Tekmovanje: IHL - Mladinci - U19 -19/20
Lokacija: Dom sportova
Št. tekme: 20
Datum: 06.10.2019
Čas: 12:30
Gledalcev: 35

Sodnik: BELIĆ Vanja
Linjski sodnik: GROZAJ Tomislav
Linjski sodnik: METZINGER Filip
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: PLEŠTINA Stjepko
Zapisnikar: BRCKAN Bruno
Časomerilec: SERTIĆ Žarko

KHL Mladost (MLA)

4 : 3
( 1:1, 0:1, 3:1 )

HDK Maribor (MAR)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
MLA
#31 TOMIĆ Leo
00:00
Vstop vratarja
MAR
#30 STOYNOV Ivan
16:13
Gol
MAR
0 : 1
#24 PERČIČ Maks, podaja #11 FINGUŠT Ian
16:31
Gol
MLA
1 : 1
#68 PLEŠTINA Filip, podaja #22 DABAC DIVIĆ Matija

2 / 3

21:28
Izključitev
MLA
2 min
#87 LOVAK Tommi, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 21:28 - 23:28 ]
31:23
Izključitev
MLA
2 min
#32 GRGURIĆ Lovro, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 31:23 - 33:23 ]
31:23
Izključitev
MAR
2 min
#34 GREIF Jakob, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 31:23 - 33:23 ]
32:09
Izključitev
MAR
2 min
#21 BIZJAK Nejc, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 32:09 - 34:09 ]
35:34
Gol
MAR
1 : 2
#27 ROBAR Urban, podaja #17 POLONIJO Mauro
35:52
Izključitev
MLA
2 min
#32 GRGURIĆ Lovro, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 35:52 - 37:52 ]

3 / 3

47:10
Izključitev
MAR
2 min
#5 PETEK Gal, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 47:10 - 47:42 ]
47:10
Izključitev
MAR
10 min
#5 PETEK Gal, MISC (Disciplinska kazen) [ 47:42 - 57:42 ]
47:42
Gol
MLA
2 : 2
#98 HANŽEK Lovro, podaja #87 LOVAK Tommi (+1)
49:28
Gol
MLA
3 : 2
#98 HANŽEK Lovro, podaja #19 KRAMARIĆ Nikola
49:43
Gol
MAR
3 : 3
#17 POLONIJO Mauro
53:34
Izključitev
MAR
2 min
#19 JANČIČ Matjaž, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 53:34 - 55:23 ]
55:23
Gol (GWG)
MLA
4 : 3
#98 HANŽEK Lovro (+1)
55:23
Izključitev
MAR
2 min
#9 BIZJAK Jan, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 55:23 - 57:23 ]
59:40
Izstop vratarja
MAR
#30 STOYNOV Ivan
60:00
Izstop vratarja
MLA
#31 TOMIĆ Leo

KHL Mladost

#
Ime
Poz
G
A
#37
GORŠIĆ Luka
GK
-
-
#31
TOMIĆ Leo
GK
-
-

#45
BELINA Ivan
D
-
-
#55
ČEAK Bruno
F
-
-
#86
CEROVEČKI Nikola
F
-
-
#7
ČIČEK Luka
D
-
-
#22
DABAC DIVIĆ Matija
F
-
1
#9
FERENČAK Petar
P
-
-
#32
GRGURIĆ Lovro
F
-
-
#8
GRGURIĆ Luka
P
-
-
#98
HANŽEK Lovro
F
3
-
#13
IKANOVIĆ ŠILHMAN Jan
P
-
-
#11
JANJATOVIĆ Jan
D
-
-
#19
KRAMARIĆ Nikola (C)
F
-
1
#87
LOVAK Tommi
F
-
1
#71
MAROJEVIĆ Marko
P
-
-
#68
PLEŠTINA Filip
F
1
-
#74
POLOVIĆ Janko
F
-
-

HDK Maribor

#
Ime
Poz
G
A
#1
MATIĆ Dimitrije
GK
-
-
#30
STOYNOV Ivan
GK
-
-

#9
BIZJAK Jan (A)
D
-
-
#21
BIZJAK Nejc
D
-
-
#20
BOJOVIČ Marko
P
-
-
#15
BURGER Alexa
D
-
-
#11
FINGUŠT Ian
F
-
1
#34
GREIF Jakob (C)
D
-
-
#19
JANČIČ Matjaž
F
-
-
#14
LAZIĆ Filip
P
-
-
#8
LJUBIČ URLEP Žan
F
-
-
#24
PERČIČ Maks
F
1
-
#5
PETEK Gal
D
-
-
#13
POLONIJO Filip
F
-
-
#17
POLONIJO Mauro
F
1
1
#27
ROBAR Urban
F
1
-
#16
TCHALIOV Nikola
P
-
-
#12
ĐORĐEVIĆ Bojan
D
-
-

1 / 3

16:13
MAR
0 : 1
#24 PERČIČ Maks, podaja #11 FINGUŠT Ian
16:31
MLA
1 : 1
#68 PLEŠTINA Filip, podaja #22 DABAC DIVIĆ Matija

2 / 3

35:34
MAR
1 : 2
#27 ROBAR Urban, podaja #17 POLONIJO Mauro

3 / 3

47:42
MLA
2 : 2
#98 HANŽEK Lovro, podaja #87 LOVAK Tommi (+1)
49:28
MLA
3 : 2
#98 HANŽEK Lovro, podaja #19 KRAMARIĆ Nikola
49:43
MAR
3 : 3
#17 POLONIJO Mauro
55:23
MLA
4 : 3
#98 HANŽEK Lovro (+1)

1 / 3

2 / 3

21:28
MLA
2 min
#87 LOVAK Tommi, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 21:28 - 23:28 ]
31:23
MLA
2 min
#32 GRGURIĆ Lovro, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 31:23 - 33:23 ]
31:23
MAR
2 min
#34 GREIF Jakob, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 31:23 - 33:23 ]
32:09
MAR
2 min
#21 BIZJAK Nejc, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 32:09 - 34:09 ]
35:52
MLA
2 min
#32 GRGURIĆ Lovro, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 35:52 - 37:52 ]

3 / 3

47:10
MAR
2 min
#5 PETEK Gal, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 47:10 - 47:42 ]
47:10
MAR
10 min
#5 PETEK Gal, MISC (Disciplinska kazen) [ 47:42 - 57:42 ]
53:34
MAR
2 min
#19 JANČIČ Matjaž, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 53:34 - 55:23 ]
55:23
MAR
2 min
#9 BIZJAK Jan, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 55:23 - 57:23 ]




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled