Tekmovanje: EIHC Tournament na BLEDU
Lokacija: Dvorana Bled
Št. tekme: 1
Datum: 07.02.2019
Čas: 16:00
Gledalcev: 40

Sodnik: FAJDIGA Aleš
Sodnik: LEŠNJAK Borut
Linjski sodnik: SNOJ Tadej
Linjski sodnik: REŽEK Gregor
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: PARAMEDICO
Zapisnikar: BURAZIN LJUBO
Časomerilec: STAN ROBERT

Italija Italy (ITA)

3 : 2
( 0:0, 3:1, 0:1 )

Belorusija (BLR)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
ITA
#29 VALLINI Gianluca
00:00
Vstop vratarja
BLR
#25 BORODULYA Aleksander

2 / 3

23:45
Izključitev
ITA
2 min
#2 GLIRA Daniel, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 23:45 - 25:45 ]
29:15
Izključitev
BLR
2 min
#10 CHUPRIS Yaroslav, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 29:15 - 31:15 ]
32:56
Gol
ITA
1 : 0
#15 MIGLIORANZI Enrico, podaja #19 ANDERGASSEN Raphael
33:29
Gol
ITA
2 : 0
#26 MICELI Angelo, podaja #22 PETAN Alex
35:06
Izključitev
BLR
2 min
#4 KAZNADEY Ilya, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 35:06 - 37:01 ]
37:01
Gol (GWG)
ITA
3 : 0
#16 BARDARO Anthony, podaja #3 GANDER Markus (+1)
38:33
Gol
BLR
3 : 1
#12 GRETSKY Vyacheslav, podaja #15 YEROKHO Vadim

3 / 3

49:50
Izključitev
ITA
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #26 MICELI Angelo [ 49:50 - 51:50 ]
59:11
Gol
BLR
3 : 2
#11 PECHUR Pavel, podaja #10 CHUPRIS Yaroslav, #17 SOKOLOVSKY Vladislav
59:22
Izstop vratarja
BLR
#25 BORODULYA Aleksander
60:00
Izstop vratarja
ITA
#29 VALLINI Gianluca

Italija Italy

#
Ime
Poz
G
A
#1
SMITH Jacob
GK
-
-
#29
VALLINI Gianluca
GK
-
-

#19
ANDERGASSEN Raphael
F
-
1
#16
BARDARO Anthony
F
1
-
#21
FRIGO Luca
F
-
-
#3
GANDER Markus (A)
F
-
1
#2
GLIRA Daniel
D
-
-
#9
HOFER Roland
D
-
-
#28
LACEDELLI Riccardo
F
-
-
#27
MARCHETTI Michele
F
-
-
#10
MARZOLINI Marco
D
-
-
#26
MICELI Angelo
F
1
-
#15
MIGLIORANZI Enrico
D
1
-
#22
PETAN Alex
F
-
1
#24
RAMOSER Joachim
F
-
-
#18
ROSA GONZALES Marco
F
-
-
#5
TRIVELLATO Alex
D
-
-
#6
ZANATTA Luca (C)
D
-
-
#7
ZANATTA Michael Angelo (A)
D
-
-

Belorusija

#
Ime
Poz
G
A
#20
BELINSKY Vitali
GK
-
-
#25
BORODULYA Aleksander
GK
-
-

#13
ASTASHEVICH Arseni
F
-
-
#10
CHUPRIS Yaroslav
F
-
1
#24
GOROSHKO Oleg
D
-
-
#2
GOSTEV Andrei
D
-
-
#12
GRETSKY Vyacheslav
F
1
-
#16
KARAKULKO Alexander
F
-
-
#4
KAZNADEY Ilya (C)
D
-
-
#14
MOKHOREV Anton
F
-
-
#22
NESTEROV German
P
-
-
#11
PECHUR Pavel (A)
P
1
-
#19
RAK Ilya
P
-
-
#18
SLYSH Maxim
F
-
-
#17
SOKOLOVSKY Vladislav
D
-
1
#5
SUSHKO Vadim
P
-
-
#9
VORONOV Yegor
F
-
-
#15
YEROKHO Vadim
D
-
1
#8
ZHURNYA Ruslan
F
-
-
#3
ZOZON Bogdan
D
-
-

1 / 3

2 / 3

32:56
ITA
1 : 0
#15 MIGLIORANZI Enrico, podaja #19 ANDERGASSEN Raphael
33:29
ITA
2 : 0
#26 MICELI Angelo, podaja #22 PETAN Alex
37:01
ITA
3 : 0
#16 BARDARO Anthony, podaja #3 GANDER Markus (+1)
38:33
BLR
3 : 1
#12 GRETSKY Vyacheslav, podaja #15 YEROKHO Vadim

3 / 3

59:11
BLR
3 : 2
#11 PECHUR Pavel, podaja #10 CHUPRIS Yaroslav, #17 SOKOLOVSKY Vladislav

1 / 3

2 / 3

23:45
ITA
2 min
#2 GLIRA Daniel, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 23:45 - 25:45 ]
29:15
BLR
2 min
#10 CHUPRIS Yaroslav, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 29:15 - 31:15 ]
35:06
BLR
2 min
#4 KAZNADEY Ilya, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 35:06 - 37:01 ]

3 / 3

49:50
ITA
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #26 MICELI Angelo [ 49:50 - 51:50 ]




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled