZV
2 min
#11 NIKOLIĆ Vuk, LA-HI (IIHF #153, Pozen nalet) [ 32:57 - 34:57 ]
33:14
HKO
2 min
#6 ČERENJAK Luka, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 33:14 - 35:14 ]
33:19
HKO
2 min
#11 OGRINC Luka, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 33:19 - 35:19 ]
35:12
HKO
2 min
#1 KAVČIČ Nal, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre), kazen prestaja #13 JAN Lan Matija [ 35:14 - 37:14 ]
36:09
CZV
2 min
#8 POPOVIĆ Mateja, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 36:09 - 38:09 ]

3 / 3

41:27
HKO
2 min
#5 KOKELJ Urban, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 41:27 - 43:27 ]
45:58
CZV
2 min
#14 RANKOVIĆ Mateja, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 45:58 - 47:58 ]
46:45
HKO
2 min
#8 STIPANIČ Blaž, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 46:45 - 48:45 ]
49:31
CZV
2 min
#18 JOVANOVIĆ Relja, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 49:31 - 51:31 ]
53:54
CZV
2 min
#24 KRAVLJANAC Vuk, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 53:54 - 55:54 ]
55:09
HKO
2 min
#6 ČERENJAK Luka, UN-SP (IIHF #168, Nešportno obnašanje) [ 55:09 - 57:09 ]
57:29
CZV
2 min
#16 STOJANOVIĆ Pavle, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 57:29 - 59:29 ]

Podaljšek

60:35
HKO
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #6 ČERENJAK Luka [ 60:35 - 62:35 ]
Rezultat
Izvajalec
Vratar
1 : 0
#8 POPOVIĆ Mateja (CZV)
#1 KAVČIČ Nal (HKO)
1 : 1
#23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay (HKO)
#1 BEATON Neil (CZV)
1 : 1
#15 DRAGOVIĆ Marko (CZV)
#1 KAVČIČ Nal (HKO)
1 : 1
#17 MEHLE Žiga (HKO)
#1 BEATON Neil (CZV)
1 : 1
#10 GVOZDENOVIĆ Aleksa (CZV)
#1 KAVČIČ Nal (HKO)
1 : 1
#19 MARINKOVIĆ Karlo (HKO)
#1 BEATON Neil (CZV)
1 : 1
#-1 MILOSAVLJEVIĆ Bogdan (CZV)
#1 KAVČIČ Nal (HKO)
1 : 1
#8 STIPANIČ Blaž (HKO)
#1 BEATON Neil (CZV)
2 : 1
#9 DINIĆ Matija (CZV)
#1 KAVČIČ Nal (HKO)
2 : 2
#13 JAN Lan Matija (HKO)
#1 BEATON Neil (CZV)
2 : 2
#23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay (HKO)
#1 BEATON Neil (CZV)
3 : 2
#8 POPOVIĆ Mateja (CZV)
#1 KAVČIČ Nal (HKO)




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled