Tekmovanje: IHL - Mladinci - U19 -19/20
Lokacija: Dvorana Bled
Št. tekme: 63
Datum: 19.12.2019
Čas: 17:45
Gledalcev: 45

Sodnik: BAJT Miha
Linjski sodnik: GROZNIK BOŠTJAN
Linjski sodnik: MARKIZETI Grega
Kontrolor: ROZMAN ZORAN
Zdravstvena oskrba: PRETNAR ZDENKA
Zapisnikar: BURAZIN LJUBO
Časomerilec: STAN ROBERT

HKMK Bled (HKB)

4 : 3 *
( 0:0, 2:1, 1:2, 1:0 )

Hk SŽ Olimpija (HKO)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HKB
#2
00:00
Vstop vratarja
HKO
#1 KAVČIČ Nal
17:05
Izključitev
HKO
2 min
#22 ŠUBIC Gašper, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 17:05 - 19:05 ]

2 / 3

20:28
Gol
HKB
1 : 0
#14 BABENKO Fedor, podaja #5 STAN Luka, #34 PODREKAR Gaber
25:53
Izključitev
HKB
2 min
#17 VILMAN Bor, LA-HI (IIHF #153, Pozen nalet) [ 25:53 - 27:53 ]
28:30
Izključitev
HKO
2 min
#16 VAHEN Martin, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 28:30 - 30:19 ]
29:31
Izključitev
HKO
2 min
#13 JAN Lan Matija, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 29:31 - 31:31 ]
30:19
Gol
HKB
2 : 0
#28 KORZHYLETSKYI Danylo, podaja #29 MAHKOVEC Marcel, #32 SLIVNIK Luc (+2)
31:14
Izključitev
HKB
2 min
#34 PODREKAR Gaber, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 31:14 - 33:14 ]
38:02
Gol
HKO
2 : 1
#8 STIPANIČ Blaž, podaja #11 OGRINC Luka, #17 MEHLE Žiga

3 / 3

40:46
Gol
HKB
3 : 1
#29 MAHKOVEC Marcel, podaja #28 KORZHYLETSKYI Danylo
43:03
Izključitev
HKO
2 min
#13 JAN Lan Matija, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 43:03 - 45:03 ]
50:02
Izključitev
HKB
2 min
#20 PODREKAR Urban, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 50:02 - 52:02 ]
53:35
Izključitev
HKB
2 min
#4 JELOČNIK Emil, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 53:35 - 55:35 ]
56:54
Gol
HKO
3 : 2
#14 ŽEŽELJ Gregor, podaja #8 STIPANIČ Blaž, #17 MEHLE Žiga
58:18
Gol
HKO
3 : 3
#7 KEPIC Alex, podaja #22 ŠUBIC Gašper

Podaljšek

63:20
Gol (GWG)
HKB
4 : 3
#5 STAN Luka
63:20
Izstop vratarja
HKB
#2
63:20
Izstop vratarja
HKO
#1 KAVČIČ Nal

HKMK Bled

#
Ime
Poz
G
A
#3
JUSTIN Mark
GK
-
-

#15
ADROVIĆ Dejan
D
-
-
#14
BABENKO Fedor
D
1
-
#8
BOHINC Rožle
D
-
-
#42
BORSE Jaka
F
-
-
#4
JELOČNIK Emil
D
-
-
#28
KORZHYLETSKYI Danylo
F
1
1
#29
MAHKOVEC Marcel (C)
F
1
1
#34
PODREKAR Gaber (A)
D
-
1
#20
PODREKAR Urban
D
-
-
#32
SLIVNIK Luc
F
-
1
#6
SMOLEJ Gal
F
-
-
#5
STAN Luka
F
1
1
#27
TUŠEK Aljoša (A)
D
-
-
#17
VILMAN Bor
F
-
-
#16
VILMAN Jan
D
-
-

Hk SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#25
KAVČIČ Lan
GK
-
-
#1
KAVČIČ Nal
GK
-
-

#18
BURAZIN Tino
F
-
-
#6
ČERENJAK Luka
D
-
-
#12
GALEEV Ravil
D
-
-
#13
JAN Lan Matija
D
-
-
#7
KEPIC Alex
F
1
-
#5
KOKELJ Urban
D
-
-
#19
MARINKOVIĆ Karlo
F
-
-
#17
MEHLE Žiga
F
-
2
#21
NOVAK Tim
P
-
-
#11
OGRINC Luka (C)
P
-
1
#23
PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay
F
-
-
#8
STIPANIČ Blaž
F
1
1
#22
ŠUBIC Gašper
P
-
1
#16
VAHEN Martin
F
-
-
#14
ŽEŽELJ Gregor (A)
F
1
-
#24
ZUPANIČ Mauro
D
-
-

1 / 3

2 / 3

20:28
HKB
1 : 0
#14 BABENKO Fedor, podaja #5 STAN Luka, #34 PODREKAR Gaber
30:19
HKB
2 : 0
#28 KORZHYLETSKYI Danylo, podaja #29 MAHKOVEC Marcel, #32 SLIVNIK Luc (+2)
38:02
HKO
2 : 1
#8 STIPANIČ Blaž, podaja #11 OGRINC Luka, #17 MEHLE Žiga

3 / 3

40:46
HKB
3 : 1
#29 MAHKOVEC Marcel, podaja #28 KORZHYLETSKYI Danylo
56:54
HKO
3 : 2
#14 ŽEŽELJ Gregor, podaja #8 STIPANIČ Blaž, #17 MEHLE Žiga
58:18
HKO
3 : 3
#7 KEPIC Alex, podaja #22 ŠUBIC Gašper

Podaljšek

63:20
HKB
4 : 3
#5 STAN Luka

1 / 3

17:05
HKO
2 min
#22 ŠUBIC Gašper, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 17:05 - 19:05 ]

2 / 3

25:53
HKB
2 min
#17 VILMAN Bor, LA-HI (IIHF #153, Pozen nalet) [ 25:53 - 27:53 ]
28:30
HKO
2 min
#16 VAHEN Martin, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 28:30 - 30:19 ]
29:31
HKO
2 min
#13 JAN Lan Matija, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 29:31 - 31:31 ]
31:14
HKB
2 min
#34 PODREKAR Gaber, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 31:14 - 33:14 ]

3 / 3

43:03
HKO
2 min
#13 JAN Lan Matija, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 43:03 - 45:03 ]
50:02
HKB
2 min
#20 PODREKAR Urban, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 50:02 - 52:02 ]
53:35
HKB
2 min
#4 JELOČNIK Emil, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 53:35 - 55:35 ]

Podaljšek





  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled