Tekmovanje: IHL - Kadeti U16 18/19
Lokacija: Dvorana Tivoli
Št. tekme: 112
Datum: 02.03.2019
Čas: 17:30
Gledalcev: 80

Sodnik: PAHOR Tilen
Linjski sodnik: ČERTANC Jaka
Linjski sodnik: REŽEK Gregor
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: PERUZZI Milojka
Zapisnikar: ZUPANC Rok
Časomerilec: SUKA Urban

Hk SŽ Olimpija (HKO)

1 : 3
( 0:1, 0:1, 1:1 )

HK Slavija Junior (SLJ)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HKO
#1 ZUPANČIČ Jakob
00:00
Vstop vratarja
SLJ
#1 KOLIN Luka
05:30
Gol
SLJ
0 : 1
#4 ĆOSIĆ Jan, podaja #86 IDŽAN Vito
11:45
Izključitev
SLJ
2 min
#5 PEČNIK Jakob, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 11:45 - 13:45 ]

2 / 3

30:00
Gol (GWG)
SLJ
0 : 2
#86 IDŽAN Vito, podaja #4 ĆOSIĆ Jan, #65 ŠIFTAR Anže
33:26
Izključitev
SLJ
2 min
#2 BABNIK Mark, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 33:26 - 35:26 ]

3 / 3

42:47
Izključitev
SLJ
2 min
#96 BERIČIČ Miha, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 42:47 - 44:47 ]
43:48
Izključitev
SLJ
2 min
#4 ĆOSIĆ Jan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 43:48 - 45:48 ]
49:17
Izključitev
HKO
2 min
#17 SEVER Mark, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 49:17 - 49:35 ]
49:35
Gol
SLJ
0 : 3
#96 BERIČIČ Miha, podaja #86 IDŽAN Vito, #4 ĆOSIĆ Jan (+1)
57:37
Gol
HKO
1 : 3
#23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay, podaja #19 MARINKOVIĆ Karlo
58:58
Izključitev
HKO
2 min
#17 SEVER Mark, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 58:58 - 60:00 ]
59:40
Izključitev
HKO
2 min
#11 PRATNEKER HATIČ Nik, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 59:40 - 60:00 ]
59:40
Izključitev
SLJ
2 min
#4 ĆOSIĆ Jan, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 59:40 - 60:00 ]
60:00
Izstop vratarja
HKO
#1 ZUPANČIČ Jakob
60:00
Izstop vratarja
SLJ
#1 KOLIN Luka

Hk SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#25
KAVČIČ Lan
GK
-
-
#1
ZUPANČIČ Jakob
GK
-
-

#21
HEBAR Tian
D
-
-
#13
JAN Lan Matija (A)
D
-
-
#7
KEPIC Alex
F
-
-
#4
KRAMAR Maks
D
-
-
#19
MARINKOVIĆ Karlo
F
-
1
#23
PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay
F
1
-
#11
PRATNEKER HATIČ Nik (A)
D
-
-
#17
SEVER Mark
F
-
-
#12
SMOLNIKAR Tit
D
-
-
#22
ŠUBIC Gašper (C)
P
-
-
#15
TURŠIČ Aleksej
F
-
-
#8
WILSON Simon
D
-
-
#9
ŽEŽELJ Anže
F
-
-
#24
ZUPANIČ Mauro
D
-
-

HK Slavija Junior

#
Ime
Poz
G
A
#2
BABNIK Mark
GK
-
-
#1
KOLIN Luka
GK
-
-

#96
BERIČIČ Miha (A)
D
1
-
#4
ĆOSIĆ Jan (C)
D
1
2
#91
IDŽAN Bruno
F
-
-
#86
IDŽAN Vito
F
1
2
#16
JANEŽIČ Miran
P
-
-
#39
KOCJANČIČ Jaka
P
-
-
#20
MANDIĆ Roko
D
-
-
#5
PEČNIK Jakob
F
-
-
#77
POGAČAR Luka
P
-
-
#7
PREDALIČ Tobi
P
-
-
#65
ŠIFTAR Anže
F
-
1
#12
ŠIMUNKOVIĆ Martin
D
-
-
#13
ŠPARI LEBEN Žan
P
-
-
#87
TOMAŽIČ Tomi
F
-
-
#56
TURŠIČ SEČKAR Maj
D
-
-
#18
VALENTIČ Tevž
D
-
-

1 / 3

05:30
SLJ
0 : 1
#4 ĆOSIĆ Jan, podaja #86 IDŽAN Vito

2 / 3

30:00
SLJ
0 : 2
#86 IDŽAN Vito, podaja #4 ĆOSIĆ Jan, #65 ŠIFTAR Anže

3 / 3

49:35
SLJ
0 : 3
#96 BERIČIČ Miha, podaja #86 IDŽAN Vito, #4 ĆOSIĆ Jan (+1)
57:37
HKO
1 : 3
#23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay, podaja #19 MARINKOVIĆ Karlo

1 / 3

11:45
SLJ
2 min
#5 PEČNIK Jakob, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 11:45 - 13:45 ]

2 / 3

33:26
SLJ
2 min
#2 BABNIK Mark, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 33:26 - 35:26 ]

3 / 3

42:47
SLJ
2 min
#96 BERIČIČ Miha, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 42:47 - 44:47 ]
43:48
SLJ
2 min
#4 ĆOSIĆ Jan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 43:48 - 45:48 ]
49:17
HKO
2 min
#17 SEVER Mark, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 49:17 - 49:35 ]
58:58
HKO
2 min
#17 SEVER Mark, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 58:58 - 60:00 ]
59:40
HKO
2 min
#11 PRATNEKER HATIČ Nik, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 59:40 - 60:00 ]
59:40
SLJ
2 min
#4 ĆOSIĆ Jan, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 59:40 - 60:00 ]




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Toyota

    Toyota
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • iTAK Sport

    iTAK Šport - hokejska oprema, navijaški artikli za hokej
  • Warrior

    Warrior
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled