Tekmovanje: IHL - Mladinci - U19 -19/20
Lokacija: Dvorana Tivoli
Št. tekme: 59
Datum: 13.10.2019
Čas: 16:30
Gledalcev: 30

Sodnik: BAJT Miha
Linjski sodnik: BOHINC Robert
Linjski sodnik: GROZNIK BOŠTJAN
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: PERUZZI Milojka
Zapisnikar: ZUPANC Rok
Časomerilec: ČANČ Matija

Hk SŽ Olimpija (HKO)

10 : 2
( 1:1, 5:1, 4:0 )

SKHL Crvena Zvezda (CZV)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HKO
#1 KAVČIČ Nal
00:00
Vstop vratarja
CZV
#1 BEATON Neil
03:06
Izključitev
CZV
2 min
#14 STOJANOVIĆ Pavle, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 03:06 - 05:06 ]
05:18
Izključitev
HKO
2 min
#5 KOKELJ Urban, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 05:18 - 06:47 ]
06:47
Gol
CZV
0 : 1
#14 STOJANOVIĆ Pavle, podaja #10 GVOZDENOVIĆ Aleksa, #19 VDOVIĆ Strahinja (+1)
08:49
Izključitev
HKO
2 min
#5 KOKELJ Urban, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 08:49 - 10:49 ]
08:49
Izključitev
HKO
2 min
#12 GALEEV Ravil, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 08:49 - 10:49 ]
09:20
Izključitev
CZV
2 min
#11 NIKOLIĆ Vuk, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 09:20 - 11:20 ]
19:52
Gol
HKO
1 : 1
#15 KOSHURNIKOV EGOR, podaja #7 KEPIC Alex, #24 ZUPANIČ Mauro

2 / 3

24:03
Gol
HKO
2 : 1
#17 MEHLE Žiga, podaja #8 STIPANIČ Blaž
25:30
Izključitev
CZV
2 min
#18 GAKOVIĆ Nikko, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 25:30 - 25:44 ]
25:44
Gol (GWG)
HKO
3 : 1
#17 MEHLE Žiga, podaja #8 STIPANIČ Blaž, #11 OGRINC Luka (+1)
26:20
Izključitev
HKO
2 min
#15 KOSHURNIKOV EGOR, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 26:20 - 28:20 ]
26:20
Izključitev
CZV
2 min
#20 KRAVLJANAC Vuk, UN-SP (IIHF #168, Nešportno obnašanje) [ 26:20 - 28:20 ]
31:28
Gol
HKO
4 : 1
#11 OGRINC Luka, podaja #17 MEHLE Žiga
32:45
Izključitev
HKO
2 min
#12 GALEEV Ravil, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 32:45 - 34:45 ]
32:45
Izključitev
CZV
2 min
#13 AJDUKOVIĆ Pavle, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 32:45 - 34:45 ]
33:29
Gol
HKO
5 : 1
#17 MEHLE Žiga, podaja #11 OGRINC Luka
34:18
Gol
HKO
6 : 1
#11 OGRINC Luka, podaja #23 KOSMAČ Tilen
35:05
Vstop vratarja
CZV
#30 RADOJIČIĆ Andrej
35:05
Izstop vratarja
CZV
#1 BEATON Neil
35:09
Gol
CZV
6 : 2
#6 JEREMIĆ Antonije, podaja #20 KRAVLJANAC Vuk
37:21
Izključitev
HKO
2 min
#21 KEBER Žiga, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado), kazen prestaja #15 KOSHURNIKOV EGOR [ 37:21 - 39:21 ]
37:21
Izključitev
HKO
10 min
#21 KEBER Žiga, MISC (Disciplinska kazen) [ 39:21 - 49:21 ]
37:52
Izključitev
HKO
2 min
#12 GALEEV Ravil, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico), kazen prestaja #7 KEPIC Alex [ 42:52 - 44:52 ]
37:52
Izključitev
HKO
5 min
#12 GALEEV Ravil, ROUGH (IIHF #158, Grobost), kazen prestaja #7 KEPIC Alex [ 37:52 - 42:52 ]
37:52
Izključitev
HKO
20 min
#12 GALEEV Ravil, GA-MI (Disciplinska kazen igre), kazen prestaja #7 KEPIC Alex [ 44:52 - 60:00 ]

3 / 3

45:27
Izključitev
CZV
2 min
#6 JEREMIĆ Antonije, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 45:27 - 47:13 ]
47:13
Gol
HKO
7 : 2
#22 ŠUBIC Gašper, podaja #5 KOKELJ Urban, #21 KEBER Žiga (+1)
48:27
Gol
HKO
8 : 2
#8 STIPANIČ Blaž, podaja #17 MEHLE Žiga, #23 KOSMAČ Tilen
52:20
Izključitev
CZV
2 min
#22 GOLUBOVIĆ Momčilo, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 52:20 - 53:07 ]
53:07
Gol
HKO
9 : 2
#11 OGRINC Luka, podaja #8 STIPANIČ Blaž, #17 MEHLE Žiga (+1)
55:52
Izključitev
HKO
2 min
#21 KEBER Žiga, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 55:52 - 57:52 ]
59:20
Gol
HKO
10 : 2
#14 ŽEŽELJ Gregor, podaja #15 KOSHURNIKOV EGOR
59:20
Izključitev
CZV
10 min
#18 GAKOVIĆ Nikko, MISC (Disciplinska kazen) [ 59:20 - 60:00 ]
59:50
Izključitev
HKO
2 min
#14 ŽEŽELJ Gregor, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 59:50 - 60:00 ]
59:50
Izključitev
CZV
2 min
#9 DINIĆ Matija, ROUGH (IIHF #158, Grobost), kazen prestaja #20 KRAVLJANAC Vuk [ 60:00 - 60:00 ]
59:50
Izključitev
CZV
5 min
#9 DINIĆ Matija, ROUGH (IIHF #158, Grobost), kazen prestaja #20 KRAVLJANAC Vuk [ 59:50 - 60:00 ]
59:50
Izključitev
CZV
20 min
#9 DINIĆ Matija, GA-MI (Disciplinska kazen igre), kazen prestaja #20 KRAVLJANAC Vuk [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izstop vratarja
HKO
#1 KAVČIČ Nal
60:00
Izstop vratarja
CZV
#30 RADOJIČIĆ Andrej

Hk SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#25
DUKARIČ Jon
GK
-
-
#1
KAVČIČ Nal
GK
-
-

#12
GALEEV Ravil
D
-
-
#13
JAN Lan Matija
D
-
-
#21
KEBER Žiga
P
-
1
#7
KEPIC Alex
F
-
1
#5
KOKELJ Urban
D
-
1
#15
KOSHURNIKOV EGOR
P
1
1
#23
KOSMAČ Tilen
P
-
2
#17
MEHLE Žiga
F
3
3
#11
OGRINC Luka (C)
P
3
2
#8
STIPANIČ Blaž
F
1
3
#22
ŠUBIC Gašper
P
1
-
#14
ŽEŽELJ Gregor
F
1
-
#24
ZUPANIČ Mauro
D
-
1

SKHL Crvena Zvezda

#
Ime
Poz
G
A
#1
BEATON Neil
GK
-
-
#30
RADOJIČIĆ Andrej
GK
-
-

#13
AJDUKOVIĆ Pavle
D
-
-
#9
DINIĆ Matija
F
-
-
#18
GAKOVIĆ Nikko
F
-
-
#12
GOLDNER Ivan
P
-
-
#22
GOLUBOVIĆ Momčilo
RD
-
-
#10
GVOZDENOVIĆ Aleksa (A)
F
-
1
#6
JEREMIĆ Antonije (A)
D
1
-
#20
KRAVLJANAC Vuk
F
-
1
#11
NIKOLIĆ Vuk
F
-
-
#21
STANKOVIĆ Sava
D
-
-
#14
STOJANOVIĆ Pavle
D
1
-
#19
VDOVIĆ Strahinja (C)
RW
-
1

1 / 3

06:47
CZV
0 : 1
#14 STOJANOVIĆ Pavle, podaja #10 GVOZDENOVIĆ Aleksa, #19 VDOVIĆ Strahinja (+1)
19:52
HKO
1 : 1
#15 KOSHURNIKOV EGOR, podaja #7 KEPIC Alex, #24 ZUPANIČ Mauro

2 / 3

24:03
HKO
2 : 1
#17 MEHLE Žiga, podaja #8 STIPANIČ Blaž
25:44
HKO
3 : 1
#17 MEHLE Žiga, podaja #8 STIPANIČ Blaž, #11 OGRINC Luka (+1)
31:28
HKO
4 : 1
#11 OGRINC Luka, podaja #17 MEHLE Žiga
33:29
HKO
5 : 1
#17 MEHLE Žiga, podaja #11 OGRINC Luka
34:18
HKO
6 : 1
#11 OGRINC Luka, podaja #23 KOSMAČ Tilen
35:09
CZV
6 : 2
#6 JEREMIĆ Antonije, podaja #20 KRAVLJANAC Vuk

3 / 3

47:13
HKO
7 : 2
#22 ŠUBIC Gašper, podaja #5 KOKELJ Urban, #21 KEBER Žiga (+1)
48:27
HKO
8 : 2
#8 STIPANIČ Blaž, podaja #17 MEHLE Žiga, #23 KOSMAČ Tilen
53:07
HKO
9 : 2
#11 OGRINC Luka, podaja #8 STIPANIČ Blaž, #17 MEHLE Žiga (+1)
59:20
HKO
10 : 2
#14 ŽEŽELJ Gregor, podaja #15 KOSHURNIKOV EGOR

1 / 3

03:06
CZV
2 min
#14 STOJANOVIĆ Pavle, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 03:06 - 05:06 ]
05:18
HKO
2 min
#5 KOKELJ Urban, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 05:18 - 06:47 ]
08:49
HKO
2 min
#5 KOKELJ Urban, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 08:49 - 10:49 ]
08:49
HKO
2 min
#12 GALEEV Ravil, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 08:49 - 10:49 ]
09:20
CZV
2 min
#11 NIKOLIĆ Vuk, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 09:20 - 11:20 ]

2 / 3

25:30
CZV
2 min
#18 GAKOVIĆ Nikko, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 25:30 - 25:44 ]
26:20
HKO
2 min
#15 KOSHURNIKOV EGOR, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 26:20 - 28:20 ]
26:20
CZV
2 min
#20 KRAVLJANAC Vuk, UN-SP (IIHF #168, Nešportno obnašanje) [ 26:20 - 28:20 ]
32:45
HKO
2 min
#12 GALEEV Ravil, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 32:45 - 34:45 ]
32:45
CZV
2 min
#13 AJDUKOVIĆ Pavle, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 32:45 - 34:45 ]
37:21
HKO
2 min
#21 KEBER Žiga, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado), kazen prestaja #15 KOSHURNIKOV EGOR [ 37:21 - 39:21 ]
37:21
HKO
10 min
#21 KEBER Žiga, MISC (Disciplinska kazen) [ 39:21 - 49:21 ]
37:52
HKO
2 min
#12 GALEEV Ravil, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico), kazen prestaja #7 KEPIC Alex [ 42:52 - 44:52 ]
37:52
HKO
5 min
#12 GALEEV Ravil, ROUGH (IIHF #158, Grobost), kazen prestaja #7 KEPIC Alex [ 37:52 - 42:52 ]
37:52
HKO
20 min
#12 GALEEV Ravil, GA-MI (Disciplinska kazen igre), kazen prestaja #7 KEPIC Alex [ 44:52 - 60:00 ]

3 / 3

45:27
CZV
2 min
#6 JEREMIĆ Antonije, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 45:27 - 47:13 ]
52:20
CZV
2 min
#22 GOLUBOVIĆ Momčilo, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 52:20 - 53:07 ]
55:52
HKO
2 min
#21 KEBER Žiga, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 55:52 - 57:52 ]
59:20
CZV
10 min
#18 GAKOVIĆ Nikko, MISC (Disciplinska kazen) [ 59:20 - 60:00 ]
59:50
HKO
2 min
#14 ŽEŽELJ Gregor, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 59:50 - 60:00 ]
59:50
CZV
2 min
#9 DINIĆ Matija, ROUGH (IIHF #158, Grobost), kazen prestaja #20 KRAVLJANAC Vuk [ 60:00 - 60:00 ]
59:50
CZV
5 min
#9 DINIĆ Matija, ROUGH (IIHF #158, Grobost), kazen prestaja #20 KRAVLJANAC Vuk [ 59:50 - 60:00 ]
59:50
CZV
20 min
#9 DINIĆ Matija, GA-MI (Disciplinska kazen igre), kazen prestaja #20 KRAVLJANAC Vuk [ 60:00 - 60:00 ]




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled