Tekmovanje: IHL - Mladinci - U19 -19/20
Lokacija: Dvorana Tivoli
Št. tekme: 27
Datum: 12.10.2019
Čas: 17:00
Gledalcev: /

Sodnik: TRILAR Viki
Linjski sodnik: ČERTANC Jaka
Linjski sodnik: MIKLIČ Gregor
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: PERUZZI Milojka
Zapisnikar: FRANZOT Tone
Časomerilec: ČOP Jaka

Hk SŽ Olimpija (HKO)

7 : 1
( 1:0, 2:0, 4:1 )

SKHL Crvena Zvezda (CZV)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HKO
#1 KAVČIČ Nal
00:00
Vstop vratarja
CZV
#1 BEATON Neil
05:33
Gol
HKO
1 : 0
#14 ŽEŽELJ Gregor, podaja #17 MEHLE Žiga

2 / 3

20:34
Gol (GWG)
HKO
2 : 0
#23 KOSMAČ Tilen, podaja #8 STIPANIČ Blaž, #11 OGRINC Luka
22:45
Izključitev
CZV
2 min
#20 KRAVLJANAC Vuk, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 22:45 - 24:45 ]
25:48
Gol
HKO
3 : 0
#17 MEHLE Žiga
30:56
Vstop vratarja
CZV
#30 RADOJIČIĆ Andrej
30:56
Izstop vratarja
CZV
#1 BEATON Neil
34:58
Izključitev
HKO
2 min
#5 KOKELJ Urban, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 34:58 - 36:58 ]
38:17
Izključitev
CZV
2 min
#20 KRAVLJANAC Vuk, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 38:17 - 40:17 ]

3 / 3

41:12
Izključitev
HKO
2 min
#12 GALEEV Ravil, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 41:12 - 42:11 ]
42:11
Gol
CZV
3 : 1
#10 GVOZDENOVIĆ Aleksa, podaja #19 VDOVIĆ Strahinja, #9 DINIĆ Matija (+1)
43:28
Gol
HKO
4 : 1
#8 STIPANIČ Blaž, podaja #17 MEHLE Žiga, #23 KOSMAČ Tilen
45:38
Gol
HKO
5 : 1
#7 KEPIC Alex
49:27
Gol
HKO
6 : 1
#23 KOSMAČ Tilen, podaja #17 MEHLE Žiga, #11 OGRINC Luka
50:38
Gol
HKO
7 : 1
#8 STIPANIČ Blaž, podaja #17 MEHLE Žiga
51:48
Izključitev
HKO
2 min
#13 JAN Lan Matija, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 51:48 - 53:48 ]
60:00
Izstop vratarja
HKO
#1 KAVČIČ Nal
60:00
Izstop vratarja
CZV
#30 RADOJIČIĆ Andrej

Hk SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#25
DUKARIČ Jon
GK
-
-
#1
KAVČIČ Nal
GK
-
-

#12
GALEEV Ravil
D
-
-
#13
JAN Lan Matija
D
-
-
#21
KEBER Žiga
P
-
-
#7
KEPIC Alex
F
1
-
#5
KOKELJ Urban
D
-
-
#15
KOSHURNIKOV EGOR
P
-
-
#23
KOSMAČ Tilen
P
2
1
#17
MEHLE Žiga
F
1
4
#11
OGRINC Luka (C)
P
-
2
#8
STIPANIČ Blaž
F
2
1
#22
ŠUBIC Gašper
P
-
-
#14
ŽEŽELJ Gregor
F
1
-
#24
ZUPANIČ Mauro
D
-
-

SKHL Crvena Zvezda

#
Ime
Poz
G
A
#1
BEATON Neil
GK
-
-
#30
RADOJIČIĆ Andrej
GK
-
-

#13
AJDUKOVIĆ Pavle
D
-
-
#9
DINIĆ Matija
F
-
1
#18
GAKOVIĆ Nikko
F
-
-
#12
GOLDNER Ivan
P
-
-
#22
GOLUBOVIĆ Momčilo
RD
-
-
#10
GVOZDENOVIĆ Aleksa (A)
F
1
-
#6
JEREMIĆ Antonije (A)
D
-
-
#20
KRAVLJANAC Vuk
F
-
-
#11
NIKOLIĆ Vuk
F
-
-
#21
STANKOVIĆ Sava
D
-
-
#14
STOJANOVIĆ Pavle
D
-
-
#19
VDOVIĆ Strahinja (C)
RW
-
1

1 / 3

05:33
HKO
1 : 0
#14 ŽEŽELJ Gregor, podaja #17 MEHLE Žiga

2 / 3

20:34
HKO
2 : 0
#23 KOSMAČ Tilen, podaja #8 STIPANIČ Blaž, #11 OGRINC Luka
25:48
HKO
3 : 0
#17 MEHLE Žiga

3 / 3

42:11
CZV
3 : 1
#10 GVOZDENOVIĆ Aleksa, podaja #19 VDOVIĆ Strahinja, #9 DINIĆ Matija (+1)
43:28
HKO
4 : 1
#8 STIPANIČ Blaž, podaja #17 MEHLE Žiga, #23 KOSMAČ Tilen
45:38
HKO
5 : 1
#7 KEPIC Alex
49:27
HKO
6 : 1
#23 KOSMAČ Tilen, podaja #17 MEHLE Žiga, #11 OGRINC Luka
50:38
HKO
7 : 1
#8 STIPANIČ Blaž, podaja #17 MEHLE Žiga

1 / 3

2 / 3

22:45
CZV
2 min
#20 KRAVLJANAC Vuk, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 22:45 - 24:45 ]
34:58
HKO
2 min
#5 KOKELJ Urban, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 34:58 - 36:58 ]
38:17
CZV
2 min
#20 KRAVLJANAC Vuk, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 38:17 - 40:17 ]

3 / 3

41:12
HKO
2 min
#12 GALEEV Ravil, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 41:12 - 42:11 ]
51:48
HKO
2 min
#13 JAN Lan Matija, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 51:48 - 53:48 ]




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled