Tekmovanje: IHL - Mladinci - U19 -19/20
Lokacija: Dvorana Zlato polje
Št. tekme: 86
Datum: 19.01.2020
Čas: 14:18
Gledalcev: 48

Sodnik: JAPELJ Nejc
Linjski sodnik: MIKLIČ Gregor
Linjski sodnik: GROZNIK BOŠTJAN
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: KERO Kristina
Zapisnikar: BUKOVNIK Simona
Časomerilec: ARH Karlo

Hk Triglav (TRI)

0 : 5
( 0:0, 0:3, 0:2 )

HKMK Bled (HKB)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
TRI
#1 REMŠKAR JELER Gal
00:00
Vstop vratarja
HKB
#3 JUSTIN Mark
03:20
Izključitev
HKB
2 min
#4 JELOČNIK Emil, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 03:20 - 05:20 ]

2 / 3

24:28
Gol (GWG)
HKB
0 : 1
#5 STAN Luka, podaja #28 KORZHYLETSKYI Danylo
25:29
Gol
HKB
0 : 2
#32 SLIVNIK Luc, podaja #8 BOHINC Rožle, #26 STAN Jakob
26:53
Gol
HKB
0 : 3
#28 KORZHYLETSKYI Danylo, podaja #27 TUŠEK Aljoša
29:23
Izključitev
HKB
2 min
#32 SLIVNIK Luc, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 29:23 - 31:23 ]

3 / 3

42:57
Gol
HKB
0 : 4
#17 VILMAN Bor, podaja #72 ALAGIĆ Amer
45:32
Izključitev
HKB
2 min
#17 VILMAN Bor, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 45:32 - 47:32 ]
47:44
Gol
HKB
0 : 5
#28 KORZHYLETSKYI Danylo, podaja #4 JELOČNIK Emil
49:57
Izključitev
TRI
2 min
#7 MOREL Miha, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 49:57 - 51:57 ]
49:57
Vstop vratarja
HKB
#1 TOMAŽIN Janik
49:57
Izstop vratarja
HKB
#3 JUSTIN Mark
51:49
Izključitev
TRI
2 min
#21 JELAR Jure, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 51:49 - 53:49 ]
51:49
Izključitev
HKB
2 min
#32 SLIVNIK Luc, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 51:49 - 53:49 ]
60:00
Izstop vratarja
TRI
#1 REMŠKAR JELER Gal
60:00
Izstop vratarja
HKB
#1 TOMAŽIN Janik

Hk Triglav

#
Ime
Poz
G
A
#1
REMŠKAR JELER Gal
GK
-
-

#3
ARH Žiga
P
-
-
#14
ČERNE Matic
F
-
-
#18
GRADIŠEK Žan
F
-
-
#36
JANEŽIČ Ožbej
D
-
-
#10
JAZBEC Martin
F
-
-
#21
JELAR Jure
F
-
-
#13
KLEMENČIČ David
P
-
-
#17
KOŠIR Matic
P
-
-
#81
KREMENOVIČ Đorđe
D
-
-
#7
MOREL Miha
F
-
-
#24
MRAVLJE LOMBAR Nik
F
-
-
#9
PAVLOVIČ Jan
F
-
-
#19
VOGRINC Žiga
P
-
-
#16
ŽAGAR Gal
F
-
-
#71
ZUPAN ŠKRLJ Lovro
P
-
-

HKMK Bled

#
Ime
Poz
G
A
#3
JUSTIN Mark
GK
-
-
#1
TOMAŽIN Janik
GK
-
-

#15
ADROVIĆ Dejan
D
-
-
#72
ALAGIĆ Amer
P
-
1
#8
BOHINC Rožle
D
-
1
#4
JELOČNIK Emil
D
-
1
#28
KORZHYLETSKYI Danylo
F
2
1
#29
MAHKOVEC Marcel
F
-
-
#34
PODREKAR Gaber
D
-
-
#32
SLIVNIK Luc
F
1
-
#26
STAN Jakob
F
-
1
#5
STAN Luka
F
1
-
#27
TUŠEK Aljoša
D
-
1
#17
VILMAN Bor
F
1
-
#11
ZUPAN Andraž
F
-
-

1 / 3

2 / 3

24:28
HKB
0 : 1
#5 STAN Luka, podaja #28 KORZHYLETSKYI Danylo
25:29
HKB
0 : 2
#32 SLIVNIK Luc, podaja #8 BOHINC Rožle, #26 STAN Jakob
26:53
HKB
0 : 3
#28 KORZHYLETSKYI Danylo, podaja #27 TUŠEK Aljoša

3 / 3

42:57
HKB
0 : 4
#17 VILMAN Bor, podaja #72 ALAGIĆ Amer
47:44
HKB
0 : 5
#28 KORZHYLETSKYI Danylo, podaja #4 JELOČNIK Emil

1 / 3

03:20
HKB
2 min
#4 JELOČNIK Emil, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 03:20 - 05:20 ]

2 / 3

29:23
HKB
2 min
#32 SLIVNIK Luc, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 29:23 - 31:23 ]

3 / 3

45:32
HKB
2 min
#17 VILMAN Bor, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 45:32 - 47:32 ]
49:57
TRI
2 min
#7 MOREL Miha, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 49:57 - 51:57 ]
51:49
TRI
2 min
#21 JELAR Jure, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 51:49 - 53:49 ]
51:49
HKB
2 min
#32 SLIVNIK Luc, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 51:49 - 53:49 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled