Tekmovanje: IHL - Mladinci - U19 -19/20
Lokacija: Dvorana Pionir
Št. tekme: 77
Datum: 20.01.2020
Čas: 10:45
Gledalcev: /

Sodnik: NEDELJKOVIĆ Ivan
Linjski sodnik: NIKOLIĆ Nemanja
Linjski sodnik: MLADENOVIĆ Uroš
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Nikolić Srđan
Zapisnikar: Tea Tatarac
Časomerilec: Lidija Lazić

SKHL Crvena Zvezda (CZV)

6 : 5 *
( 1:3, 1:1, 3:1, 1:0 )

HDK Maribor (MAR)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
CZV
#25 RADOJIČIĆ Andrej
00:00
Vstop vratarja
MAR
#31 MATIĆ Dimitrije
02:17
Izključitev
CZV
2 min
#24 KRAVLJANAC Vuk, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 02:17 - 04:17 ]
06:55
Izključitev
CZV
2 min
#11 NIKOLIĆ Vuk, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 06:55 - 08:55 ]
10:05
Gol
CZV
1 : 0
#28 ANĐELKOVIĆ Vasilije, podaja #22 AJDUKOVIĆ Pavle, #9 DINIĆ Matija
11:55
Izključitev
MAR
2 min
#13 POLONIJO Filip, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 11:55 - 13:55 ]
13:12
Gol
MAR
1 : 1
#17 POLONIJO Mauro, podaja #11 FINGUŠT Ian (-1)
17:54
Gol
MAR
1 : 2
#13 POLONIJO Filip, podaja #12 ĐORĐEVIĆ Bojan
19:33
Gol
MAR
1 : 3
#8 LJUBIČ URLEP Žan, podaja #12 ĐORĐEVIĆ Bojan
19:33
Izključitev
MAR
2 min
#19 JANČIČ Matjaž, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 19:33 - 21:33 ]

2 / 3

23:50
Izključitev
MAR
2 min
#20 BOJOVIČ Marko, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 23:50 - 24:07 ]
24:07
Gol
CZV
2 : 3
#10 GVOZDENOVIĆ Aleksa, podaja #15 DRAGOVIĆ Marko, #19 VDOVIĆ Strahinja (+1)
30:12
Gol
MAR
2 : 4
#17 POLONIJO Mauro, podaja #16 TCHALIOV Nikola
33:20
Izključitev
MAR
2 min
#9 BIZJAK Jan, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 33:20 - 35:20 ]
37:05
Izključitev
CZV
2 min
#6 JEREMIĆ Antonije, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 37:05 - 39:05 ]
38:16
Izključitev
MAR
2 min
#27 ROBAR Urban, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 38:16 - 40:16 ]

3 / 3

42:51
Gol
CZV
3 : 4
#28 ANĐELKOVIĆ Vasilije, podaja #20 MITROVIĆ Igor
44:23
Izključitev
MAR
2 min
#9 BIZJAK Jan, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 44:23 - 45:39 ]
45:39
Gol
CZV
4 : 4
#10 GVOZDENOVIĆ Aleksa, podaja #8 POPOVIĆ Mateja, #15 DRAGOVIĆ Marko (+1)
49:43
Izključitev
CZV
2 min
#8 POPOVIĆ Mateja, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 49:43 - 51:43 ]
54:35
Izključitev
CZV
10 min
#20 MITROVIĆ Igor, MISC (Disciplinska kazen) [ 54:35 - 64:35 ]
54:35
Izključitev
CZV
10 min
#20 MITROVIĆ Igor, MISC (Disciplinska kazen) [ 54:35 - 64:35 ]
55:03
Gol
MAR
4 : 5
#34 GREIF Jakob, podaja #27 ROBAR Urban
57:22
Gol
CZV
5 : 5
#15 DRAGOVIĆ Marko, podaja #19 VDOVIĆ Strahinja
59:59
Izključitev
MAR
2 min
#13 POLONIJO Filip, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 59:59 - 61:59 ]

Podaljšek

62:40
Izključitev
MAR
2 min
#11 FINGUŠT Ian, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 62:40 - 63:52 ]
63:52
Gol (GWG)
CZV
6 : 5
#28 ANĐELKOVIĆ Vasilije, podaja #8 POPOVIĆ Mateja, #15 DRAGOVIĆ Marko (+1)
63:52
Izstop vratarja
CZV
#25 RADOJIČIĆ Andrej
63:52
Izstop vratarja
MAR
#31 MATIĆ Dimitrije

SKHL Crvena Zvezda

#
Ime
Poz
G
A
#1
BEATON Neil
GK
-
-
#25
RADOJIČIĆ Andrej
GK
-
-

#22
AJDUKOVIĆ Pavle
D
-
1
#28
ANĐELKOVIĆ Vasilije
LW
3
-
#9
DINIĆ Matija
F
-
1
#15
DRAGOVIĆ Marko (C)
F
1
3
#18
GAKOVIĆ Nikko
F
-
-
#5
GOLUBOVIĆ Momčilo
RD
-
-
#10
GVOZDENOVIĆ Aleksa
F
2
-
#6
JEREMIĆ Antonije
D
-
-
#24
KRAVLJANAC Vuk
F
-
-
#20
MITROVIĆ Igor
RW
-
1
#27
NIKOLIĆ Matija
D
-
-
#11
NIKOLIĆ Vuk
F
-
-
#8
POPOVIĆ Mateja
F
-
2
#14
RANKOVIĆ Mateja
F
-
-
#23
ŠARAC Petar
LW
-
-
#21
STANKOVIĆ Sava
D
-
-
#16
STOJANOVIĆ Pavle
D
-
-
#17
THARAKAN George
F
-
-
#19
VDOVIĆ Strahinja
D
-
2

HDK Maribor

#
Ime
Poz
G
A
#31
MATIĆ Dimitrije
GK
-
-
#29
POPOVIČ Tine
GK
-
-

#9
BIZJAK Jan
D
-
-
#21
BIZJAK Nejc
D
-
-
#20
BOJOVIČ Marko
P
-
-
#15
BURGER Alexa
D
-
-
#11
FINGUŠT Ian
F
-
1
#34
GREIF Jakob
D
1
-
#19
JANČIČ Matjaž
F
-
-
#8
LJUBIČ URLEP Žan
F
1
-
#13
POLONIJO Filip
F
1
-
#17
POLONIJO Mauro
F
2
-
#27
ROBAR Urban
F
-
1
#16
TCHALIOV Nikola
P
-
1
#12
ĐORĐEVIĆ Bojan
D
-
2

1 / 3

10:05
CZV
1 : 0
#28 ANĐELKOVIĆ Vasilije, podaja #22 AJDUKOVIĆ Pavle, #9 DINIĆ Matija
13:12
MAR
1 : 1
#17 POLONIJO Mauro, podaja #11 FINGUŠT Ian (-1)
17:54
MAR
1 : 2
#13 POLONIJO Filip, podaja #12 ĐORĐEVIĆ Bojan
19:33
MAR
1 : 3
#8 LJUBIČ URLEP Žan, podaja #12 ĐORĐEVIĆ Bojan

2 / 3

24:07
CZV
2 : 3
#10 GVOZDENOVIĆ Aleksa, podaja #15 DRAGOVIĆ Marko, #19 VDOVIĆ Strahinja (+1)
30:12
MAR
2 : 4
#17 POLONIJO Mauro, podaja #16 TCHALIOV Nikola

3 / 3

42:51
CZV
3 : 4
#28 ANĐELKOVIĆ Vasilije, podaja #20 MITROVIĆ Igor
45:39
CZV
4 : 4
#10 GVOZDENOVIĆ Aleksa, podaja #8 POPOVIĆ Mateja, #15 DRAGOVIĆ Marko (+1)
55:03
MAR
4 : 5
#34 GREIF Jakob, podaja #27 ROBAR Urban
57:22
CZV
5 : 5
#15 DRAGOVIĆ Marko, podaja #19 VDOVIĆ Strahinja

Podaljšek

63:52
CZV
6 : 5
#28 ANĐELKOVIĆ Vasilije, podaja #8 POPOVIĆ Mateja, #15 DRAGOVIĆ Marko (+1)

1 / 3

02:17
CZV
2 min
#24 KRAVLJANAC Vuk, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 02:17 - 04:17 ]
06:55
CZV
2 min
#11 NIKOLIĆ Vuk, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 06:55 - 08:55 ]
11:55
MAR
2 min
#13 POLONIJO Filip, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 11:55 - 13:55 ]
19:33
MAR
2 min
#19 JANČIČ Matjaž, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 19:33 - 21:33 ]

2 / 3

23:50
MAR
2 min
#20 BOJOVIČ Marko, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 23:50 - 24:07 ]
33:20
MAR
2 min
#9 BIZJAK Jan, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 33:20 - 35:20 ]
37:05
CZV
2 min
#6 JEREMIĆ Antonije, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 37:05 - 39:05 ]
38:16
MAR
2 min
#27 ROBAR Urban, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 38:16 - 40:16 ]

3 / 3

44:23
MAR
2 min
#9 BIZJAK Jan, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 44:23 - 45:39 ]
49:43
CZV
2 min
#8 POPOVIĆ Mateja, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 49:43 - 51:43 ]
54:35
CZV
10 min
#20 MITROVIĆ Igor, MISC (Disciplinska kazen) [ 54:35 - 64:35 ]
54:35
CZV
10 min
#20 MITROVIĆ Igor, MISC (Disciplinska kazen) [ 54:35 - 64:35 ]
59:59
MAR
2 min
#13 POLONIJO Filip, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 59:59 - 61:59 ]

Podaljšek

62:40
MAR
2 min
#11 FINGUŠT Ian, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 62:40 - 63:52 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled