Tekmovanje: IHL - Mladinci - U19 -19/20
Lokacija: Dvorana Tivoli
Št. tekme: 71
Datum: 29.12.2019
Čas: 16:30
Gledalcev: /

Sodnik: JAPELJ Nejc
Linjski sodnik: BOHINC Robert
Linjski sodnik: MIKLIČ Gregor
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: PERUZZI Milojka
Zapisnikar: ROJKO Rok
Časomerilec: ČANČ Matija Bernard

Hk SŽ Olimpija (HKO)

0 : 7
( 0:1, 0:3, 0:3 )

HK Slavija Junior (SLJ)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HKO
#1 KAVČIČ Nal
00:00
Vstop vratarja
SLJ
#1 BABNIK Mark
00:12
Gol (GWG)
SLJ
0 : 1
#11 SKERLEP Gašper, podaja #17 PRODAN Dominik Marjan
05:38
Izključitev
HKO
2 min
#17 MEHLE Žiga, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 05:38 - 07:38 ]
08:09
Izključitev
HKO
2 min
#13 JAN Lan Matija, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 08:09 - 10:09 ]
08:09
Izključitev
SLJ
2 min
#16 LAMPIČ Nik, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 08:09 - 10:09 ]
09:57
Izključitev
SLJ
2 min
#96 BERIČIČ Miha, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 09:57 - 11:57 ]
13:11
Izključitev
HKO
2 min
#7 KEPIC Alex, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 13:11 - 15:11 ]
13:58
Izključitev
HKO
2 min
#14 ŽEŽELJ Gregor, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 13:58 - 15:58 ]
13:58
Izključitev
SLJ
2 min
#35 ZAGORC Jošt, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 13:58 - 15:58 ]
14:59
Izključitev
HKO
2 min
#13 JAN Lan Matija, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 15:11 - 17:11 ]
14:59
Izključitev
SLJ
2 min
#16 LAMPIČ Nik, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 14:59 - 16:59 ]
16:12
Izključitev
SLJ
2 min
#20 MANDIĆ Roko, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 16:12 - 18:12 ]
19:54
Izključitev
SLJ
2 min
#86 IDŽAN Vito, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 19:54 - 21:54 ]

2 / 3

24:31
Gol
SLJ
0 : 2
#86 IDŽAN Vito, podaja #16 LAMPIČ Nik
25:41
Izključitev
SLJ
2 min
#35 ZAGORC Jošt, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 25:41 - 27:41 ]
30:35
Izključitev
HKO
2 min
#6 ČERENJAK Luka, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 30:35 - 31:50 ]
31:50
Gol
SLJ
0 : 3
#12 PRIMAR Jure, podaja #17 PRODAN Dominik Marjan, #16 LAMPIČ Nik (+1)
32:48
Izključitev
HKO
2 min
#7 KEPIC Alex, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 32:48 - 34:48 ]
32:48
Izključitev
SLJ
2 min
#25 ČAVLOVIĆ Niko, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 32:48 - 34:48 ]
33:22
Izključitev
HKO
2 min
#17 MEHLE Žiga, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 34:48 - 36:48 ]
33:22
Izključitev
HKO
2 min
#14 ŽEŽELJ Gregor, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 33:22 - 35:22 ]
38:07
Izključitev
HKO
2 min
#22 HEBAR Tian, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 38:07 - 38:17 ]
38:17
Gol
SLJ
0 : 4
#11 SKERLEP Gašper, podaja #17 PRODAN Dominik Marjan, #7 ČERNE Juš (+1)
39:58
Izključitev
HKO
2 min
#17 MEHLE Žiga, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 39:58 - 41:58 ]
39:58
Izključitev
SLJ
2 min
#12 PRIMAR Jure, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 39:58 - 41:58 ]
39:59
Izključitev
HKO
2 min
#14 ŽEŽELJ Gregor, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico), kazen prestaja #18 TURŠIČ Aleksej [ 39:59 - 41:59 ]
39:59
Izključitev
HKO
5 min
#14 ŽEŽELJ Gregor, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 41:59 - 46:59 ]
39:59
Izključitev
HKO
20 min
#14 ŽEŽELJ Gregor, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 46:59 - 60:00 ]
39:59
Izključitev
HKO
2 min
#8 STIPANIČ Blaž, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 39:59 - 41:59 ]
39:59
Izključitev
HKO
2 min
#8 STIPANIČ Blaž, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 41:59 - 43:59 ]
39:59
Izključitev
SLJ
2 min
#4 ĆOSIĆ Jan, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 39:59 - 41:59 ]
39:59
Izključitev
SLJ
2 min
#4 ĆOSIĆ Jan, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 41:59 - 43:59 ]
39:59
Izključitev
SLJ
5 min
#20 MANDIĆ Roko, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 39:59 - 44:59 ]
39:59
Izključitev
SLJ
20 min
#20 MANDIĆ Roko, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 44:59 - 60:00 ]

3 / 3

42:05
Izključitev
HKO
2 min
#17 MEHLE Žiga, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 42:05 - 44:05 ]
45:39
Izključitev
SLJ
2 min
#12 PRIMAR Jure, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 45:39 - 47:39 ]
47:58
Gol
SLJ
0 : 5
#12 PRIMAR Jure, podaja #17 PRODAN Dominik Marjan, #7 ČERNE Juš
48:48
Izključitev
SLJ
2 min
#87 TOMAŽIČ Tomi, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 48:48 - 50:48 ]
53:55
Izključitev
HKO
2 min
#17 MEHLE Žiga, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 53:55 - 54:14 ]
54:14
Gol
SLJ
0 : 6
#86 IDŽAN Vito, podaja #12 PRIMAR Jure, #7 ČERNE Juš (+1)
55:37
Gol
SLJ
0 : 7
#17 PRODAN Dominik Marjan
56:19
Izključitev
SLJ
2 min
#12 PRIMAR Jure, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 56:19 - 58:19 ]
59:59
Izključitev
HKO
2 min
#8 STIPANIČ Blaž, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 59:59 - 60:00 ]
60:00
Izstop vratarja
HKO
#1 KAVČIČ Nal
60:00
Izstop vratarja
SLJ
#1 BABNIK Mark

Hk SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#25
KAVČIČ Lan
GK
-
-
#1
KAVČIČ Nal
GK
-
-

#6
ČERENJAK Luka
D
-
-
#22
HEBAR Tian
D
-
-
#13
JAN Lan Matija (A)
D
-
-
#21
KEBER Žiga
P
-
-
#7
KEPIC Alex
F
-
-
#5
KOKELJ Urban
D
-
-
#23
KOSMAČ Tilen
P
-
-
#19
MARINKOVIĆ Karlo
F
-
-
#17
MEHLE Žiga (C)
F
-
-
#20
NOVAK Tim
P
-
-
#16
PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay
F
-
-
#8
STIPANIČ Blaž
F
-
-
#18
TURŠIČ Aleksej
F
-
-
#14
ŽEŽELJ Gregor (A)
F
-
-
#24
ZUPANIČ Mauro
D
-
-

HK Slavija Junior

#
Ime
Poz
G
A
#1
BABNIK Mark
GK
-
-

#19
BEBEK Ante
F
-
-
#96
BERIČIČ Miha
D
-
-
#15
BOLTE Žiga
D
-
-
#25
ČAVLOVIĆ Niko
D
-
-
#7
ČERNE Juš (A)
D
-
3
#4
ĆOSIĆ Jan
D
-
-
#86
IDŽAN Vito
F
2
-
#16
LAMPIČ Nik
F
-
2
#20
MANDIĆ Roko
D
-
-
#5
PEČNIK Jakob
F
-
-
#12
PRIMAR Jure (A)
D
2
1
#17
PRODAN Dominik Marjan (C)
F
1
4
#11
SKERLEP Gašper
F
2
-
#89
TOMAŽIČ Andraž
F
-
-
#87
TOMAŽIČ Tomi
F
-
-
#35
ZAGORC Jošt
D
-
-

1 / 3

00:12
SLJ
0 : 1
#11 SKERLEP Gašper, podaja #17 PRODAN Dominik Marjan

2 / 3

24:31
SLJ
0 : 2
#86 IDŽAN Vito, podaja #16 LAMPIČ Nik
31:50
SLJ
0 : 3
#12 PRIMAR Jure, podaja #17 PRODAN Dominik Marjan, #16 LAMPIČ Nik (+1)
38:17
SLJ
0 : 4
#11 SKERLEP Gašper, podaja #17 PRODAN Dominik Marjan, #7 ČERNE Juš (+1)

3 / 3

47:58
SLJ
0 : 5
#12 PRIMAR Jure, podaja #17 PRODAN Dominik Marjan, #7 ČERNE Juš
54:14
SLJ
0 : 6
#86 IDŽAN Vito, podaja #12 PRIMAR Jure, #7 ČERNE Juš (+1)
55:37
SLJ
0 : 7
#17 PRODAN Dominik Marjan

1 / 3

05:38
HKO
2 min
#17 MEHLE Žiga, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 05:38 - 07:38 ]
08:09
HKO
2 min
#13 JAN Lan Matija, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 08:09 - 10:09 ]
08:09
SLJ
2 min
#16 LAMPIČ Nik, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 08:09 - 10:09 ]
09:57
SLJ
2 min
#96 BERIČIČ Miha, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 09:57 - 11:57 ]
13:11
HKO
2 min
#7 KEPIC Alex, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 13:11 - 15:11 ]
13:58
HKO
2 min
#14 ŽEŽELJ Gregor, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 13:58 - 15:58 ]
13:58
SLJ
2 min
#35 ZAGORC Jošt, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 13:58 - 15:58 ]
14:59
HKO
2 min
#13 JAN Lan Matija, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 15:11 - 17:11 ]
14:59
SLJ
2 min
#16 LAMPIČ Nik, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 14:59 - 16:59 ]
16:12
SLJ
2 min
#20 MANDIĆ Roko, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 16:12 - 18:12 ]
19:54
SLJ
2 min
#86 IDŽAN Vito, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 19:54 - 21:54 ]

2 / 3

25:41
SLJ
2 min
#35 ZAGORC Jošt, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 25:41 - 27:41 ]
30:35
HKO
2 min
#6 ČERENJAK Luka, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 30:35 - 31:50 ]
32:48
HKO
2 min
#7 KEPIC Alex, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 32:48 - 34:48 ]
32:48
SLJ
2 min
#25 ČAVLOVIĆ Niko, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 32:48 - 34:48 ]
33:22
HKO
2 min
#17 MEHLE Žiga, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 34:48 - 36:48 ]
33:22
HKO
2 min
#14 ŽEŽELJ Gregor, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 33:22 - 35:22 ]
38:07
HKO
2 min
#22 HEBAR Tian, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 38:07 - 38:17 ]
39:58
HKO
2 min
#17 MEHLE Žiga, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 39:58 - 41:58 ]
39:58
SLJ
2 min
#12 PRIMAR Jure, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 39:58 - 41:58 ]
39:59
HKO
2 min
#14 ŽEŽELJ Gregor, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico), kazen prestaja #18 TURŠIČ Aleksej [ 39:59 - 41:59 ]
39:59
HKO
5 min
#14 ŽEŽELJ Gregor, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 41:59 - 46:59 ]
39:59
HKO
20 min
#14 ŽEŽELJ Gregor, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 46:59 - 60:00 ]
39:59
HKO
2 min
#8 STIPANIČ Blaž, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 39:59 - 41:59 ]
39:59
HKO
2 min
#8 STIPANIČ Blaž, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 41:59 - 43:59 ]
39:59
SLJ
2 min
#4 ĆOSIĆ Jan, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 39:59 - 41:59 ]
39:59
SLJ
2 min
#4 ĆOSIĆ Jan, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 41:59 - 43:59 ]
39:59
SLJ
5 min
#20 MANDIĆ Roko, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 39:59 - 44:59 ]
39:59
SLJ
20 min
#20 MANDIĆ Roko, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 44:59 - 60:00 ]

3 / 3

42:05
HKO
2 min
#17 MEHLE Žiga, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 42:05 - 44:05 ]
45:39
SLJ
2 min
#12 PRIMAR Jure, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 45:39 - 47:39 ]
48:48
SLJ
2 min
#87 TOMAŽIČ Tomi, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 48:48 - 50:48 ]
53:55
HKO
2 min
#17 MEHLE Žiga, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 53:55 - 54:14 ]
56:19
SLJ
2 min
#12 PRIMAR Jure, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 56:19 - 58:19 ]
59:59
HKO
2 min
#8 STIPANIČ Blaž, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 59:59 - 60:00 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled