Tekmovanje: IHL - Člani - 19/20
Lokacija: Dvorana Zalog
Št. tekme: 60
Datum: 30.11.2019
Čas: 19:00
Gledalcev: 60

Sodnik: ČAMDŽIĆ Ervin
Linjski sodnik: JAVORNIK Blaž
Linjski sodnik: MARKIZETI Grega
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: TODOROVIČ Dragan
Zapisnikar: PRODAN Gregor
Časomerilec: PETERCA Rok

HK Slavija Junior (SLJ)

2 : 1
( 2:1, 0:0, 0:0 )

HK True Celje (HKC)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
SLJ
#33 SOTLAR Luka
00:00
Vstop vratarja
HKC
#29 VASIĆ Bojan
10:58
Gol
HKC
0 : 1
#88 FLAJS Žan, podaja #22 KLAVŽAR Rok
11:16
Gol
SLJ
1 : 1
#21 BERNARD Jakob, podaja #20 VIDIC Domen
13:29
Gol (GWG)
SLJ
2 : 1
#16 TRUDEN Nik, podaja #13 ILOVAR Nejc, #38 HUMAR Nik
18:35
Izključitev
HKC
10 min
#14 GROŠELJ Sebastjan, MISC (Disciplinska kazen) [ 18:35 - 28:35 ]

2 / 3

29:39
Izključitev
SLJ
2 min
#17 ŠČAP Luka, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 29:39 - 31:39 ]

3 / 3

42:49
Izključitev
SLJ
2 min
#99 PRETNAR Luka, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 42:49 - 44:49 ]
49:16
Izključitev
HKC
2 min
#6 PODREKAR Gaber, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 49:16 - 51:16 ]
51:42
Izključitev
SLJ
2 min
#99 PRETNAR Luka, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 51:42 - 53:42 ]
51:42
Izključitev
SLJ
2 min
#99 PRETNAR Luka, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 53:42 - 55:42 ]
57:04
Izključitev
SLJ
2 min
#93 SITAR Nik, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 57:04 - 59:04 ]
59:23
Izstop vratarja
HKC
#29 VASIĆ Bojan
60:00
Izstop vratarja
SLJ
#33 SOTLAR Luka

HK Slavija Junior

#
Ime
Poz
G
A
#39
PAVLIČ Jure
GK
-
-
#33
SOTLAR Luka
GK
-
-

#21
BERNARD Jakob
D
1
-
#24
ČAMPA Andraž (C)
D
-
-
#27
GORŠE Enes
F
-
-
#38
HUMAR Nik
F
-
1
#13
ILOVAR Nejc
F
-
1
#88
KOMPOLŠEK Andraž (A)
D
-
-
#6
LAPORNIK Lovro
P
-
-
#19
MIKLAVČIČ Urban
D
-
-
#7
POGAČAR Peter
P
-
-
#99
PRETNAR Luka
F
-
-
#15
PRIMAR Jure
D
-
-
#77
PUŠENJAK Jan
D
-
-
#17
ŠČAP Luka (A)
D
-
-
#93
SITAR Nik
D
-
-
#5
SKERLEP Gašper
F
-
-
#16
TRUDEN Nik
F
1
-
#20
VIDIC Domen
F
-
1
#11
ŽNIDARŠIČ Luka
P
-
-

HK True Celje

#
Ime
Poz
G
A
#30
SKALE Nejc
GK
-
-
#29
VASIĆ Bojan
GK
-
-

#11
ČURĆIĆ Sergej
P
-
-
#81
FLAJS Jan
F
-
-
#88
FLAJS Žan
F
1
-
#14
GROŠELJ Sebastjan
F
-
-
#27
JERAM Filip
F
-
-
#12
JERAM Urh
F
-
-
#10
KASTELIC Nejc
F
-
-
#22
KLAVŽAR Rok
D
-
1
#91
KOLAR Rok
D
-
-
#8
KUKOVIČ Nik
D
-
-
#7
OGRIZEK Aljaž (C)
F
-
-
#6
PODREKAR Gaber
D
-
-
#63
SREBOT Timej
D
-
-
#3
TADIĆ Marko
D
-
-
#79
VOH Nejc
D
-
-
#38
ZUPANC Jure (A)
D
-
-

1 / 3

10:58
HKC
0 : 1
#88 FLAJS Žan, podaja #22 KLAVŽAR Rok
11:16
SLJ
1 : 1
#21 BERNARD Jakob, podaja #20 VIDIC Domen
13:29
SLJ
2 : 1
#16 TRUDEN Nik, podaja #13 ILOVAR Nejc, #38 HUMAR Nik

2 / 3

3 / 3

1 / 3

18:35
HKC
10 min
#14 GROŠELJ Sebastjan, MISC (Disciplinska kazen) [ 18:35 - 28:35 ]

2 / 3

29:39
SLJ
2 min
#17 ŠČAP Luka, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 29:39 - 31:39 ]

3 / 3

42:49
SLJ
2 min
#99 PRETNAR Luka, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 42:49 - 44:49 ]
49:16
HKC
2 min
#6 PODREKAR Gaber, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 49:16 - 51:16 ]
51:42
SLJ
2 min
#99 PRETNAR Luka, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 51:42 - 53:42 ]
51:42
SLJ
2 min
#99 PRETNAR Luka, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 53:42 - 55:42 ]
57:04
SLJ
2 min
#93 SITAR Nik, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 57:04 - 59:04 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled