Tekmovanje: IHL - Mladinci - U19 -19/20
Lokacija: Ledna dvorana Tabor
Št. tekme: 9
Datum: 26.09.2019
Čas: 19:00
Gledalcev: 70

Sodnik: JERAM Robert
Linjski sodnik: JERAM Urh
Linjski sodnik: TURK Boštjan
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: BABIČ Dušan
Zapisnikar: LORENČIČ Vladimir
Časomerilec: KARMEL Srečko

HDK Maribor (MAR)

3 : 7
( 0:2, 1:4, 2:1 )

HK Slavija Junior (SLJ)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
MAR
#90 STOYNOV Ivan
00:00
Vstop vratarja
SLJ
#2 LAJEVEC Andraž
00:51
Vstop vratarja
MAR
#1 POPOVIČ Tine
00:51
Izstop vratarja
MAR
#90 STOYNOV Ivan
02:25
Izključitev
SLJ
2 min
#89 TOMAŽIČ Andraž, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 02:25 - 04:25 ]
03:23
Gol
SLJ
0 : 1
#96 BERIČIČ Miha, podaja #7 ČERNE Juš (-1)
08:22
Gol
SLJ
0 : 2
#86 IDŽAN Vito, podaja #7 ČERNE Juš
15:34
Izključitev
SLJ
2 min
#20 MANDIĆ Roko, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 15:34 - 17:34 ]

2 / 3

20:21
Izključitev
MAR
2 min
#97 BIZJAK Jan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 20:21 - 22:21 ]
22:34
Izključitev
MAR
2 min
#97 BIZJAK Jan, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 22:34 - 24:34 ]
25:01
Gol
MAR
1 : 2
#25 POLONIJO Filip, podaja #26 PERČIČ Maks
28:06
Gol
SLJ
1 : 3
#19 BEBEK Ante
29:01
Izključitev
SLJ
2 min
#11 SKERLEP Gašper, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 29:01 - 31:01 ]
30:27
Gol (GWG)
SLJ
1 : 4
#96 BERIČIČ Miha, podaja #19 BEBEK Ante, #2 LAJEVEC Andraž (-1)
31:29
Izključitev
MAR
2 min
#18 ĐORĐEVIĆ Bojan, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 31:29 - 33:29 ]
36:14
Gol
SLJ
1 : 5
#7 ČERNE Juš, podaja #89 TOMAŽIČ Andraž, #12 PRIMAR Jure
36:30
Gol
SLJ
1 : 6
#19 BEBEK Ante, podaja #11 SKERLEP Gašper

3 / 3

40:48
Izključitev
SLJ
2 min
#7 ČERNE Juš, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 40:48 - 42:48 ]
47:06
Gol
MAR
2 : 6
#71 GREIF Jakob, podaja #16 ROBAR Urban, #88 POLONIJO Mauro
50:39
Izključitev
MAR
2 min
#88 POLONIJO Mauro, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 50:39 - 52:39 ]
53:17
Gol
MAR
3 : 6
#96 FINGUŠT Ian, podaja #88 POLONIJO Mauro
53:32
Izključitev
MAR
2 min
#16 ROBAR Urban, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 53:32 - 53:47 ]
53:47
Gol
SLJ
3 : 7
#11 SKERLEP Gašper, podaja #7 ČERNE Juš, #12 PRIMAR Jure (+1)
60:00
Izstop vratarja
MAR
#1 POPOVIČ Tine
60:00
Izstop vratarja
SLJ
#2 LAJEVEC Andraž

HDK Maribor

#
Ime
Poz
G
A
#1
POPOVIČ Tine
GK
-
-
#90
STOYNOV Ivan
GK
-
-

#97
BIZJAK Jan (A)
D
-
-
#24
BIZJAK Nejc
D
-
-
#98
BURGER Alexa
D
-
-
#96
FINGUŠT Ian
F
1
-
#71
GREIF Jakob (C)
D
1
-
#87
JANČIČ Matjaž
F
-
-
#8
LJUBIČ URLEP Žan
F
-
-
#50
MILETIĆ Marko
D
-
-
#26
PERČIČ Maks
F
-
1
#25
POLONIJO Filip
F
1
-
#88
POLONIJO Mauro (A)
F
-
2
#16
ROBAR Urban
F
-
1
#17
VUKADIN Marko
D
-
-
#18
ĐORĐEVIĆ Bojan
D
-
-

HK Slavija Junior

#
Ime
Poz
G
A
#1
DUKARIČ Pia
GK
-
-
#2
LAJEVEC Andraž
GK
-
-

#19
BEBEK Ante
F
2
1
#96
BERIČIČ Miha
D
2
-
#25
ČAVLOVIĆ Niko
D
-
-
#7
ČERNE Juš
D
1
3
#4
ĆOSIĆ Jan
D
-
-
#24
GRAČAN Gašper
F
-
-
#86
IDŽAN Vito
F
1
-
#20
MANDIĆ Roko
D
-
-
#12
PRIMAR Jure
D
-
2
#11
SKERLEP Gašper
F
1
1
#89
TOMAŽIČ Andraž
F
-
1
#87
TOMAŽIČ Tomi
F
-
-
#35
ZAGORC Jošt
D
-
-

1 / 3

03:23
SLJ
0 : 1
#96 BERIČIČ Miha, podaja #7 ČERNE Juš (-1)
08:22
SLJ
0 : 2
#86 IDŽAN Vito, podaja #7 ČERNE Juš

2 / 3

25:01
MAR
1 : 2
#25 POLONIJO Filip, podaja #26 PERČIČ Maks
28:06
SLJ
1 : 3
#19 BEBEK Ante
30:27
SLJ
1 : 4
#96 BERIČIČ Miha, podaja #19 BEBEK Ante, #2 LAJEVEC Andraž (-1)
36:14
SLJ
1 : 5
#7 ČERNE Juš, podaja #89 TOMAŽIČ Andraž, #12 PRIMAR Jure
36:30
SLJ
1 : 6
#19 BEBEK Ante, podaja #11 SKERLEP Gašper

3 / 3

47:06
MAR
2 : 6
#71 GREIF Jakob, podaja #16 ROBAR Urban, #88 POLONIJO Mauro
53:17
MAR
3 : 6
#96 FINGUŠT Ian, podaja #88 POLONIJO Mauro
53:47
SLJ
3 : 7
#11 SKERLEP Gašper, podaja #7 ČERNE Juš, #12 PRIMAR Jure (+1)

1 / 3

02:25
SLJ
2 min
#89 TOMAŽIČ Andraž, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 02:25 - 04:25 ]
15:34
SLJ
2 min
#20 MANDIĆ Roko, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 15:34 - 17:34 ]

2 / 3

20:21
MAR
2 min
#97 BIZJAK Jan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 20:21 - 22:21 ]
22:34
MAR
2 min
#97 BIZJAK Jan, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 22:34 - 24:34 ]
29:01
SLJ
2 min
#11 SKERLEP Gašper, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 29:01 - 31:01 ]
31:29
MAR
2 min
#18 ĐORĐEVIĆ Bojan, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 31:29 - 33:29 ]

3 / 3

40:48
SLJ
2 min
#7 ČERNE Juš, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 40:48 - 42:48 ]
50:39
MAR
2 min
#88 POLONIJO Mauro, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 50:39 - 52:39 ]
53:32
MAR
2 min
#16 ROBAR Urban, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 53:32 - 53:47 ]




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled